Arama sonuçları: *

• Users: LEFT
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. LEFT

Hk Gaming mira m sol tıka basınca ses geliyor

Arkadaşlar, HK Gaming Mira M fareye sahibim. Mouse'dan gayet memnunum ama elimi sol tıkın üzerine getirip tıklamadığımda böyle bir ses geliyor ve beni rahatsız ediyor. Nasıl çözebilirim?
  2. LEFT

Stokta olmayan ürünün değişimi nasıl yapılır?

Arkadaşlar, HyperX Solocast mikrofonum çalışmıyor. DOA raporu için Hakman Elektronik'e yazdığımda ürünün para iadesinin yapılabileceğini söyledi. Ürünü geçen sene 800 liraya almıştım ama şu an fiyatı 1800 lira. Değişim istediğimi belirttim, ürünün stokta olmadığını söylediler. Ben de ürünün...
  3. LEFT

HyperX Solocast çalışmıyor

Mikrofonun kablosu sertçe çekildi ve 2-3 kablo ile denememe rağmen çalışmıyor. Ne yapmam lazım?
  4. LEFT

Lamzu Atlantis vs XM2we vs F1 Pro

Arkadaşlar, claw tutuyorum. 3 farenin shape'i neredeyse aynı. XM2we 3370 kullansa da hissedilecek bir fark yok. Yani sensörleri de aynı diyebiliriz. Lamzu Atlantis'i kapalı kutu alacağım. Hangisini seçmeliyim?
  5. LEFT

Wraith Prism takılmıyor

Arkadaşlar, Wraith Prism soğutucuya sahibim. Bir mandalı taktıktan sonra diğeri aşağıya inmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
  6. LEFT

Temizlik yaptıktan sonra görüntü gelmiyor

Arkadaşlar, bilgisayarım çok tozlanmıştı. Nemli mikrofiber bez ile fanları sildim, bilgisayar çalıştı ama görüntü gelmedi. BIOS pilini söktüm ve taktım, ekran kartını söktüm, RAM'lerin yerlerini değiştirdim fakat görüntü gelmiyor. Ne yapmalıyım?
  7. LEFT

Logitech F310 Gamepad'i garantiye gönderebilir miyim?

Arkadaşlar, 2 tane F310 gamepad'e sahibim. 1 tanesi 2022 Mart ayında, bir tanesi de 2022 Ağustos ayında alındı. Ağustos ayında alınanda sorun yok, Mart ayında alınanda var. Sorun olanı fiziksel, sorun olmayanı internet üzerinden alındı. Ama fiziksel alınanın faturası yok. Elimde 1 tanesinin...
  8. LEFT

"düşündürücü" ifadesi gelmeli

Bir sorun var diyelim, mesela adam bir hata alıyor ama bu hatayı daha önce alan kişi sayısı az, bilinmeyen ve çok nadir alınan bir hata. ifadesini atmak istiyorum, ama atamıyorum. Bu ifade gelirse çok iyi olacağını düşünüyorum.
  9. LEFT

JBAT1 nasıl kısa devre yapılır?

Arkadaşlar, BIOS sıfırlamak istiyorum. JBAT1'i buldum, nasıl kısa devre yapacağım?
  10. LEFT

Yardım Ekran kartı sokete girmiyor

Arkadaşlar, ekran kartının sol kısmı ne yaptım ne ettim oturmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
  11. LEFT

N'olur noktalama işaretlerini kullanın!

Arkadaşlar, noktalama işaretlerini kullanın, hadi diyelim kullanmayacaksınız bari düzgün bir biçimde yazın. Çünkü cidden anlaması zor olabiliyor.
  12. LEFT

BlitzWolf BW-KB2 alınır mı?

Arkadaşlar, BlitzWolf BW-KB2 alınır mı?
  13. LEFT

Windows'u Etkinleştir yazısı buga giriyor

Arkadaşlar, Windows'u etkinleştir yazısı buga giriyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
  14. LEFT

Kasa fanım ses çıkarıyor

Arkadaşlar, yeni aldığım bilgisayarım üstteki fanı çalışmıyordu bugün çalıştırdım bi anda ses çıkarmaya başladı herhalde çok hızlı döndüğünden ne yapabilirim? 1662377399 ?
  15. LEFT

Hyperx solocast için boom kolu önerisi

Arkadaşlar hyperx solocast mikrofonum var. Boom kolum yok boom kolu önerir misiniz?
  16. LEFT

windows 11 Valorant tpm 2.0 hatası

Arkadaşlar anakartımda tpm 2.0 açık hata veriyor kapadım yine veriyor yardımcı olur musunuz?
  17. LEFT

Eski bilgisayarın wifi anteni yeni bilgisayara takılır mı?

Arkadaşlar anakartımın içinden wifi anteni çıkmadı ethernet ile bağlamam lazım ama istemiyorum eski bilgisayarımın wifi anteni yenisine takılır mı? 1658517833 ?
  18. LEFT

Ryzen 5 5600G FİFA 23 oynatır mı

5600g işlemcim 16gb çift kanal ramim var sizce eylülde çıkacak olan Fifa 23'ü 1080p orta grafiklerde 60fps oynatır mı?
  19. LEFT

Ryzen 5 5600G FİFA 23 oynatır mı

5600g işlemcim 16gb çift kanal ramim var sizce eylülde çıkacak olan Fifa 23'ü 1080p orta grafiklerde 60fps oynatır mı?
  20. LEFT

HyperX Cloud 2 vs SteelSeries Arctis 3

Arkadaşlar biraz rap müzik biraz fps oyunları için kullanıcağım sizce hangisi?
Top Bottom