Arama sonuçları: *

• Users: Frkan26
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

Yardım 165hz monitör tavsiyesi

Merhaba dostlar. 165hz 1080p monitör tavsiyesi alabilir miyim. Bütçe max 4000tl. İPS ve VA panel arasında kaldım. Genelde fps oyunları oynuyorum ara ara film video ve Araştırma yapıyorum. Monitör başında uzun saatler kalıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  2. F

Çözüldü✓ Asus Gtx 1070 turbo için soğutucu blok

Merhaba arkadaşlar. Elimde ASUS GTX 1070 Turbo model ekran kartı var malum çok ısınıyor tasarımından dolayı. Bu ürüne soğutucu blok arıyorum yardımcı olabilecek var mı? https://www.hepsiburada.com/xigmatek-vd964-battle-axe-ekran-karti-fani-p-BDUCZLKPC-1419 bu ürünü buldum nette işe yarar mı? Bir...
  3. F

Çözüldü✓ 4 kulaklıktan hangisini önerirsiniz?

Selamün aleyküm arkadaşlar. Kulaklık alacağım beklentim mikrofonu iyi olacak, müzik dinlerken bas ön planda kalacak, gürültü engelleme ve şeffaf mod iyi olacak. Başlıktaki kulaklıklardan hangisini önerirsiniz? Telefonum Xiaomi mi 9t pro. Ekosistem davalarına girmeyin hiç takmıyorum öyle şeyleri...
  4. F

Yardım 67w Şarj aleti zarar verir mi?

Selamün aleyküm arkadaşlar. Cihazım mi 9t pro ve max 27w şarj destekliyor. Sormak istediğim şu yine xiaomi nin orjinal 67w şarj aletini kullansam cihazıma zarar verir mi? Yoksa telefonun Max kapasitesi (27w) kadar mı enerji çeker?
  5. F

Aliexpress-bangood-gearbest hangisi iyidir?

Selamün aleyküm arkadaşlar. Bu 3 firmadan hangisini önerirsiniz şuan, gören herkesin ankete oy vermesini istiyorum lütfen 🙏
Top Bottom