Arama sonuçları: *

• Users: PokemonTR
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. PokemonTR

TV Box'ta Kick Uygulaması Yok!

Selamlar, Kick uygulamasını TV Box play store üzerinden arattığımda uygulama çıkmıyor. APK sürümleri denedim onlar da açılmıyor. Televizyon smart TV ve TV box üzerinden Kick canlı yayınlarını ne şekilde izleyebilirim? Telefondan ekran yansıtma dışında çözüm önerisi var mıdır?
  2. PokemonTR

Tüketici Hakem Heyeti - Robot Süpürge

Ürünüm garanti dahilinde iken servise gidip tamir görmesi gerekiyorken bizim servis hizmetimiz yok diyen sözde Doal- Co isimli satıcıyı THH'ye şikayet ettim bugün lehime karar çıktı ve firmadan ürünün sıfırı ile değişimi istendi ancak telefonlara asla cevap vermiyorlar. Sabah ilk işim adliyeye...
  3. PokemonTR

Oyuncu Koltuğu mu Ofis- Müdür Koltuğu mu?

Tavsiye ve önerilerinizi alabilir miyim?
  4. PokemonTR

Televizyon Öneri 100- 120 Hz

50- 55- 58" - 100 ya da 120 Hz Android TV önerisi yapar mısınız?
  5. PokemonTR

Koşu Bandı Tavsiyesi

Gün içerisinde dışarıda yeterince yürüyorum. Koşu yapmak için fiyat performans koşu bandı tavsiyesi yapar mısınız? Teşekkürler
  6. PokemonTR

TOD Dolu İçerik Aylık 79₺

Süper Lig tüm maçlar, Bundesliga, Fransa League1, Basketbol, Eğlence kanalları dolu paket ayda 79₺- Güzel kampanya son gün https://www.todtv.com.tr/kullanici/paketler
  7. PokemonTR

Sistemi Satmayı Düşünüyorum.

3 aylık bir süre zarfında sistemi satmayı düşünüyorum, aciliyeti yok. Ortalama gider dediğiniz fiyat nedir? Monitör ve ekipmanları hepsi dahil... Kulaklık kablolu bu arada
  8. PokemonTR

Öneri ARKADAŞ Bu Laptobu Almış.

https://www.hepsiburada.com/lenovo-v15-intel-core-i5-10210u-8gb-512gb-ssd-mx330-156-fhd-windows-10-home-tainabilir-bilgisayar-82nb003gtx-p-HBCV00002KOPVF?magaza=Adak+Bili%c5%9fim&url_src=and-product-detail Bizim bir hoca bunu aldım dedi, benden yorum bekliyor. Birkaç şey söyledim, bana pek...
  9. PokemonTR

Öneri Superonline Teklif Taahhüt Yenileme

Taahhüttüm bitmek üzere, yeni taahhüt için arandım, 500 mbps indirme / 50 mbps yükleme için 1 yıllığına 360₺ fiyat çıktı, daha mantıklısı var mı?
  10. PokemonTR

Yardım VALORANT Mouse Hareket Sorunu

Dostlar valorant menüde iken lobide vs hiçbir sorun yok. Normal dpi sens hareket ettirebiliyorum. Ancak maç başladığı anda mousedaki dpi sens ayarları yok oluyor hareket etmeye çalışırken mouse dönmüyor, aşırı ağırlaşıyor. Dpi düğmesi bir işe yaramıyor. Mouse takılma sorunu yok, ağırlaşma söz konusu
  11. PokemonTR

Yardım 1000 mbps kullanan bakabilir mi?

Kablolu bağlantıda 930-940 mbps alırken - Telefondan hız testi yaptığımda kablosuzda 300-350 mbps alabiliyorum. Televizyonda ise durum vahim ortalama 20 mbps alıyorum. Mi TV Box 100-120 mbps veriyor. Kablosuzda ve Tv'de yaptığınız testleri paylaşabilir misiniz?
  12. PokemonTR

Yardım Hızım 1.000mbps ancak TV 55 mbps?

Turkcell Superonline 1000 mbps kullanıyorum. Pcde kablolu olarak 920-930 mbps alıyorum, sorun yok. Ancak TV wifi 55 mbps olarak ölçüyor. Takılma, donma vs sorun yaşamıyorum ancak nedenini bilen var mı ya da aynı sorunu yaşayan? Bu mesajı okuyan arkadaşlar internet hızlarını yazdıktan sonra Tv'de...
  13. PokemonTR

Görsellerime nasıl canlılık verebilirim?

Dijital çizim kadar canlı gösteren bir uygulama var mı? Ya da renkleri capcanlı gösteren 1 uygulama biliyor musunuz?
  14. PokemonTR

TOD Yıllık Paket Otomatik Yenilenir mi?

Geçtiğimiz sezon tüm süper lig maçlarını içeren paket almıştım. Hala maç izleyebiliyor olmam normal mi? Ya da yıllık olarak aldım bir yıl dolunca mı üyelik bitecek? Yıllık paketlerde otomatik yenilenme oluyor mu? Karttan çekilen herhangi bir ücret yok ancak aktif şekilde izleyebiliyorum.
  15. PokemonTR

Öneri Logitech G- G435 ya da ..?

Yarın vatandan 2.300₺'ye bu modeli alacağım 3 bin bütçede daha mantıklı kablosuz kulaklık öneriniz yok ise?
  16. PokemonTR

Sistemi Komple Satıyorum 13.5k Teklif Var, Uygun mu?

Her bir bileşen 1.5 yıllık temiz, Asus Tuf 165 Hertz 23.6" Kavisli Monitör - Rival 3 kablolu mouse- Asus Tuf H3 Kablolu kulaklık ( standı ile birlikte), Steelseries M mousepad- Hyper X alloy core kablolu membran klavye- Kasa bileşenleri aşağıda
  17. PokemonTR

Kasa ve Monitör İkinci El Piyasa

Monitör: Asus TUF VG24VQE Kavisli 23.6" 165Hz 1ms ( HDMI + Display ) Freesync Full HD LED Oyuncu Monitörü Klavye: Hyper X Alloy Core RGB Oyuncu Klavyesi Mouse: Steelseries Rival 3 RGB Oyuncu Mouse Mousepad: Steelseries Qck Medium Gaming Mousepad Hepsinde kutu fatura ve garanti var, ekipmanlar...
  18. PokemonTR

Görseldeki Kasa Kaç Liraya Gider?

Görseldeki özelliklerde kasa kaç liraya gider? Ortalama fiyat nedir?
  19. PokemonTR

Öneri Ofis- Çalışma Koltuğu Tavsiye

3.000- Max 3.500₺ bandında ofis koltuğu önerilerinizi bekliyorum.
  20. PokemonTR

Online Oynanabilecek Dövüş Oyunları

Sizi en çok saran, keyif aldığınız dövüş oyunları hangileridir? Kategoriye spor+ yarış vs de eklenebilir. Ücretsiz olması iyi olur ancak 50-60₺ bandında düşünülebilir.
Top Bottom