Arama sonuçları: *

• Users: Zeusaqa
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Z

Günlük kullanıma uygun telefon önerisi

Merhabalar bütçem 3k 4k civarında oyun oynamıyorum, genel olarak sadece uyuyacağım zaman yarım saat, 1 saat youtube vs izlediğim ve gün içerisinde sadece sosyal medya instagram youtube arasında maks 3 4 saat kullanabileceğim bir telefon önerisi olan var mıdır, batarya benim için çok önemli daha...
  2. Z

Aci̇l 300-400₺ Bandinda Kulaküstü Kulaklik Öneri̇si̇

Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar acil lazım
  3. Z

Her saat başı 16 geçe internet gidiyor

Yaklaşık 1 hafta önce çok nadir olan internet kopmalarım için saha ekibi talep ettim, gelen arkadaşlar iç tesisatta sorun var şuanda eve internet almanız mümkün değil dediler halbuki daha 1 dakika öncesine kadar kullandığım ve hızı tam olarak 45 46 Mbps olarak alıyordum, herneyse dışarıdan...
  4. Z

Her saat başı **:16 geçe internetim gidiyor

Arkadaşlar selamlar başlıktada belirttiğim gibi, saat 1 saatte bir tam olarak saati 16 geçe modemimde internet 25 30 saniyeliğine kesiliyor, bunun ne modemle ne sağlayıcıyla alakalı olduğunu düşünüyorum sanki bilinçli olarak programlanmış bir şey istisnasız her saati 16 geçe bunu yaşıyorum bir...
  5. Z

Nerden geldiğine emin olamadığım ses Yardım eder misiniz?

Arkadaşlar selamlar bilgisayara yük bindirince arka taraftan gelen sanki harddisk sesi gibi bir ses geliyor fakat sistemde HDD yok, psudan şüpheleniyorum o tıkırtılar aşırı rahatsız etmeye başladı Aşağıda sesi kaydettim
  6. Z

Cat6 kablo aldım hız düştü

Eski bir wifi adaptörü ile kullandığım internetin speed testte 35/40 Mbps değerlerini alıyordum ve IDM kullanırken indirme hızım saniyede 3,5 4 MB kadardı şuanda kablolu bağlandım ve internet hızım speedtestte 47/48 lere kadar görüyor fakat IDM üzerinden saniyede 1 MB'ın üzerine çıkmıyor...
  7. Z

İkinci el 2900₺ RX 580 8GB buldum

Sizce alınır mı testlerin videosunu attı maks 69 derece görüyor kart 3 ay garantisi duruyormuş
  8. Z

F/P Powerline Adaptör Önerisi

Tek kriterim ucuz olması :) teşekkürler.
  9. Z

Odaya uzak modem için tavsiye

Öncelikle merhaba, konuyu yanlış yere mi doğru yere mi açtım bilmiyorum moderatör arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim, Sorunuma gelecek olursak, modemim salonda ve odam en arka tarafta arada koridor var ve yan odada kullanırken internet hızımda herhangi bir problem yaratmıyordu 50 megabit...
  10. Z

Yeni̇ Ri̇g Kurmak İsti̇yorum

Arkadaşlar 60 bin TL bütçem var, mining yapmak istiyorum bu konu hakkında pek bilgim yok sizce hangi ekran kartıyla mining yapmalıyım ve sizce bu işe şimdi girmek mantıklı olur mu?
  11. Z

War Zone Error Code 6 ve Diver Hatası

Arkadaşlar War Zone u 2 defa silip yüklememe rağmen bu hataları alıyorum sebebi ya da çözümü nedir kafayı yemek üzereyim?
  12. Z

F2P Oyunlar Önerir Misiniz?

Yeni sistem aldım cepte kartta para kalmadı, ben de F2P oyunlara yönelmeye çalışıyorum 1 2 ay boyunca oynayabileceğim oyun önerisi istiyorum. İnternette BDO diye bir oyun gördüm ilgimi çekti, 30 gün deneme süresi verip oynayabiliyorsun. Tavsiyeleriniz varsa bekliyorum (LoL,Valorant gibi...
  13. Z

Yardım iPhone 6s açılmıyor yardım eder misiniz?

Kuryelik yapıyorum dün baya yağmur vardı eve sırılsıklam geldim ve telefonu kurulayıp şarja taktım bataryası daha önceden değişmiş bir cihazdı akşam yatarken kullanıp koltuğun üzerine bıraktım ve her zaman olduğu gibi sabah kalktığımda şarjı bitmişti şuan şarja takıyorum ama herhangi bir tepki...
  14. Z

İtopya Razer Deathadder V2 geldi

Olm bu çok büyük lan elim ağrıyor kullanırken
  15. Z

DisplayPort görüntü vermiyor

Kasa ve monitörü sıfır aldım bugün kurulumu herşeyi yaptım fakat DisplayPort kablosu takınca monitöre görüntü gelmiyor. Hdmi kablosu takınca stabil çalışıyor sizce sorun nedir? DP kablosu kutudan çıkan sıfır ürün
  16. Z

Yardım İncehesaptan Aldığım Monitör Kusurlu Geldi

İnce hesap Gaming gecesinden aldığım monitör buyurun efendim bu nedir?
  17. Z

Öneri İtopya Red Switch Mekanik Klavye

İtopyaya girip red switch klavye gözüne çarpan var mı f/p?
  18. Z

Bir arkadaş için bu PC alırken kaça almalıyız?

Bu sistem ne eder sizce?
  19. Z

Çözüldü✓ Bu kasayı aldım PSU çöp diyorlar öneri alabilir miyim?

Başlıkta da belirttiğim gibi PSU değişmesi gerek diyorlar sizce ne almam gerekiyor ...
  20. Z

Klavye önerisi alabilir miyim lütfen

Mekanik, bilek desteği ve rgb olmasını tercih ediyorum bildiğiniz varsa lütfen
Top Bottom