Arama sonuçları: *

1. K

Muhabbet kuşumu ne kadar serbest bırakmalıyım?

Ben yumurtadan doğan bir yavru muhabbet kuşunun ilk ve son nefesine tanıklık eden biri olarak kesinlikle kafeste tutmamanı tavsiye ederim. Kendine alıştırabildiğin kadar alıştır. Bunun için, ona net bir isim belirle ve hep o isimle hitap et. O kelimeyi duyduğunda söylenenin kendisine olduğunu...
  2. K

Ekrem yaptı yapacağını

Lütfen zeka seviyenizi yansıtan, çarpıtma kokan ahmak siyasetinizi bu tarz güzel içerikli forumlara taşımayın. Kuduruyorsunuz. Yine kaybedeceksiniz.
  3. K

Kısa vadede kazandıracak yatırım önerisi

Kısa vadede çok kazandırmasa da muhtemelen kazandıran tek şey halka arz benim bildiğim. Diğerlerinde takip etmen gerek. Analiz etmen gerek. Uzun vadede kesin kazanç sağlayan fonlar var fakat sana yaramıyor anladığım kadarıyla.
  4. K

Sitelerdeki Fontlar Neden Böyle?

Muhakkak vardır. Fakat benim daha önce başıma gelmediği için bilgi sahibi değilim.
  5. K

Sitelerdeki Fontlar Neden Böyle?

Örnek site linklerini atar mısın merak ettim.
  6. K

Yeni sistem aldım alırım Hayırlı olsun

Eğer sistemin yüzünden RDR2 Yi oynamadıysan sakın ilk olarak AAA oyunları oynama. Başka oyunlardan zevk alamazsın...
  7. K

PC İÇİN SİMULASYON OYUN ÖNERİSİ OLAN ?????

Star Citizen. Oynayabileceğin en iyi uzay simülasyonu. Ben şahsen severek oynuyorum. Tavsiye ederim. Fakat biraz tuzlu.
  8. K

En İyi Final Sahnesine Sahip Oyunlar

Cyberpunk. Defalarca bitirdiğim halde DLC ile eklenen son bayağı koymuştu. Zaten oyunun tüm sonları kötü bitiyor. İyi biten kısmı yok. Ama en etkileyen oydu.
  9. K

Kiza acilmali miyim ?

Eğer hoşlanıyorsan git konuş. Yoksa acaba konuşsam ne olurdu diye ilerde düşünür durursun. Reddedilirsen de olur biter. Emin ol hiçbir şey olmaması, iyi kötü bir sonuca bağlanmasından çok daha kötü hissettiriyor.
  10. K

Sizce dolandirilirmiyim ?

Kral alırken iyice bi test edersin. Zaten ürün düzgün ise problem olacağını sanmıyorum. Fakat ürün, markası, modeli de çok etkili kesin bir şey söylemek zor. Teknolojik alet sonuçta.
  11. K

1 günde %40-50 fps düşüşü.

Belki farkında olmadan bilgisayarı uyku moduna almış olabilirsin. Tekrar açınca bilgisayar normalden düşük performansta çalışıyor. Benim final haftam olduğu için daha yeni başıma geldi. Normalde yüksek performansta çalışan pc 3 gündür gece gündüz açıktı. Gece ekranı kapatıp yatıyodum. Açılınca...
  12. K

Oyuna FSR Ekleme The Finals

İndirdiğin dosyada öncelikle DisableNvidiaSignatureChecks.reg dosyasını çalıştırıyorsun. Çıkan uyarıya evet dedikten sonra dosya türlerinden uygulama uzantısı olan 2 dosyayı (nvngx.dll ile dlssg_to_fsr3_amd_is_better.dll) Sağ tık yapıp kopyalıyorsun. (İkisini aynı anda kopyalamak için CTRL...
  13. K

Vortex korsan oyunu uygulama içinden açar mı?

Dostlar selam. Ben halihazırda Cyberpunk'a sahip olarak 2 kere bitirdim. Fakat DLC'ye o kadar para vermek istemediğim için steamden oyunu silip DLC versiyonu olan korsan sürümünü yükledim. Fakat Vortex üzerinden yüklediğim modların bazıları çalışmıyor. Çünkü oyunu korsan olan dosya konumunun bin...
  14. K

ıptv isteyenler bana ulaşabilir

Ben direk koyam buraya mp4 ipTV yi bir telegramdan geçti elime mis gibi çalışıyor..
  15. K

Askerlik tecili için yardım

Ula :D adam tecil edeyim derken kendini doğuda gece 2-4 nöbetinde bulacak haberi yok.
  16. K

En uygun operatör, tarife ve hat hangisi?

Yeni turkcell müşterisi olanlara bide 25 yaşının altındasın sen bu yüzden GNÇ paketlerinden yararlanabilirsin. Bir bakmanı tavsiye ederim Turkcell'e geçince çok uyguna 1 sene paket kullanabiliyorsun.
  17. K

Saldırgan dil kullanan haberler (ödev için)

Bu konuda TR'den değil başka ülkelerin haber kanallarından çok rahat bulabilirsin. Altyazılı ve direk ülkeler arası ilişkileri baz alan haberler doğal olarak karşı ülkeye ağır bir dil kullanarak ilerliyor. Mesela bu haberde mesela bir çok açık kaynak olmasına rağmen sırf kendi halkını...
  18. K

Çözüldü✓ Laptop bileşenlerime göre oyunlarda düşük performans alıyorum sebebi nedir?

Hocam çok normal. Ben ağır oyunlarda, örneğin Star Citizen gibi hem işlemciye yük bindiren hem de optimizasyon sorunlarına sahip oyunda 90-95 dereceleri gördüğümü biliyorum. Bunlar küçük cihazlar olduğu için kasa gibi soğutma yapamıyorlar. Fakat işlemci üreticileri de 105(intel için.) dereceye...
  19. K

Çözüldü✓ Laptop bileşenlerime göre oyunlarda düşük performans alıyorum sebebi nedir?

Termal macun değişimi ve genel bir temizlik performans artışı sağlayacaktır. Fakat cihazın sunduğu fps'ler o kadar da kötü değildi. Eskiden kaç veriyordu ki şimdi kaç veriyor?
  20. K

Bilgisayara virüs bulaştı galiba nasıl çözerim

Kaspersky kullanmanı tavsiye ederim. Çoğu virüsü bulup temizleyebiliyor.
Top Bottom