Arama sonuçları: *

1. C

Çözüldü✓ D Diski birden kayboldu

Dizi izliyordum, sonrasında steam'i açtım, tüm oyunlar silinmiş olarak görünüyordu, Bu Bilgisayar'ı kontrol ettiğimde D Diskinin kaybolduğunu fark ettim. Disk Yöneticisi: Sağ tık yapıp diski başlat dediğimde ise bu hatayı veriyor: Yardımcı olabilir misiniz?
  2. C

Elektrik Elektronik alanında okuyorum laptop almayı düşünüyorum tavsiyeniz nedir

Ayrıyetten yazılımla da uğraşacağım, benim aklımda bu var, farklı önerilere açığım. https://www.hepsiburada.com/huawei-matebook-d16-intel-core-i7-12700h-16gb-512gb-ssd-windows-11-home-16-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00002NKF5O?url_src=and-product-detail
  3. C

Yardım Engelli Araç İndirimi HK.

Anneannemin yüzde 52 engelli raporu mevcut, - Bu rapor ile yüzde kaç indirim sağlıyorlar? - Hangi araçlardan faydalanabiliyorum? - Yaşından dolayı ehliyet sınavında başarılı olamaz, onun yerine bende ehliyet mevcut, bu sorun yaratır mı? Kısacası süreç hakkında bilgilendirebilir misiniz?
  4. C

Elinde bu temadan olan var mı?

https://themeforest.net/item/emarat-construction-and-architecture-html-template/22560151 varsa ve bana iletebilirseniz çok sevinirim.
  5. C

Envato'da veya colorlib'de üyeliği olan yardımcı olabilir mi?

Envato veya colorlib'de üyeliği olan varsa bir kaç tema linki atsam indirip bana gönderebilir mi?
  6. C

1000TL'ye kadar kulaklık önerisi

Genellikle FPS oyunları oynuyorum, mümkünse; Hafif ve wireless olmasını tercih ediyorum. Tabii bu fiyata wireless mümkünse :)
  7. C

150TL civarı ETS tarzı chill oyun önerisi.

Simulasyon araç kullanma oyunu tavsiyeleriniz bekliyorum.
  8. C

PHP sunucu üzerinde session tutmuyor

Yazdığım kod localde sorunsuz çalışıyor, sunucu üzerinde aynı kod session oluşturmuyor ve sorun yaşıyorum, yardımcı olabilecek var mı? Panel: CPANEL.
  9. C

Intel Gamer Days hepsiburada da geçerli mi?

Hepsiburada üzerinden almış olduğum Intel i5 11.nesil işlemcili bir laptop mevcut, Casper Excalibur. Bu sayede ücretsiz bir şekilde COD:MW2 alma imkanım var mı bu konuda bilgisi olan var mı?
  10. C

Intel Gamer Days Hepsiburada'da geçerli mi?

Hepsiburada üzerinden almış olduğum Intel i5 11.nesil işlemcili bir laptop mevcut, Casper Excalibur. COD:MW2 alma imkanım var mı bu konuda bilgisi olup yardımcı olan olursa sevinirim. Kısacası bu kampanya hepsiburada da geçerli midir ve nasıl alabilirim?
  11. C

Maksimum 16.000TL'e laptop önerisi

Yazılım ile uğraşıyorum, hem yazılım konusunda rahat edebileceğim hem de temel oyunları oynayabileceğim bir laptop istiyorum, işin donanım kısmından anlayan birisi yardımcı olabilirse sevinirim.
  12. C

zio mu, hawk mı önerirsiniz? max bütçe 3.5k

koltuk alacağım, zio mu, hawk mı önerirsiniz? max bütçe 3.4k 1660149263 link ile örnek verebilirseniz sevinirim.
  13. C

yazılım amaçlı bir laptop önerisi max bütçe (11.000TL)

Bu dönem staj göreceğim, laptopu sadece yazılım amaçlı kullanacağım, belki valorant vs oynayarım çok nadir. Bütçem max 11.000TL, bu fiyata sade görünümlü f/p bir laptop bulabilir miyiz?
  14. C

Direksiyon seti önerisi istiyorum

Bütçem 3400 civarı, sizce bu fiyata ETS2MP vs oynatacak ve keyif verecek 960 derece, h-vites direksiyon bulunabilir mi?
  15. C

VMBOX Kali Linux kurulum hatası

Kurulum yaparken bu gördüğünüz hatayı alıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
  16. C

Dexim DMK3378 Bona mikrofon alınır mı?

İndirim kodları ile vs 39.91TL'ye geliyor almaya değer mi sizce? Ürün: https://www.hepsiburada.com/dexim-dmk3378-bona-pc-laptop-uyumlu-usb-mikrofon-siyah-pm-HB000011SM2P
  17. C

CSGO için deposit istemeyen kasa açma siteleri

Eğer steam guard varsa hiç korkmadan sitelere giriş yapabilirsiniz, hepsine kendim girip denedim. 1.Site 0.55 Dolar veriyor ve depozito istemiyor. (Çok fazla katladığım oldu.) 2.Sitemiz, bu siteden pek katlayamadım ama güzel kasalar var. (0.20 doları 1.50 dolar yapabildim.) 3. site ise çok...
  18. C

Aseprite para kazandırır mı?

-Yaptığım pixel-art'ları ve animasyonları nerelerde satabilirim veya satabilir miyim? -32 TL'ye almaya değer mi?
  19. C

RX580 8GB, 16GB Ram, Ryzen 5 1600 3.2gHz ile Squad oynatır mı?

Sorum başlıkta mevcut, şimdiden teşekkürler.
  20. C

Steam'de Squad isimli oyun indirime giriyor mu?

İndirimler şu şekilde, sizce yaz indirimlerinde oyun indirime girer mi? https://store.steampowered.com/app/393380/Squad/
Top Bottom