Arama sonuçları: *

• Users: _omerburak
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. _omerburak

Öneri Okul için bilgisayar önerisi

Merhabalar, okul için pc önerisi lazım. Tablet bilgisayar da olur fiyatı yüksek olmasa daha iyi olur ikinci el de önerebilirisiniz Ek olarak sim kartı takılan bilgisayar var mı internet açısından.
  2. _omerburak

valorant hesap alırken neye dikkat edilmeli ACİL

sorum başlıktadır maili değişerek alacağım bir hesap vardır. Girerken olan maile gelen kodu veriyorlar sonra değişiyoruz. Bir sorun çıkar mı?
  3. _omerburak

Valorant hesap alınacaktır.

Merhabalar. Valorant hesap alınacaktır. Vandal ve bıçak skini olması yeterlidir veya diğer türlü hesaplar değerlendirilir. max bütçe 450'dür. Ona göre tekliflerinizi yaparsanız sevinirim.
  4. _omerburak

Yardım Fujitsu e756 laptop acil

Merhabalar Fujitsu e756 laptobunu satan var mı çok önemli bu bilgisayar lazım
  5. _omerburak

f/p sata ssd önerisi

selamlar laptop için ssd arıyorum indirimde olan ssd var mıdır 240 veysa 512gb olması yeterrli fiyat performans arıyorum
  6. _omerburak

Yardım Laptop Önerisi lazım

4-5k arası laptop öneriniz var mıdır sıfır veya ikinci el olabilir farketmez temiz olsun yeter
  7. _omerburak

hangisi daha iyi laptop

selamlar hocalarım; arada oyun oynamak valorant csgo steam oyunları vs. için hangisi daha iyidir ama genelde internet üzeri iş yapılacaktır...
  8. _omerburak

site satmak için hangi kategoriyi kullanmalıyım

soru başlıktaki gibi elimde olan siteyi satmak istiyorum hangi kategoriye açabilirim konuyu
  9. _omerburak

Kitap Hakkında Komposizyon

Merhabalar; Bir Kitap hakkında komposizyon nasıl yazabiliriz örnekleriniz var mıdır Kitap Adı: Genç Peygamber Ve Genç Dostları
  10. _omerburak

gmail hesabına giremiyorum

merhabalar gmailime giriş yapacağım şifresini biliyorum ama sms doğrulaması var ve eski telefon numaramda kaldığı için giriş sağlayamıyorum giriş yapmak için yapılacak bir şey var mıdır
  11. _omerburak

Yardım css yetersizliği yardım edebilecek olan ?

merhabalar; css ve html ile oluşturduğum tabloyu siteye yükledim ancak header ve footer kısmına karışıyor bir arkadaşa sordum css yetersizliği dedi nasıl bir düzeltme yapılabilir https://codepen.io/_omerburak/pen/zYaLByo kodlar bunlardır. Hata görselini ekledim yardımcı olabilecek arkadaşlar...
  12. _omerburak

Yardım acil klavye mouse set önerisi

selamlar hocam; usb li klavye ve mouse lazım aynı usb ile çalışması gerekiyor böyle önerebileceğiniz bir set var mıdır ?
  13. _omerburak

elektrkli motor önerisi?

Yarış motoru tipli elektrli motor var mı ? benim bir arkadaşım almıştı modelini sormuştum sonra unuttum yarış motoru tipliydi elektrikliydi 60km/h hıza çıkıyordu bilgisi olan varsa link veya model söyleyebilir mi 1662446326...
  14. _omerburak

Toner dolumu hakkında

ricoh sp 210 yazıcım var ve toneri bitti önceden internetten toz toner aldım ve kullandım şimdi bazı yerlere doluma sorduğumda çipli ise dolum çalışmayabilir diyor benimki de çipli sanırım ama daha önceden kullandım internetten önerebileceğiniz toner var mıdır ve sorun yaratır mı ?
  15. _omerburak

Sitem Hakkında Görüşleriniz Neler?

Merhabalar; Yeni açtığım site hakkında görüşlerinizi bekliyorum hala gelişme aşamasında wordpress üzerinden yapıyorum eksik olan kısımlar var ise belirtirseniz sevinirim teşekkürler. https://medyapaneliniz.xyz Site amacı: Smm Panel sitesi ama paket satış sitesi sadece whatsapp üzerinden...
  16. _omerburak

site paylaşmak yasak mı

bir site açtım ve bunun nasıl olduğunu güzel mi diye bir konu açsam ve link olarak yazsam sıkıntı olur mu
  17. _omerburak

Yemek sepeti kod satan

Yemek sepeti 40-50tl altlimitsiz kod satan var mı ilk sipariş dışında kod olması lazım
  18. _omerburak

bisiklet için ışık öneri

merhabalar; bisikletin ön tarafına takacağım selektör gibi kullanabileceğim bir ürün var mıdır link atabilir misiniz.
  19. _omerburak

Öneri 5000 e alınabilecek laptop

2 tane seçenek çıkıyor karşımıza aratınca İ3 1005G1 vs Ryzen 3 3250u hangisi laptop da daha iyidir veya kasa öneriniz varsa alabilirim Elimde fazladan laptop rami var ekleyebilirim +4 olarak 1658775218 https://www.amazon.com.tr/dp/B09W9WMTPQ?tag=akakceprime-21 Bu laptop bu gece indirimli alınır mı
  20. _omerburak

bir profil ile ilgili sorum var

@dizci.67113 adlı kişinin hesabının kapanmasının sebebi nedir ?
Top Bottom