Arama sonuçları: *

1. T

Toshiba TEC B-EVT4T-GS14-QM-R internete bağlama problemi.

Merhaba arkadaşlar Toshiba TEC B-EVT4T-GS14-QM-R diye bir BARKOD YAZICIM mevcut ama bir şekilde internete bağlayamadım ofisteki herkesin bağlanması için ne yapmam gerekli lütfen yardımcı olunuz aciliyeti var. Çok şey denedim ama yapamadım en son almanca kaynaktan baktım yine pek bir şey...
  2. T

Skullcandy Crusher - Evo

Çok teşekkürler <3 1660903939 SONY WH-1000XM4 hakkında ne düşünüyorsun?
  3. T

Skullcandy Crusher - Evo

Nereden alabilirim? başka önerdiğin yer varmı
  4. T

Skullcandy crusher alınır mı

kanka nerde buldun? 1660860924 Kesin alınması gereken bir kulaklık ama bulamadım bir yer var mı bulabileceğim? trde
  5. T

Skullcandy Crusher - Evo

Bu attığım linkteki güvenilir mi sence?
  6. T

Skullcandy Crusher - Evo

Merhabalar skullcandy kulaklık bulamıyorum buldugum kulaklıkta klasik olanı crusherın linki bu : https://www.hepsiburada.com/skullcandy-crusher-kablosuz-bluetooth-kulaklik-bordo-p-HBV00000RCKYL : yani bilmiyorum değer mi klasik almaya çünkü evo bulamadım yardımcı olabilir misiniz?
  7. T

Skullcandy Stok Sorunu

Arkadaşlar merhaba TR de crusher evo bulamadım normal crusher buldum ona da pek güvenemiyorum linki bırakıyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim<3. https://www.hepsiburada.com/skullcandy-crusher-kablosuz-bluetooth-kulaklik-bordo-p-HBV00000RCKYL
  8. T

Çözüldü✓ PC nin yavaşlaması ve performans sorunu.

Teşekkürler iyi forumlar.
  9. T

Laptobun içi temiz değil pek sıfırdan temizletmedim ama fanları hep temizletiyorum yükte sanırım çıkıyordur hiç bakmadım bi deneyeyim hemen döneceğim 1647166113 İşlemci çekirdekleri 50 51 arası alev simgesi var resmen üstünde program da ssd 60dan pek yükselmedi ama valorantta skill kullandıgım...
  10. T

Ben o şeylerden anlamıyorum laptop olduğu için de pek kurcalamak istemiyorum 7 yıllık cihaz sonuçta format temiz format olsun ve uygulama yükleteceğim için en iyisi tanıdık bi ustaya vermek ama teşekkürler forumun için ^^. 1647165042 Testler de sıkıntı var mı? performans düşüklüğü falan SSD...
  11. T

PC de ciddi performans kaybı ve sistem kaynaklı oyunlarda gecikme

Temizlet eğer temiz değilse fanları da kontrol ettir veya güç kaynağını falan biraz da test yap bilgisayara sorunu anlamaya çalış donanım da mı diye
  12. T

77.3 gb boş alan var yeterli olacağını düşünüyorum lol ve valorant birde rust var bir kaç tane de autocad modelleme programı var ama yeterli alan olduğunu düşünüyorum zasten format attıracağım içini dışını temizleteceğim ve fan değişimi yaptıracağım umarım düzelir düzelmezse zaten artık yeni...
  13. T

SAMSUNG MZVLV256HCHP-000L2 256,0 GB -- SSD Modelim bu 1647163321 Şu anda GPU testi yapıyorum bir sıkıntı yok gibi 8 dakikadıor 72 sıcaklığın üstüne çıkmadı 8 fps (ekstra monitör kullanıyorum ve yüksek ayar 8x te başlattım testi) 1647163384 Dediğim gibi sanırım problem fanlardan dolayı SSD nin...
  14. T

İstediğiniz testler bunlar mıdır?
  15. T

Donanımsal sorun olarak dediğim gibi fanın teki yavaş dönüyor parça değişimi zorunlu mu diye emin olmak istiyorum. 1647160967 Tamamdır hemen deneyeceğim
  16. T

Evet yapılı yükte olmadığı halde 60 yanlış olmasın. 1647160858 Tek fan yavaş dönüyor veyahut dönmüyor windows c de ssd yani oyunlar da c de ısınmadan olduğunu düşünüyorum yüksüz 60 cünkü
  17. T

Sanırım çözdüm arkadaşlar SSD 60 derece de çalışıyor windows ve diğer oyunlarım valorant lol ve rust SSD de kurulu ve bu yüzden baya bi zorluyor HDD deki oyunlar da kasıyor çünkü windows yavaş o yüzden problem yaşıyorum sanırım ama yine bi sizin de görüşlerinizi merak ettim sağolun şimdiden.
  18. T

Arkadaşlar merhaba, ben bundan 3 4 ay önce gayet iyi oynuyordum bilgisayarım ile günümüzden ise 2 hafta öncesinde başladı bu problem ama önceden de yaşamıştım bilgisayarı ilk açtığım zaman sıkıntı olmuyor ama bundan bi 10 15 dakika sonra oyunda fps im düşüyor 30 50 ye düşüyor 200lerden VALORANT...
  19. T

Virüs için yardım acil lütfen

Şuan eşitleme başarılı diyor hesabıma erişilmiş mi? daha doğrusu 4 saat önce ve 12 saat önce başarılı demişti şifremi tekrardan değiştirrdim
  20. T

Virüs için yardım acil lütfen

tamamdır
Top Bottom