Arama sonuçları: *

1. H

Mavi Ekran overclock sonrası mavi ekran

minidump arkadaşlar minidump dosyamı paylaştım overclock sonrası mavi ekran alıyorum. yardımcı olursanız sevinirim. sistem: r3 3100 asus prıme b450m k2 anakart rtx 2060 ekran kartı win 10 pro
  2. H

2. El pc almak mantıklı mı ? Hangisi makul olan ?

Teşekkür ederim satıcıyla bir pazarlık yapıp düşürürsem harika olacak
  3. H

Evet ssd düşük ama laptoptaki 512 gblık m2 yi buna takmayı düşünüyorum bır problem olmaz sanırım
  4. H

Arkadaşlar merhaba. Şu anda laptop kullanıyorum. İ5 10300h ve gtx 1650 mevcut. Sıfır olarak sistemlere göz attım açıkçası benim gibi bir kullanıcı için pahalı geldi. Oyun oynamaya çok fırsat bulamıyorum oynadığım zamanda PUBG ve valorant oynuyorum. Laptop şu anda özellikle PUBG konusunda canımı...
  5. H

LENOVO LAPTOP SICAKLIK DEĞERLERİ

Arkadaşlar yardımcı olması açısından yazıyorum turbo bosst u kapattım ve şu an 80 derece max sıcaklık görüyor PC ve fps de çok düşmedi kesinlikle yapılması gereken bir teknik
  6. H

LENOVO LAPTOP SICAKLIK DEĞERLERİ

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Lenovo ideapad gaming 3 cihazım var. intel i5 10300h ve gtx 1650, dual 16 gb ram mevcut. PUBG de genel olarak 90-120 fps arası alıyorum ama sanki 50 fps gibi hissiyatı mevcut ara fps droplar da cabası. sıcaklıkları kontrol etiiğimde özellikle işlemci sıcaklığı çok...
  7. H

Şubat Ayında İndirim Görmek İstediğiniz Ürünler?

F/p bir klavye hiç fena olmaz
Top Bottom