Arama sonuçları: *

1. B

Logitech F710 Bağlantı sorunu

Arkadaşlar şimdi ben yeni bir f710 aldım açtım donglesını taktım ve bilgisayar algılamadı sonra bende forumlarda xbox 360 denetleyici yapın diyordu aygıt yöneticisinden öyle yaptım ancak bunun driveri varmış ve ben w11 kullanıyorum w11 de driveri yok nasıl yapabilirim yardımcı olacak varmı...
  2. B

Yardım valorant hesabımın gmaili izinsiz değiştirildi ne yapmam lazım

arkadaşlar ben pc yi kapatmıştım sonra telefondan gmaile baktım bunu gördüm valoranta da girmeyeli baya olmuştur
  3. B

Redmi note 10s Sorunu

Onu yapmayı denedim zaten olmadı
  4. B

Redmi note 10s Sorunu

Arkadaşlar bu font çerçevesini çok önceden açmıştım (nasıl açtığımı hatırlamıyorum) ama şuan kapatamıyorum fotoğrafta gözüküyor zaten başka fotoğraf isterseniz atarım
  5. B

Yardım Redmi note 10s font sorunu

Arkadaşlar bu font çerçevesini çok önceden açmıştım ama şuan kapatamıyorum fotoğrafta gözüküyor zaten başka fotoğraf isterseniz atarım
  6. B

ACİL sürekli microsoft login ekranı çıkıyor login olmama rağmen

Arkadaşlar bu oluyor birde microsoft da cihazlar bölümünden cihazların nerde oldğuna nasıl bakarım o login ekranı gelirse foto atıp bilgilendirim sizi ve 1 kere login olmuştum birde ekran gelince şuradaki yerde gözükmedi
  7. B

hdd depoplama ve biçimlendirmede yardım istiyorum

Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak daha yeni 4tb hdd aldım ve taktım bilgisayara ve 400gb yok 3.6 tb gösteriyor normal midir yeniden biçimlendireyim mi fotoğrafı da burada Ve eğer biçimlendireceksem nasıl biçimlendireyim
  8. B

ACİL İdle master rozet sayfası açılamadı. _num_ saniye sonra tekrar deneyin hatası

bu hatayı alıyorum yardım edermisiniz 1664904308 internnetde baktım olmadı
  9. B

kapandı

tamam teşekkürler deneyeceğim 1664818363 yine loginsecure çıkmadı ama düzeldi galiba 1664819182 şimdide steam çalışmıyor diyor
  10. B

kapandı

Merhaba ben eskiden steam idlemaster kullanıyordum yeniden başlayayım dedim ve indirdim yeni sürümü ve böyle bir şey gördüm sonra internetten baktım ve steamlogin secure yeri yok başkalarında olan yerde acil yardım eder misiniz 1664817869 bu pencereyi kapatınca birden bu oldu 1664817883
  11. B

OBS de potify ayrı ses kanalında çalma

bay olmuş ama bende soruyorum cevabı olan varmı
  12. B

OBS DE SPOTİFY SES GİZLEME

tamam teşekkürkler
  13. B

RX580 veya RX580li Sıfır Kasa Mantıklı mı?

Bende rx580 ryzen 3 3100 lü kasa var bana bilgisayar alınırken pc bilgim neredeyse 0 olduğu için hiç karışmamıştım şuan bunla uğraşıyorum eğer bi 3 -4 yıl götürsün diyorsan alma bence ben 3060 vb. alıcam 1- 2 senye bide işlemciyide upgrade edeceğim
  14. B

OBS DE SPOTİFY SES GİZLEME

Merhaba ben kendi çapımda eğlencesine video çekiyorum fak müzik dinleyemiyorum telif olduğundan ve adal bir videosunda şey demişti spotify sesi gizledim ve kasmaya devam ettim gibi bir cümle o video izleyeli 2 yıl falan olduğu için hatırlamıyorum neyse bunu ben nasıl yaparım yardım eder misiniz
  15. B

Gigabyte anakartım var ve Secure boot açılmıyor yardım

Merhaba aarkaşalar biosa giriyorum Secure boota basıyorum şu uyarıyı veriyor
  16. B

Ets 2 Video Çekerken Kasıyor

Tamam deneyince dönerim 1659291165 yalnız fps ime afterburnerdan baktım kayıt yaparken fark yok ikisde 70 fps 1659291635 windows g ye basıp kayıt ettim oldu kasmadı acaba ben obs yi güncellemedim diye mi onu nasıl güncellerim biliyor musun 1659291669 şuan güncelliyorum
  17. B

Tamam amd nin programını denerim bide sen obs de performans ayarını mı diyorsun
  18. B

bakıyorum bekle 1659290731 70 FPS alıyorum
  19. B

Merhaba bu link : Bu örnek video kullandığım platform obs ve video çekmezken baya iyi oynatıyor yardım ederseniz sevinirim sistemim rx580 ryzen 3 3100
  20. B

Yardım Sebastien Loeb Rally Evo klavye çalışmıyor

Sebastien Loeb Rally Evo oyununu almıştım oyuna girdiğimde bir sorunla karşılaştım sorun : oyunda klavyem çalışmıyor
Top Bottom