Arama sonuçları: *

1. MahlukAbi

Yardım Ea App oyun alamıyorum

28 Kasım'a kadar dedikleri için hafta sonunu beklemiştim ancak şimdi alamıyorum fiyat güncellenmez inşallah ya.
  2. MahlukAbi

Yardım Ea App oyun alamıyorum

Arkadaşlar ea app'ten ea fc 24 alacaktım ancak dün fiyat gözükürken şimdi ne fiyat gözüküyor ne satın alım yapabiliyorum neden böyle acaba bi çözümü var mı?
  3. MahlukAbi

🔥İndirim EA Play indirimleri 🔥🔥🔥 EA SPORTS FC 24 600 TL BF 1-5 SERİSİ 75 TL KAÇIRMA

evet ben de şuan girdiğimde oyunları sadece ea play ile satın alım gözüküyor. Fiyatları gözükmüyor alamıyorum.
  4. MahlukAbi

🔥İndirim EA Play indirimleri 🔥🔥🔥 EA SPORTS FC 24 600 TL BF 1-5 SERİSİ 75 TL KAÇIRMA

hocam ben oyunda yeniyim batg dediğiniz ve bob dediğiniz tam olarak ne oluyor e nereden erişim sağlıyoruz?
  5. MahlukAbi

🔥İndirim Hepsiburada vergisiz telefon bilgisayar

GSBBİZ uygulamasından faturayı girip vergi iadesini alabiliyorsunuz ama henüz hiçbir şey net değil acaba 9000tl'ye telefon + 5500tl'ye tablet alsak 5500(max indirim tutarı) olarak mı oluyor 🤨🤔
  6. MahlukAbi

farklı iss'lerde bu kadar çok ping farkı olabilir mi?

arkadaşlar merhaba ben vodafone net kullanıcısıyım 57mbps sabit internet alıyorum binama kadar fiber var ama binaya bakır kablo ile dağıtılmış santrele uzaklığım 4metre olarak gözüküyor yani 100mbps de alabilirim ama anlamadığım bir konu var ben vodafone net kullanıyorum cat6 kablo ile 54ms...
  7. MahlukAbi

Yardım Rampage voyager monitör alınır mı?

o daha mantıklı gibi hem uzun ömürlülük açısından hem de 2k çözünürlük var lakin ekran akartım gtx1650 :D şuanlık vazgeçmiş bulunuyorum 60hz devamkee
  8. MahlukAbi

Sanırım kimse bilmiyor hiçbir yerde inceleme de yok zaten..
  9. MahlukAbi

arkadaşlar merhaba monitör araştırıyordum ve aşşağıdaki monitörü gördüm fiyatı da uygun geldi bana biraz acaba kullanan gören duyan bilen var mı? Yardımcı olursanız çok makbule geçer...
  10. MahlukAbi

57mbits internette 70ms VODAFONENET

arkadaşlar merhaba vodafonenet kullanıyorum (maalesef) 57 mbit down 8 mbit upload değeri almama rağmen ping değerlerim 70ten aşağı düşmüyor hız testlerinde yani biliyorum download ve upload ile pingin alakası yok ama bu değerleri alıyorsam altyapım az çok iyidir en azından bu pingi alacak kadar...
  11. MahlukAbi

Öneri Termal macun önerisi 150 TL

Mx4 çakması çok fazla imiş acaba 1gr Thermal Grizzly Kryonaut Alsam nasıl olur fiyatı grama göre daha fazla ama iletkenliği de daha çok 12kw
  12. MahlukAbi

Öneri Termal macun önerisi 150 TL

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar 2 yıldır bakım yapmadığım bilgisayarım Acer nitro 5 artık bakım istiyor oyunda ekran kartı 80 dereceleri geçiyor garantiyi aradığımda ücretli yapıyorlar garanti süresi dolduğu için ve pek olumlu dönüş yok Acer servis hakkında kendim bakım yapmayı düşünüyorum basit...
  13. MahlukAbi

Rampage drop plus driver görmeme sorunu

🙏 Teşekkürler
  14. MahlukAbi

Rampage drop plus driver görmeme sorunu

Bugün aldım ürünü attığınız linkteki üstteki olan çalıştı ama onda da hi fi falan var eqolayzır ya da 7.1 aktif edilmiyor alltaki olanda da cihaz bulunamadı hatası veriyor yok mu başka bir çözümü?
  15. MahlukAbi

Corsair HS35 (426 TL) Rampage Drop Plus (390 TL) James Donkey 712 (309 TL) Hangisi Alınır?

Aldın mı acaba ve memnunmusun şuan 390 TL ye değecek bir ürün mü ? Hızlı cevaplarsan sevinirim stok bitebilir 🙂
  16. MahlukAbi

Soğutucu önerisi

arkadaşlar acer nitro 5 kullanıyorum boşta 50 60 derece arası çalışıyor yaz aylarına da geldiğmiz için mi bilemem ama gta5 fulle yakın ayarlarda 88 94 arası çalışıyor varmı şöyle baba soğutucu işlemciyi 90lara çıkarmayacak. Bütçe max 150 TL.
  17. MahlukAbi

BİOS update hata

herhangi bi ayar değitşrimedim ama sorunu çözdüm Cevap: yeni bi Windows İSO dosyasnın yüklü olduğu flashı takın boot menüden ona girin ama yendien yüklemeyin altta bilgisayarınız onarın seçenği var ordan başlatma seçeneklerini bulup güvenli modda açın ekran büyük falan olabilir wallpaper falan...
  18. MahlukAbi

BİOS update hata

Arkadaşlar merhaba çok acil yardıma ihtiyacım var Acer nitro 5 An515-54 ürününe sahibim bugün baktım sitesinden bios güncellemesi gelmiş hem de baya Bi en son sürümü indirdim kurdum bende ki v1. 06 di v1.29 olanı yükledim sonra exe dosyasını açtım bilgisayara yükledi ama sonra hata verdi aşağıya...
  19. MahlukAbi

Öneri Laptop soğutucu öneri

Merhabalar acer nitro 5 laptopum var ama işlemci 90 95 derecelere çıkıyor (i5 9300h) malum yaz aylarına girmiş bulunmaktayız var mı şöyle max 150 TL olacak şekilde 10 15 derece düşürebilen laptop soğutucu?
  20. MahlukAbi

İlk bağlanan İnternet ping değeri

Arkadaşlar salı günü İnternetim bağlandı 50mbps şeklinde biliyorum download hızı ile ping alakasız ama komşum 9 ms alırken ben 33 35 arası alıyorum(speedtest değerleri) sizce yeni bağlandığı içinmidir? Düzelir mi yoksa müşteri hizmetlerini aramalımıyım.
Top Bottom