Arama sonuçları: *

1. angelofthegod

Telefonumu sıfırladım gmail hesabıma giremiyorum

Merhaba telefonumu sıfırladım ve gmail şifremi de unuttum sadece bilgisayarda açık ve hiçbir türlü şifremi değiştiremiyorum ne yapabilirim?
  2. angelofthegod

Asrock M2 SSD NASIL DEVREYE SOKABİLİRİM

M2 ssd aldım ve pcde gözükmüyor nasıl halledebilirim ve biosla alakalı ise ne yapabilirim.
  3. angelofthegod

Windows 11 nereye kuruluyor?

Merhaba win 10 sistemimi win 11'e geçireceğim, yeni bi ssd aldım ve ona kurmak istiyorum şuanda hard diske kurulu flashbellek yok o yüzden bilgisayardan kurmayı düşünüyorum direk, kurduktan sonra win 11in yerini seçiyor muyuz yoksa aynı yere mi kuruluyor nasıl ssd'ye uptadeleyebilirim.
  4. angelofthegod

500 GB SIFIR HDD....

500 m2 sdd ve 500 gb hdd almayı düşünüyorum sıfır 500 gb hdd var mıdır?
  5. angelofthegod

Steam indirme hizinin düşmesi

indirme on belleği ne oluyor hocam 1720297827 valla hocam diğer programlarda denemedim indirmeyi ama büyük ihtimalle steamde oluyor sadece epicte deneyeyim bi
  6. angelofthegod

Steam indirme hizinin düşmesi

Merhaba steamde gta 5 indiriyorum ama sürekli hız 0 a düşüp duruyor daha önceden böyle olmuyordu defalarca silip indirdim ilk kez bununla karşılaştım bunun bir çözümü var mıdır?
  7. angelofthegod

ASUS GTX 1050 Tİ CERBERUS

yüksek ayarda oynamayı düşünmüyorum zaten bütçem olsa 1050 ti mı alırdım.
  8. angelofthegod

ASUS GTX 1050 Tİ CERBERUS

Yeni bir ekran kartı alacağım gtx 1050 ti cerberus power pin girişi var mı yok mu emin olamadım?
  9. angelofthegod

500W Güç Kaynağı Tercihi

https://ty.gl/q574etk3iq Sizce bu psu iyi mi 500w bir psu almam gerekiyor bütçe max 1700
  10. angelofthegod

ASROCK H610M HVS DDR Sürümü Nedir?

i3 12100f ve gtx 1050 ti için asrock h610 anakartini almayı düşünüyorum ama GDDR kaç olduğunu bi türlü bulamadım hiçbir yerde yazmıyor
  11. angelofthegod

Anakart ve Kasa uyumluluğu

evet ama powerlı olursa daha iyi olur bütçem 2.5-3k
  12. angelofthegod

bileşenlerim p8h61 mx anakart gtx 1050 ti ekran kartı takcağım ve i7 3770 var stok fan takarım büyük ihtimalle bunları takabileceğim bir kasa almak istiyorum ama hiçbir fikrim yok sizin öneriniz varsa iyi olur ve alacağım kasa psu dahil olmalı
  13. angelofthegod

neden olmamalı?
  14. angelofthegod

Merhabalar sistemimi başka bir kasaya takıcam ve anakartım microatx. Alacağım kasanın microatx olmasına gerek var mı ve her koşulda uyumlu mudur acaba.
  15. angelofthegod

Tiering System|Tier Sistemi Nedir?|Kurgusal Evren Karakterleri Karşılaştırmak

bir karakter dünyayı yok edecekken birden kayboluyor ama dünyayı yok edebileceği biliniyor bu ona 5b mi verir
Top Bottom