Arama sonuçları: *

1. yusuftheayay

Thh ya başvuranlar bakabilir mi?

Thh ye başvuru yapmıştım 17 ocaktan beri savunması istendi yazıyor. Normal bir durum değil gibi ne diyorsunuz?
  2. yusuftheayay

Samsung odyssey g3 alınır mı

Selamun aleyküm dostlarım, gigabyte G24f monitörümü garantiye yollamıştım teklif olarak bu monitörle fiyat farksız değişim geldi ne dersiniz alınır mı? SAMSUNG MONİTÖR 24" LED DÜZ ODYSSEY G3 LS24AG320NUXUF
  3. yusuftheayay

Neşe50 getir yemek kupon

80 e 50 indirim
  4. yusuftheayay

Garanti sürecim sinerji /endeks bilişim

Bu konu bilgilendirme amaçlıdır markaları kötülemek gibi bir amaç gütmemektedir. Gigabyte G24f monitöre sahiptim ve 165hz de coil whine sorunu yaşıyordum yaklaşık 1.5 sene 60 hz de kullandım çok takmadım ama bir ay önce garantiye gönderdim 165hz de kullanmak istiyordum artık. 7 aralıkta kargo...
  5. yusuftheayay

Bilgisayar için hoparlör önerisi

Jack veya usb ile bağlayacağım bütçe 600 TL oyun oynarken kullanacağım
  6. yusuftheayay

Robot süpürge önerisi

10000 TL robot süpürge önerisi 1700497539 Lütfen
  7. yusuftheayay

Dolarla alışverişte ne kadar komisyon alıyorlar?

Steam dolara geçicek malumunuz. Mesela ben 10 dolarlık bir oyun alırsam düz 300 TL'ye geliyor ziraat bankası kaç TL komisyon keser?
  8. yusuftheayay

Yd xiaomi kullanan varmı?

Yd xiaomi cihazlara imei attıran var mı? herhangi bir sorun yaşadınız mı? Tavsiye eder misiniz?
  9. yusuftheayay

8000tl telefon önerisi

Babama yeni telefon lazım 8.600 e xiaomi note 12 yi gözüme kestirdim siz ne önerirsiniz? 1695372995 Note 12 de 4g varmış ama bu sıkıntı çıkarırmı?
  10. yusuftheayay

Bilim adamları neden ateist?

Kırmızı asa serisine bakmanızı öneririm, eğitim sistemimizdeki açıklarıda ele alıyor. beyin ve düşünce sistemimizin bilim adı altında naturalist bir yaklaşımla nasıl kıskaç altına alındığına değiniyorlar.
  11. yusuftheayay

Kyk Yurt yedekleri açıklandımı?

Hala aynı ekran
  12. yusuftheayay

10000tl televizyon önerisi

Onvo gibi markalar almak istemiyorum kırk yılın başı alıyoruz zaten toshiba vestel gibi kaliteli markalar önerirseniz sevinirim
  13. yusuftheayay

Mk11 fatality sorunu

Sadece ilk fatalityleri yapabiliyorum, ikinciler ve friendshipler olmuyor bunun bir ayarı varmı?
  14. yusuftheayay

TWD bitirenler bakabilir mi?

7. Sezondayım rickgil neganın boyunduruğundan kurtuluyormu ilerleyen bölümlerde, finalde de negan varmış. Kurtulmuyorsa 5 sezon bunların sömürülmesini izlemek istemiyorum. 😂😂
  15. yusuftheayay

ETS 2 300 TL OLMUŞ💀💀

Ets 2 300 TL h.o
  16. yusuftheayay

🔥TELLTALE GAMES GERİ DÖNDÜ🔥

The walking dead, the Wolf among us, Batman gibi oyunlarla bildiğimiz efsane telltale games yeni oyununu çıkardı. Nedenini bilmiyorum ama şuanlık sadece epicte var steamde yok. The Expanse : https://store.epicgames.com/tr/p/the-expanse-a-telltale-series
  17. yusuftheayay

DA FORUM MODLARI İSLAMOFOBİK

Da forum modları, en ufak bir şeye bile anında uyarı ban atan adamlar, müslümanlara hakaret edilince sessiz kalıyor. Siz ve sizin gibi hasta zihniyetli insanlara Allah hidayet eylesin. İĞRENÇSİNİZ. Buraya cevap yazan hasta zihniyetli İslam karşıtı varlıklarada cevap vermicem.
  18. yusuftheayay

🥺 STEAM PS OYUNLARI ZAMLAMDI

Bir kaç gün önce epicte zamlanan oyunlar, steamde de zamlandı.
  19. yusuftheayay

📚 💵 Üniversite harçları geri getirildi!

(YÖK tarafından yalanlandı, haber yanlış) Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre üniversite harçları geri getirildi. Yeni alınan karara göre sadece ikinci öğretim öğrencileri değil, birinci öğretim öğrencileri de üniversite okumadan önce üniversite harcı ödemesi yapmak zorunda kalacak...
  20. yusuftheayay

🔥 Steam kuru 25 TL 🔥

Geçmiş olsun.
Top Bottom