Arama sonuçları: *

1. BurakBal

🔴 MERKEZ BANKASINDAN İFLAS GİBİ TARİHİ ZARAR! 🔥

Ya kral ne anlatıyorsun? Almanya'nın nüfusu çok mu farklı sence? veya Japonya'nın? Millete dağıttıkları para para olsa anlayacağım. Sosyal devlet falan değil Türkiye.
  2. BurakBal

🔴 MERKEZ BANKASINDAN İFLAS GİBİ TARİHİ ZARAR! 🔥

Kanka siz kafayı yemişsiniz. Sürekli her şeyi nüfusa yoruyorsunuz. Mesela Hollanda diyoruz, nüfusları ne kadarda TR ile karşılaştırıyorsun falan diyorsunuz. Çok garip cidden.
  3. BurakBal

(Yardım) Doktora gitmeye utanıyorum

Kadın doktor gelse ne olacak? Sağlık bu. Benim karıma kadın doktordan başkası bakmayacak misali.
  4. BurakBal

Çözüldü✓ İşlemci almak istiyorum, AMD i*rail'i destekliyor mu?

Dostum Türkiye, İsrail'e deli gibi ihracat yapıyor. Vergilerinle bile destek veriyorsundur emin ol. En ufak detaya kadar gireceksen Instagram,WhatsApp falan da sil. 1711244145 DonanımArsivi sitesi Cloudflare ile korunuyor, forumdan ayrılman gerekebilir.
  5. BurakBal

🔥 En sevdiğiniz araba modelini paylaşın! 🚘

Kanka 160k-180k dolar arası bizim burada ve 72 aylık taksit ile 2k dolar civarı ödemesi oluyor sadece, mümkün yani.
  6. BurakBal

🔥 En sevdiğiniz araba modelini paylaşın! 🚘

Lamborghini Huracan LP580-2 2 sene içinde alacağım umarım.
  7. BurakBal

🤘Bryan adams🤘 istanbula geliyor erkenden bilet almakta fayda var

Gülünecek bir tarafı yok. Doğru mu doğru.
  8. BurakBal

🤘Bryan adams🤘 istanbula geliyor erkenden bilet almakta fayda var

Kariyeri bitmiş biri için bu bilet fiyatları çok pahalı, en düşük seviye maksimum 20-25 euro civarında olmalıydı.
  9. BurakBal

🔥İndirim Dune Part 2 Apple Tv'de 19TL

Ne zaman gelecek?
  10. BurakBal

FC 24 te Kenan Yıldız Yok

Ultimate team modunda yok Kenan Yıldız.
  11. BurakBal

Evde vücut geliştirme

Etkili olur tabii ki ama bir yerden sonra tatmin etmez. ,3-4 ay yaptıktan sonra spor salonuna kendiniz gitmek istersiniz zaten.
  12. BurakBal

Evde vücut geliştirme

Kasa yeterli şiddeti veremedikten sonra o kas gelişmez ki. Üstteki arkadaş ekipmansız yapılır demiş ya ona yazdım onu zaten.
  13. BurakBal

Evde vücut geliştirme

Calisthenics oluyor o,bodybuilding olmuyor ki. Bazı arkadaşlar aletler olmadan falanda yaparsın demiş ama ne hakkında konuştuklarından haberleri yok sanırım. Güzel beslenme ev düzenli spor ile güzel bir fizik inşa edersin ama bu fotoğraftaki gibi olmaz, o adamı pumplı görsek fikirlerimiz çok...
  14. BurakBal

Evde vücut geliştirme

Ayarlanabilir bench sehpası,ağırlıklarını zamanla arttırman gerekecek ondan dolayı ağırlıkları çıkan gelişmiş bir dumbell seti alabilirsin ve 1 adet barbell alırsın. Sırt içinde barfiks çekebilirsin veya çok bütçen varsa pulldown machine alabilirsin ama pek sanmıyorum. Bacak için squat yapabilirsin.
  15. BurakBal

Evde vücut geliştirme

Daha uygun bir yer ve gerekli ekipmanları alırsan zaten spor salonu gibi olur. Dumbell ile evde bir şeyler yapabilir miyim diye sormuş sanırım.
  16. BurakBal

Evde vücut geliştirme

Yapılmaz. Bu spor o kadar basit değil ve bu tarzda vücutları yapmak minimum 2.5 yıl alıyor, düzgün beslenme ve istikrarlı antrenman ile. Evde yapabileceklerin çok sınırlı.
  17. BurakBal

fivem rolplay lspd başvuru sorusu

Sivildeyken müdahale edemezsin. Tek başına devriye atarken kişilerin sayısı sizden fazla olduğu için telsiz destek çağırırsın.
  18. BurakBal

Sistem önerisi RTX4090

Düşse maksimum 500-600 euro farkeder sanırım.
  19. BurakBal

Sistem önerisi RTX4090

Hollanda.
Top Bottom