Arama sonuçları: *

1. P

Çözüldü✓ Rx6600 Ekran Kartı Açılmıyor.

Eğer hem hdmi hemde display port takılıysa teke düşürüp açın.
  2. P

RX 6600 lı sistem ile rahat oynayabilir miyim

Aynı özelliklere sahibim çok rahat oynatıyor.
  3. P

Öneri GPU BackPlate (Kesinlikle yaptırın)

Çok iyi olmuş hocam ya nazar değmesin kıskandım bi' tık :)
  4. P

KENDINE MUZİSYEN-STRIKE alınır mı? ?

Hocam görünce çok üzüldüm yav 3600 rx6600 modelini ocak sonunda 14.000'e almıştım.
  5. P

İnsanı suça iten toplumdur (Münazara)

Bu konuyu Dostoyevski'nin Suç ve Cezası çok iyi anlatır günümüzde okullarda kuru kuruya münazara yapılıyor eğer bu kitabı okumuş olsaydınız ufkunuz çok fazla açılmış olurdu.
  6. P

Amd Adrenalin Software açılmıyor

Arkadaşlar son güncellemeden sonra oyun içinde hiçbir şekilde programı alt+z yapıp açamıyorum masaüstündeyken sağ altta gizli simgeleri göster kısmında da gözükmüyor fakat sağ tık yapıp açarsam açılıyor performans kısmından ölçüler katmanını göster dediğimde de sistem performans durumu açılmıyor...
  7. P

Harddisk'i Nasıl Takabilirim?

Bilgisayarın aynısı bende HYPE-SUN sistem mi hocam:) Neyse kasanın arkasını açın sol alt kısımda HDD yuvası var hocam onun içine koyun sata kablosunun birini HDD'ye diğer girişi Ekran kartının altında SATA1 SATA2 SATA3 diye girişler yazıyor onlardan birine takın çalıştırın.
  8. P

Televizyonda Ekran Karıncalanması

Televizyonda film izlerken aniden ekran karıncalanıyor kablo tak çıkar yaptığım zaman sorun düzeliyor bir süre sonra tekrar ekran karıncalanıyor ya da ayarlardan 60 Hz'den 59 Hz'e düşürüp sonra tekrar 60Hz'e çekiyorum düzeliyor bir süre sonra tekrar aynı sorun anlık karıncalanma neden olur...
  9. P

Amd radeon software uygulaması

Daha temiz kurulum olur diye dedim hocam.
  10. P

Donanım arşivi G4 geliyor

Rx6600 çok zor hocam eğer olursa da 16binden fazla olur gibime geliyor
  11. P

Amd radeon software uygulaması

Sorun çıkmaz fakat öncelikle DDU yazılımıyla ekran kartı driverını kaldır daha sonra uygulamayı silip yükleyebilirsin.
  12. P

Anakarta televizyon bağlama

Arkadaşlar anakartta DVI VGA gibi girişler var televizyonun VGA'ya da DVI girişli kablosunu anakarta takarsam çalışır mı? Ekran kartına takmak için uygun girişli kablom yok aksi takdirde kablo almak zorunda kalacağım.
  13. P

Ekran Kartı HDMI sorunu

Hocam yeni almak istemediğim için sordum elimde hdmi çoklayıcı var
  14. P

Ekran Kartı HDMI sorunu

Arkadaşlar RX6600 ekran kartım var. Bu ekran kartında 1 tane HDMI 3 tane DisplayPort girişi var. Ekran kartına hem televizyonu hem de monitörü bağlamak istiyorum bunun için çoğaltıcı aldım 1 tane HDMI yuvasına çoğaltıcı ile 2 tane HDMI çıkışı sağlarsak ekran kartı zarar görür mü?
  15. P

RDR2 ekran titreşmesi

Arkadaşlar RX6600 ekran kartımla oynuyorum hiçbir sıkıntı yok diğer oyunlarda RDR2 oynarken ekran titreşme yapıyor monitör eski olduğu için diğer oyunlarda V-Sync açınca düzeliyordu ya da dikey senkronizasyon bunda İngilizce olduğu için ayarları çözemedim hangi ayarı açmam gerek 60FPS...
  16. P

HDD format sorunu!!!

Arkadaşlar yeni hazır sistem aldım 500GB SSD ile birlikte geldi ona Windows'u kurdum fakat yetmiyor bu yüzden önceden kullandığım HDD takmak istiyorum onda da Windows 10 kurulu şimdi bunlar çakışmaz mı yani HDD'e nasıl format atacağım?
  17. P

Ekran karıncalanması

Teşekkür ederim
  18. P

Radeon software sorunu

Ekran kartı güncel ayrıca rx6600 kullanıyorum sadece lol oynarken sapıtıyor
  19. P

Radeon software sorunu

Arkadaşlar LoL oynarken Radeon Software sapıtıyor ekranda sürekli gidip geliyor takılıyor ve kendini 60FPS'e sabitliyor neden böyle yaptığını bir türlü anlamadım oyunu silip yüklesem işe yarar mı?
Top Bottom