Arama sonuçları: *

1. afamousunknown

❌İndirim Bitti! Intel Core i7-13700K İşlemci (FANSIZ) (12.999,00 TL)

Ne diyorsunuz alınır mı? https://www.incehesap.com/intel-core-i7-13700k-tray-islemci-fiyati-68824/
  2. afamousunknown

Yardım Hangi monitör daha iyi? Alienware 24.5" AW2523HF vs BenQ Zowie XL2566K

Arkadaşlar merhaba şu iki monitörden hangisi sizce alınmalı? Bu kadar fiyat farkı neden? Aralarında bu kadar fark var mı? Alienware 24.5" AW2523HF 12.999,00 BenQ Zowie XL2566K 23.999,00TL İkisi de 360hz 0.5 MS. Benq Fast TN Alienware Fast IPS
  3. afamousunknown

G PRO X TKL Lightspeed Switch

Arkadaşlar merhaba elimde G PRO X TKL Lightspeed klavye mevcut bendeki tactile tuşlar sanırsam. Ama ben clicky tuş yapısını seviyorum. Siyah switch oluyor sanırsam. Buna uygun öneride bulunabilecek var mı?
  4. afamousunknown

Yardım i7-13700K için en optimum anakart

Arkadaşlar merhaba başlıktan da belirtildiği gibi intel core i7 13th gen 13700k işlemcim için en uygun en optimum anakart nedir? Çok pahalı ya da ucuz bişey aramıyorum.
  5. afamousunknown

Valorant | İstanbul ve Frankfurt Pingleri Neredeyse Aynı

Merhaba arkadaşlar, valorant'da İstanbul ve Frankfurt serverlarından aldığım pingler nerdeyse aynı. Türkiyede yaşıyorum ve normalde 30 civarı ping alıyordum bir haftadır durum böyle. Acaba bir çözüm yolu bilen var mıdır?
  6. afamousunknown

Sıfır Bilgisayardan Sürekli Aldığım Hata Lütfen Yardım.

Arkadaşlar merhaba bu ay başı dizdiğim bilgisayarımdan sürekli bu hatayı alıyorum. Ekran bir süreliğine donuyor kararıyor ya geri geliyor ya hiç gelmiyor ya da yeniden başlıyor. olayın detaylarını ekliyorum. İnternette buna dair bir bilgi yok. Ufacık yardıma muhtacım teşekkürler. Olay...
  7. afamousunknown

6.3K'ya RTX 3050 iyi mi?

Arkadaşlar 6.3K'ya RTX 3050 aldım ancak çok kararsız kalıyorum iade etmek mi kullanmak mı? Sizce g.o. mu h.o. mu ?
Top Bottom