Arama sonuçları: *

1. 'SteeL

Mercedes a200 amg sedan vs tesla model y

Hocam 3.5m ye audi a4 45tfsı quatro bakılır kaliteli ve şık bir araba . ayrıca motoru yeni nesil 45 tfsi hibrit motor . motorun orlama hacmi 2.0 ve 4 çeker bir araç
  2. 'SteeL

Yardım 400.000 TL Araba Önerisi

Polo en iyisi
  3. 'SteeL

🔥İndirim Xiaomi 14T 12/256 + Redmi Pad SE 8.7 inç tablet 28.499 TL 🔥🔥

Tablet çöp bu arada , ama ufak tefek iş yapmaya yarar
  4. 'SteeL

Tüy Dökücü Krem Önerisi

kardeşim şoktan al geç , hepsi aynı
  5. 'SteeL

Mercedes a200 amg sedan vs tesla model y

ah şu gülücük atmada olmasa ne yapacaksınız , amg pakette yaylar degişir daha sert bir süspansiyon gelir. ve birakaç görünüm farklılıkları var kalite yine aynı 1727357142 Bütçe tam olarak nedir
  6. 'SteeL

❌İndirim Bitti! Getir yemek 50TL indirim kodu.

bende çalışmadı
  7. 'SteeL

Yardım Param güvende Güvenilir mi?

Bir sorun olmaz degil mi ?
  8. 'SteeL

Yardım Param güvende Güvenilir mi?

hocam atıyorum cihaz sorunlu çıktı ve iadeye gönderdik , satıcı kargoda ürün çıkmadı derse ne olur?
  9. 'SteeL

Sahibinden param güvende güvenilir mi ?

Merhaba arkadaşlar , param güvende ile iphone 7 alacagım fakat sistem güvenilir mi pek emin degilim . bir sorun yaşar mıyım ?
  10. 'SteeL

Hangi iPhonu almak mantıklı veya rakibi android tarafında ne var ?

Kesinlikle her konuda 14 pro max daha iyi
  11. 'SteeL

SPIGEN 45W GaN Adaptör iPhone 7 Plus'a zarar verir mi ?

hocam isterseniz 200w lık adaptöre takın sorun olmaz . amperi cihaz ihtiyacı kadar alır , rahatlıkla takabilirsiniz
  12. 'SteeL

❌İndirim Bitti! Yenir.com Haftanın İndirimli ürünleri !

Tarihi geçmiş ürünlerin satışı yasak , cezası var. Site legal degil büyük ihtimalle
  13. 'SteeL

Xiaomi 11T 5G alınır mı??

Hocam yurtdışı 11t kullandım şuanda kardeşim kullanıyor alıp alabilecegin en iyi android telefonlardan , redmilerden çok çok üstün bir cihaz.
  14. 'SteeL

İphone 16 Pro Şarj Adaptörü Önerisi

Hocam w işi amper ile alakalı , amperi cihaz maximum destekledigi kadar çeker bir zara vermez , isteseniz 200w lık şarj adaptörüne takın sorun olmaz.
  15. 'SteeL

hocam arkadaşına attıgı 67w spigen şarjıda alabilirsiniz , spigen gayet kaliteli bir markadır.
  16. 'SteeL

Hocam pardon 40w destekliyormuş sanırım henüz 40w mobil şarj aleti gelmemiş elinizde 20w varsa onunla idare edin büyük ihtimalle 1 ay'a kadar şarj aleti getireceklerini düşünüyorum.
  17. 'SteeL

Orjinal 20w şarj adaptörü en saglıklısı
  18. 'SteeL

10. Sınıf Paragraf kitabı önerisi

bilgi sarmal paragraf öneririm
  19. 'SteeL

Elimdeki Macbook ne kadar eder?

hocam sıfırı 31k , ama sizin cihazın pili nanay birde garantisiz ve ikici el aynı zamanda yıprandıgınıda hesaba katarsak 17k-20k arası eder.
  20. 'SteeL

Yardım 16 promu 16 pro maxmi

Hocam bu para meselesinden daha çok sizin ne istediginizdir. şahsen ben pro modeli tercih ederdim şuan iphonelerin pil süreleri gayet tatmin edici eger büyük ekran istemiyorsanız pro alın
Top Bottom