Arama sonuçları: *

• Users: Bünyamina
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Bünyamina

Hepsiburada kolay iade süreci nasıldır ?

Hepsiburada iade süreci nasıl arkadaşlar
  2. Bünyamina

Iphone watch 3 pil sağlığı 100 den aşağı inmiyor

Ürünü hp den satıcısı hp den kasım 2021 de aldım. Pil sağlığı 100 den hiç inmiyor sorun yazılımda mıdır ?
  3. Bünyamina

🔥İndirim CORSAIR 8GB Vengeance LPX Siyah 3200MHz CL16 DDR4 429TL

https://www.itopya.com/corsair-8gb-vengeance-lpx-siyah-3200mhz-cl16-ddr4-single-kit-ram_u10574 fiyatı sağlam düşmüş çökmek isteyenler için buyurun
  4. Bünyamina

Öneri Intel Core I5-12500H 16GB 512GB SSD 4gb RTX3050TI 144hz 17.669tl

Abdullah hacıgül paylaştı story de aşırı iyi ihtiyacı olanlar çöksün
  5. Bünyamina

Pc temizledim görüntü alamıyorum

Pc temizledim ama sadece tozunu aldım öyle sağlam temizleme değil görüntü alamıyorum ramları çıkardım taktım yine aynı
  6. Bünyamina

Router tavsiyesine ihtiyacım var f/p olan

router önerinize açığım
  7. Bünyamina

PC de görüntü gidiyor ses var

Görüntü gidiyor 2 monitörümde de ses devam ediyor kapat aç yapınca düzeliyor arada yapıyor sorun ne acaba ?
  8. Bünyamina

Yardım Amazon iade alan kargo amex di şimdi gelal diye kargo mesaj atmış ?

iade için amex whatsapp dan 14 ünü seçmiştim bugünde gelal diye kargo şirketi 13 ünde geliyoruz diyor dolandırıcı olmasın ?
  9. Bünyamina

Ramları nereye garantiye gönderebilirim ?

XPG D50 ram kullanıyorum şak diye ekran gidiyor sorun ramdan kaynaklı hepsiburada dan almıştım 1 kaç ay önce nasıl ne yapmam lazım ?
  10. Bünyamina

Psu nun gpu kablosunda sorun mu var ?

oyunda donup kapandı açıldı 3. saniyede bir psu nun gpu kablosunda sorun olduğunu nereden anlarım görüntü alamadım 2 kartta da çalışan 2 kartta da dondu ve görüntü alamadım birdaha ama her şey çalışıyor görüntü yok
  11. Bünyamina

Amazon iade süreci nasıl arkadaşlar var mı bilgisi olan

iade süreci nasıl
  12. Bünyamina

Yardım ekran kartı değiştim oyundayken dondu sonra mavi ekran şimdide görüntü yok

amd den nvidia ekran kartına geçtim drriverleri günceledim hallettim oyudayken dondu ekran klavyenin ışığı gitti sonra açtım yine oynuyordum mavi ekran yedim açmayı denedim pc yi açıldı kapandı açıldı kapandı 4 saniyeliğine sizce ne sorunu var 1654865750 sistem çalışıyor işlemci ram ekran kartı...
  13. Bünyamina

AMD ekran kartından NVİDİA ekran kartına geçerken ne yapılmalı

sürücüler vb kartı taktıktan sonra mı yoksa ?
  14. Bünyamina

Çözüldü✓ MSI VGA GEFORCE RTX 2060 6GB GDDR6 aldım h.o/g.o

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B092CRNNSG?ref=ppx_pt2_dt_b_prod_image 6.792TL
  15. Bünyamina

Zotac Geforce Rtx 3050 Twin Edge 8gb Alınır mı AMD seçeneği olmasa

Zotac Geforce Rtx 3050 Twin Edge 8gb 6271tl alınır mı arkadaşlar almak istiyorum amd önermeyin bu fiyata bu kart iyi mi
  16. Bünyamina

Öneri Asus dual rx 580 4gb oc ne kadara satılır

RX 580 4gb ne kadara satılır
  17. Bünyamina

Öneri AMD f/p pcie 4.0 USB Flashback li anakart önerisi

AMD f/p pcie 4.0 USB Flashback li anakart ihtiyacım var dostlar var mı önerebileceğiniz
  18. Bünyamina

5 5600x ve 580 4gb li sistem ne kadar eder ?

5 5600x +amd wraith prsim 580 4gb xpg d50 16x2 b450 sh2 rampage x horse 600w xpg 512gb m2 ssd wd blue 1 tb hdd crucial 240gb ssd cooler master 2x120 fan kiti
Top Bottom