Arama sonuçları: *

1. Mr.tky

Ekranın ortasında her video izlediğimde video ortasında dikey sarı çizgi var.

Video izlediğim platform fark etmeksizin çizgi gözüküyor bu arada. Var mı daha önce bu durumu yaşayan ? Fare ile video üstünde sağ sol yapınca çizgide hareket ediyor.
  2. Mr.tky

laptop'um için ram alıcam DDR4 fark eder mi

arkadaşlar, lenovo ıdeapad3 82KU kullanıyorum. RAM için iki slotum var 4+4 ve 8+8 yapıcam bunu. DDR4 ram var bunda ve internetten ramlere bakarken, ramlerin kit'lerinin de değişiklik gösterdiğini fark ettim. ram kiti satın alırken DDR4 olması dışında dikkat etmem gereken bir ayrıntı mı acaba ?
  3. Mr.tky

İşlemci Fanının Vidalarını Fazla Sıktığım İçin Bilgisayar Açılmıyor

knkaaaaa yapma ya yemin ederim kalbime iniyordu :::(((((( 1663460468 arkadaşlar yeni nesil ekran kartlarında sürekli çalışmıyor diye biliyorum fakat çalışıp duruyor çalışıp duruyor. Ekran kartında bi sorun mu var acaba 1663460489 1663460525 kastettiğim şey ekran kartının fanı
  4. Mr.tky

iyi de islemci bozulsa bu belli olmaz mi
  5. Mr.tky

nifakçım ekran kartına güç gidip gidip geliyor bu ne demek oluyor
  6. Mr.tky

hayır çıkardım silgiyle sildim taktım ama yine olmuyor 1663457433 ARKADAŞLAR ACİL BAKIN LÜTFEN. ekran klavye ve mouse geldi fakattttt ekte oldugu gibi bi ekran geldi burda iki tane secenek var BİRİSİ (kurulumu çalıştırmak için f1 tuşuna basın) BİRİSİDE (kurulum için f1 düğmesine basın)...
  7. Mr.tky

evet olabilir belki o kabloları da çıkarıp takmayı bi deneyim.
  8. Mr.tky

a aynen bagladım fan gayet iyi calısıyor
  9. Mr.tky

aynen onu da denedim ama olmadı 1663374761 ya var ya tam dedim her şey yolunda gidiyor ne güzel derken, üniversiteye gitmeden önceki gün bu durumu yaşamak.... sabır diliyorum allahtan
  10. Mr.tky

ram'i çıkarıp taktım olmadı. ya güç kaynağı ya da ekran kartında mı sıkıntı var acaba 1663374448 bunu bilgisayarcıya götürmeden öğrenemem dim
  11. Mr.tky

arkadaşlar işllemcinin macunun değiştirmek için fanı falan cıkarttım eve vidaları sıktıktan sonra mouse klavye ve monitör çalışmamaya başladı. :(( sanırım anakartı allahına kavuşturdum. Başka sebebi olabilir mi ?
  12. Mr.tky

Windowsun kurulu olduğu diskin alanı (yani C diski) D'den daha az

selamlar, bilgisayarı ilk aldıgımda 450 gb alanı C ve D olarak, C de 150 D de 300 olacak sekilde ayırdım ama sonradan farkettim ki, biraz arastırdıktan sonra windowsun kurulu oldugu diskin, benim bilgisayarımda C diski, alanının daha fazla olması gerekuıyormus. Bunun sebebi de eger yanlıs...
  13. Mr.tky

'discord 1 sunucu geçici bir kesilmeden dolayı kullanım dışı' ne demek?

Bu acaba o sunucudan engel yediğim anlamına mı geliyor yoksa sunucu mu çöktü ?
  14. Mr.tky

T.C Ziraat ile Ziraat arasındaki fark ne?

Bu iki isim arasındaki fark ne ?
  15. Mr.tky

Ücretsiz edit programı tavsiye

Merhaba, instagramda reels tarzı videolar düzenlemek için ücretsiz bi editleme programı arıyorum. Önerebileceğiniz bir uygulama var mı?
  16. Mr.tky

Yenibosna eren korosu mangal yasak mı?

Mangal yapiliyor mu
  17. Mr.tky

Rival 300s mouseumdan sonra hangisini almaliyim

Rival 300s kullaniyorum suanda sol tikta cift tiklama basmama sorunlari oldugu icin yeni mouse alicam . Arastirdim biraz iki tane mouse buldum Birincisi razer viper mini Ikincisi razer death. V2 mouse Ergonomik olarak rivaldan sonra hangisi mantikli olur sizce ?
  18. Mr.tky

cs go maça bağlanamıyorum

Merhaba Ayni seyi bende yasamistim dostum attigim linkteki videoyu izle ve adim adim herseyi yap hallolur.
  19. Mr.tky

"Ethernet gecerli ip yapilandirmasina sahip degil"

Selam. Bilgisayari her kapatip actigimda internet baglantisi olmadan aciliyor. Sag tiklayip sorunlari gider deyince basliktaki gordugunuz hatayi veriyor. Lutfen yardimci olunda su sorunu duzelteyim artik gına geldim.
Top Bottom