Arama sonuçları: *

1. T

Forum bağımlısı mıyız?

Siz burada modsunuz, haliyle forumu biraz savunabilirsiniz :) Dengeli kullanmak gerekir peki dengeli kullanmak derken zaman veya başka bir kıstas var mıdır uyulması gereken..? Çünkü bir şeyin bağımlısı olunmuş ise orada bir denge kalmammış demektir. Ben sadece faydalı bir dağıtım yapacağım...
  2. T

Forum bağımlısı mıyız?

Açıkçası forumlarda harcanan zaman çoğu kullanıcı için aşırı değil mi? Hem okul ve kariyer için çalışmak gerekmez mi? Hani günümüzde ekmek aslanın ağzında, derler... İyi de ileride iyi bir meslek, makam için her şeyin sınavının olduğu bir dönemde neden gereğinden fazla zaman harcanır, sadece...
  3. T

Forum bağımlısı mıyız?

Forumlarda neden bu kadar çok zaman geçiriliyor anlayabilmem için biraz sorgulamak istedim. Çünkü bazı gençler neredeyse rüyalarını bile burda kuruyor veya görüyor ;) Hani eskisi gibi sorunlara sıkıntılara teknolojik açıdan yardım ve teknik destek alabilmek için dicem de artık günümüzde daha...
  4. T

En iyi forum siteleri

Kendi betiğini üretebilen ve bununla da beğeni toplayabilen bir forum olsa idi onu tercih ederdim ama tam manasıyla böyle bir forum yok. Elin betiği ile de bazı şeyler olabilir ama her şey demek değil bu tabi.
  5. T

Interchange Intro ve Level 1,2,3 (5th Edition) DVD kitapları (İngilizce)

Kitap dağıtımı son bulmuştur. Kitap istekleri tarafımızca karşılanmayacaktır.
  6. T

Hangi İngilizce kursuna gidiyorsunuz? Ayrıntılarla kurslara bakıyoruz.

Biz yüz yüze eğitim ile ilgili kurs ve okul programları için konuyu açtık, bir rehber konusu olsun dedik.. lagaluga veya youtube konusu olmasın istiyoruz...
  7. T

Hangi İngilizce kursuna gidiyorsunuz? Ayrıntılarla kurslara bakıyoruz.

Hangi İngilizce kursu daha iyi, hangisinde hangi kitaplar okutulmakta veya hangisinde hangi hoca ders vermekte..? İngilizce kurslarını özel, özerk, kamu demeden değerlendiriyoruz. Özellikle kurslara gidenlerden, henüz kursa başlamamış veya kursa yazılmayı düşünenlere rehber olabilecek bir konu...
  8. T

STROKES Easy Learning German 6.0 (PC interaktif kurs ve okul kitabı programı) İsmek A1-C2 Almanca

Almanca kitabına beklenenden çok daha az kişi istek gönderdiğinden kitap dağıtımı sonlandırılmıştır. İngilizceye olan talebin yarısı bile gelmedi :D Herkese derslerinde başarılar...
  9. T

Interchange Intro ve Level 1,2,3 (5th Edition) DVD kitapları (İngilizce)

Almanca için istek üzerine aşağıdaki konu açılmıştır: https://forum.donanimarsivi.com/konu/strokes-easy-learning-german-6-0-pc-interaktif-kurs-ve-okul-kitabi-programi-ismek-a1-c2-almanca.845293/
  10. T

🔥İndirim Nutella Fındık Kreması 1 KG 85'TL

@Mehmet Yılmaz :P Laf biraz konu dışı ama aklıma gelmişken yazayım; fotoğrafınız aynı ibrahim kalın'ın mit başkanı olmadan önceki işaret fişeği gibi :) Bi makam veya mevki, bir atama var mı ileriki zamanlarda :unsure: :unsure: :)
  11. T

Ben marka ve tada bakıyorum ama en önemlisi bana göre yerli olmasından önce TRANS YAĞ içermemesi ve Genetiği ile oynanmamış fındıklı olması... Bunlar doğal ise zehirlemez. Tadı iyi diye akışkan diye trans yağlı veya genetiği ile oynanmış bir krema da almak istemem. Şunu da belirtim; nutellanın...
  12. T

Ama ben de doğal fındıklı kremadan yanayım, yüzde 6 olsun bizim olsun derim. Genetiği değiştirilmiş olmasın da :) hem çoko da bu fiyatta:
  13. T

Hnagisi fisko mu torku mu?
  14. T

Alerjin varsa eğer bunu dene: Aynı paraya geliyor. internetten nutrella alacağıma iki adım öteden torku alırım. fiskobirlik alırım. hiç kusura bakma.
  15. T

O da bi şey mi? Al sana indirim: 1300gr 70TL :P
  16. T

çorum ve ankara kurtmu?

başlıkta kurt yazınca ben de soruyu ülkücü mü diye anladım :D konuya girince kurt oldu kürt :) ha kürt olsun ha kurt... önemli olan kuduz olmasın, ısırmasın kimseyi.
  17. T

30 Liraya Gözlük 50 Liraya Çanta Aqua di Polo

Hocam evin bi odası çöp olur bak, alma. parana yazık desem de en önemlisi yarın öbürgün baban yanında olmaz, tek başına kalırsın, o zaman iflas edersin. üzme babanı, tasarruflu ol. iflas etmiş, fakir kalmış bir kişiye sevdiğin sandıkların ilk baş terk eder...
  18. T

30 Liraya Gözlük 50 Liraya Çanta Aqua di Polo

millet satıyo, sen alıyon :D Hocam ters orantı işte... Var bi terslik ama kasım ayında değil aşırı alışveriş yapanlarda.
  19. T

Nerelerde yatırımlarınız bulunuyor?

neyse sen anlamadın ya da ben anlatamadım, boşver. çıktım konudan...
  20. T

Nerelerde yatırımlarınız bulunuyor?

yapay zeka, kripto, borsa denince akla gelen ilk ve tek isim elin mask dır. speysk iks şirketi de var ya. zengin sayılmam ama fakirliğimi de abartmam, o derece bi bireyim.
Top Bottom