Arama sonuçları: *

1. T

OFİS LAPTOBU ÖNERİSİ

Arkadaşlar kullanacağım programlar "ANSYS, AUTOCAD , MAXSURF , RHİNO " . Bu programları kullanabileceğim Mac tarzında bir windows laptop önerisi rica ediyorum sizlerden . Teşekkür ederim şimdiden.
  2. T

iPhone navigasyon tuşu ekleme

Androidte çok severek kullandığım şu navigasyon hareketini iPhone 11e ekleyebiliyormuyuz ? Telefonu tek elle kullanamıyorum diğer türlü , uygulamalarda geri gelmek için sol üstten “Geri” tuşuna tıklamak veya ekranı soldan sağa çekmek çok yorucu geliyor.
  3. T

Cooler Master Storm Mech Software

Arkadaşlar ; Cooler Master Storm Mech klavyesini almıştım bir süre önce ancak internet üzerinden software programını bir türlü bulamadım bütün linkler kırık lütfen yardımcı olabilir misiniz ? Teşekkürler şimdiden .
  4. T

ÜCRETLİ F/P VPN ÖNERİSİ

Arkadaşlar benim bulabildiğim KasperskyVPN Secure Connection 1 Yıl 5 Cihaz 270tl var Aranızda bu konuda bilgisi ve ilgili olup hız sınırlaması ve kotası olmayan bir vpn önerebilecek var mıdır ?
  5. T

iPHONE 11 (64gb)--iPhone 7 plus (128gb) takası

İki arkadaşımın telefonlarını aralarında takas edicek birisinde iphone 7 plus 128gb sadece kasası hasarlı bir telefon var diğer bütün fonksiyonları çalışmakta (parmakizi vs.) ; bir diğerinde iphone 11 (64gb) 5 ay garantisi var hiç bir problemi yoktur . Arada kaç lira nakit verilirse iki taraf...
  6. T

Valorant 1067 Hatası

Arkadaşlar yeni Lenovo ideapad 3 aldım ve Windows 11 Kurdum , Ryzen 5 5600h -rtx3060lı model. Ancak valoranta girmeye çalışırken bu hatayı alıyorum bios ayarlarındanda çözemedim yardımcı olursanız çok memnun olurum
  7. T

Laptop Wireless Çözüm Önerisi

Arkadaşlar laptobumda bir kaç wireless çekme problemi var onu çözmek yerine , Sn @Abdullah Hacıgül insta stroyisinde şöyle bir ürün paylaşmıştı o tam hangisiydi ve sorunu mu direk çözer mi ?
  8. T

XBOX 360 vs GAMESİR T4 PRO

Arkadaşlar elimde tarihi eser tek kollu bir xbox 360 var ve de 2. kol olarak kullanmayı planladığım GameSir t4 Pro var ancak konsola bağlayamadım ben bu kolu . Pc ve xbox doğrudan uyumlu bu kol eski nesil konsollarımı desteklemiyor yoksa ben mi beceremedim yardımcı olursanız bir yemek...
  9. T

MSI B450M PRO-VDH Plus 3466(O.C.) ve Ryzen 5 Pro 4650G

Arkadaşlar elimde ki anakart : MSI B450M PRO-VDH Plus AMD B450 Soket AM4 DDR4 3466(O.C.) Yeni aldığım işlemci : AMD Ryzen 5 Pro 4650G 3.7 GHz AM4 11 MB Cache 65 W Sorum şudur : İkisi uyumlumudur doğrudan taktığım gibi çalışır mı yoksa BiOS update ya da başka bir şey gerekli midir ? Teşekkür ederim .
  10. T

SİSTEM FİYAT ÖNERİSİ

Arkadaşlar elimdeki sistem budur . Ne fiyata satılırsa hem alıcı hem de ben satıcı için hayırlı olur . Teşekkür ederim şimdiden . 18 Eki 2019 AMD Ryzen 5 1600 12nm 3.20GHz 16MB Soket AM4 İşlemci AMD Ryzen 5 1600 12nm 3.20GHz 16MB Soket AM4 İşlemci 01 Kas 2019 James Donkey JD240 240GB 3D Nand...
Top Bottom