Arama sonuçları: *

1. ExPeror

🔥İndirim Garanti bbva-bonus flaş 200 TL bonus kampanya🔥

Peki kampanyada 150 ₺ yazıyordu acaba ekstra 50 mi veriliyor yoksa kampanyaya bonusflaştan katıldım 1713373418 He tamam hocam şimdi anladım garantipay ile ödeyince ekstradan 50 veriliyor gayet iyi kampanya
  2. ExPeror

HB 800 ₺ lik alışverişe 200 bonus mu veriyordu ? Daha önce garantipay kullanmadım
  3. ExPeror

Şuan hb üzerinden 750 üstü alışverişe garantipay ile öndersek ne kadar bonus veriyor? Daha önce garantipay kullanmadım. Bu arada bonus nerelerde geçiyordu
  4. ExPeror

2K için hangi monitör tercih edilmeli?

Asus'un bu modeli var https://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-vg27aq1a-1ms-mprt-170hz-2k-ips-freesync-g-sync-uyumlu-gaming-monitor.html bir de Msi ın var https://www.n11.com/urun/msi-g274qpf-27-1-ms-170-hz-adaptive-sync-wqhd-rapid-ips-led-monitor-45098023?magaza=gpnteknoloji kullanım hem 2k ps5...
  5. ExPeror

🔥İndirim asus leptop indirimleri 13999 TL 19500tl

19 olan alınır mı? İps ekran ve gpu için çok yoğun kullanım olmayacak
  6. ExPeror

🔥İndirim Anker 325 Powerbank 20000mAh 799 TL

Hatalı fiyat mı yoksa
  7. ExPeror

[SON GÜN!] 🔥🔥 PLAYSTATION RDR2 ULTİMATE 204TL 🔥🔥

Ps5 te 60 fps desteklemiyor değil mi? Pcde oynadım 4kda denemek istiyordum
  8. ExPeror

🔥İndirim 100 TL Playstore kodu, Hediye Twitch Aboneliği, Getir'de 75 TL İndirim!

mesaj attığımda aynı hatayı ben de aldım 100 mbps kullanıyorum kimseye vermemişler anlaşılan
  9. ExPeror

🔥İndirim 🔥🔥AMAZON 200TL ALIŞVERİŞE 80TL İNDİRİM🔥🔥

uzun zaman sonra hesabı uygun gördüler o.O2
  10. ExPeror

PS5 Bluetooth adaptörle Kulaklık bağlanır mı?

Sorma ya en son 1.5 yıl önce kullanıyordum her cihazla kablosuz bağlanabiliyordum. Ps'i alırken dikkat etmedim meğer her kablosuz kulaklığı desteklemiyor
  11. ExPeror

eyvallah knk bilgilendirme için sağol. mecbur ya usb dongle kulaklık alacağız yada kabloludan devam
  12. ExPeror

TV de bluetooth desteği yok ama usb girişi var ona ubs dongle takarsam işe yarar mı onu merak ettim aslında
  13. ExPeror

şuan öyle kullanıyorum tüm cihazlarda kablosuz kullandığım için başta alışamadım
  14. ExPeror

Dostlar ps5 aldım huawei freebuds 5i kulaklığım var fakat ps5e doğrudan bağlanmıyor. TP Link bluetooth 5.0 adaptör alırsam kulaklığı bağlayabiliyor muyuz ? veya televizyonun usb girişine taksam destekler mi SEG 4K TV Destekler mi ?
  15. ExPeror

❌İndirim Bitti! HP ABB cardinal IN-EAR Kulaklık Siyah 99TL

Ara da kontrol ediyorum denk gelemedim bir türlü
  16. ExPeror

❌İndirim Bitti! HP ABB cardinal IN-EAR Kulaklık Siyah 99TL

bulamadım ya 1 stok muydu
  17. ExPeror

🔥İndirim HP X7B11AA IN-EAR Headset

çok iyi denk geldi kablolu kulaklık lazımdı paylaşım için teşekkürler alana kadar tükendi hay böyle işin
  18. ExPeror

🔥İndirim SAMSUNG UR55 LU28R550UQPXUF 28" 4K UHD 4ms 60Hz FreeSync IPS Monitör 6797 TL

Ps5 için alınır mı? Tv daha iyi biliyorum fakat bütçe sıkıntı
  19. ExPeror

Samsung A34 için şarj adaptörü

anker 45w lık adaptörü almıştım 280 civarına denk geldi ama şuan fiyatlar uçmuş heralde
  20. ExPeror

PS5 için şuanki ideal fiyat nedir?

Garanti işi yaş zaten artık Resmi garantilinin devamlılığı yok sarı sitede birkaç ilan görüyorum 16 17 ideal gibi görünüyor daha aşağısı yok sanırım Açıkçası sadece depolama için slim almak istemedim hem daha küçük cihaz havalandırması daha dar haliyle . COD çok alan kaplıyor dediğiniz zaten...
Top Bottom