Arama sonuçları: *

• Users: ARDELENO
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ARDELENO

DDR5 4060 sistem mi DDR 4060ti sistem mi?

Arkadaşım alacak iki sistem arasında kaldık. Sizde hangisini tercih etmeli? Yada başka öneriniz varsa bekliyorum. DDR 5 4060 SİSTEM https://www.gaming.gen.tr/urun/347169/murat-gamsiz-mg1-amd-ryzen-5-7500f-mpk-asus-dual-geforce-rtx-4060-oc-8gb-white-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/...
  2. ARDELENO

🔥İndirim Koton 3'lü Boxer S beden- 117,59TL

Mağzada 250-300 TL. Kırmızı iyi değil ama aldım ben. Sadece S beden https://www.amazon.com.tr/dp/B0CC6413XP?ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details&th=1&psc=1
  3. ARDELENO

IOS Yurtdışı iPhone , alınır mı? / nelere dikkat edilmeli?

Merhaba arkadaşlar. Yurtdışı iphone 14 pro almayı düşünyorum. 8 ay zaten her yıl kullanılıyor. Kalan 4 ay da 2 telefon gezdirmeyi düşünyorum. Alırken nelere dikkat etmeliyim. İkinci el alacağım. Siriye değişen parçaları sorduğumuzda ekran ve batarya değişimi olduysa söylüyormuş. Pil % kaç altı...
  4. ARDELENO

Nays Davet Kodu Atarmısınız?

Naysa üye olucam. Davet kodu verin de boş kaydolmayalım. İlk atanın kodunu kullanacağım.
  5. ARDELENO

Yardım XMP ayarlarinda profil 2 yok.

İtopyadan hazır sistem satin aldim. Ramlar 2133mhz olarak geldi. BIOS da XMP ayarlarinda profil1 var sadece. İnternetteki videolarda Profil 2 yi seçin diyor. Bende profil2 yok. Frekansı yükseltemiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Sistem parçalarım: 1660 super i3 10105f msi h510m a...
  6. ARDELENO

Yardım RX 6600 Ekran titresi sorunu

Merhabalar. RX 6600 bir sisteme sahibim. Çift monitör ile kullanıyorum. Bugün sebebsiz yere titremelere başladı. 2 monitörde de ara sıra oluyor. Genel olarak oyun açıp yan ekranda video açıkken yaşanıyor. bazen çizgi çizgi renk bozulmaları oluyor. Oyunu kapattığımda boş masaüstü dururken...
  7. ARDELENO

Yardım Yeni PC aldım ama kablolu internete bağlanmıyor

Merhabalar yeni pc aldım ama kablolu internete bağlanamıyorum. Arkada ışık yanıyor ama internet yok. Nasıl çözerim bu sorunu Sistem: H510MAPRO 1650 ekran kartı 10100f 16 ram
  8. ARDELENO

Yardım LG 21.5" 22MK400H-B 75Hz 1ms Alınır mı?

Soru başlıkta mevcut. https://www.itopya.com/lg-215-22mk400h-b-75hz-1ms-vga-hdmi-tn-fhd-freesync-gaming-monitor_u7912 1667931597 Alternatif olarak: https://www.itopya.com/lg-215-22mk400h-b-75hz-1ms-vga-hdmi-tn-fhd-freesync-gaming-monitor_u7912
  9. ARDELENO

Mavi Ekran AMD Ekran kartı driver sürekli çöküyor ve mavi ekran alıyor rx6600

Merhaba dostlarım. Çok sıkıntılı bir süreç ile aldığı bilgisayarda sürekli ekran kartı çöküyor. İki ekranda video açıkken veya bir ekranda video diğer ekranda oyun açıkken ekran kartı driver çöküyor ve amd hata raporlama ekranı geliyor. Ama dün de bügün de mavi ekran verdi. Mavi ekran hata kodu...
  10. ARDELENO

Mavi Ekran BlueStacks 5 mavi ekran veriyor açılmıyor...

Merhaba dostlarım windowsdan instagram mobil uygulamaya girmem gerekiyor. BlueStacks 10 da böyle bir özellik yok. Sanırım sadece oyunlar var. BlueStacks 5 de indirince direkt çöküyor. Nasıl düzgünce kullanabilirim. 1664891601 Bluestack X de play store girince böyle oluyor
  11. ARDELENO

Yardım Minecraft açılmıyor..

Merhaba dostlarım yarım saat önce kapattım ama şuan açılmıyor. Xboxdan aldığım orijinal minecraft. Xbox da açılmıyor. Genel bir sıkıntı mı var ? Olan denerse çok sevinirim.
  12. ARDELENO

İninal uygulaması açılmıyor.

Beyler ininal uygulaması açılmıyor. Websiteye de giremiyorum. Sizde de aynı sıkıntı var mı ? Teşekküler.
  13. ARDELENO

6700XT Sistem topladım nasıl olmuş ?

Soru başlıkta Parçaların görsellerini ekledim.
  14. ARDELENO

Çözüldü✓ HDD basşka bilgisayara taktım ama gözükmüyor.

Eski bilgisayarımda depolama olarak kullandığım hdd var. Başka bilgisayara taktım ama bilgisayarımda gözükmüyor. İçindeki verileri silmeden nasıl okunur yapabilirim?
  15. ARDELENO

Hizmet ana bilgisayarı nedir? Çok fazla upload yiyor.

Hizmet ana bilgisayarı nedir? Çok fazla upload yiyor. Sadece bilgisayarı yeniden başlatınca 2-3 dakika boyunca çok fazla upload yiyor. Nedir bu?
  16. ARDELENO

Gaming Gen TR Rezilliği - 1 Haftadır Bıktırdırlar

Merhaba dostlarım. DA sistem çıktığı zaman o günün kuru ile 600 dolar bozarak sistemi satın aldım. Sistem kargoya verildi ve cumartesi geldi. Ama anakart ve kasa yanlış. İkisi de muadil değil. ASUS PRIME B450M-A II anakart yerine 500 lira daha ucuz olan ASUS B450M DRAGON anakart. VENTO VG05F...
  17. ARDELENO

🔥İndirim Corsair Vengeance RGB Pro (2x8GB) 3200MHZ CL16 - 1300TL

Amazon Germany tarafından satılıyor. 10 güne gelir muhtemelen Türkiyedeki RGBsiz ram fiyatına...
  18. ARDELENO

Öneri 6lı yada 8li Priz Önerisi

Merhaba dostlarım bilgisayarlarım için 6lı veya 8li priz önerilerinizi bekliyorum. 2 adet bilgisayar 2 adet monitör 1modem 1vantilatöre güç verecek. Ek olarak usbli de olabilir. Olması veya olmaması bir problem değil. Ama açma kapama tuşu olmazsa bir tık daha iyi olur çünkü ayağım ile...
  19. ARDELENO

Türknet geçmiş faturaları atar mısınız

Beyler birisi türkney geçmiş faturaları atabilir mi bir hesap için ay ay fiyatları gerekiyor da. İnternet babamın üzerine şuan şifre alıp online işlemlere giremiyorum. 2021 haziran itibaren bu aya kadar ay ay fiyatlar lazım 35 mbps teşekkürler.
  20. ARDELENO

Yardım Gamingentr DA GT2 Sistem Farklı Anakart Ve Kasa İle Geldi.

Sistem dün kargoya verildi bugün geldi. Ama anakart ve kasa yanlış. İkisi de muadil değil. ASUS PRIME B450M-A II anakart yerine 500 lira daha ucuz olan ASUS B450M DRAGON anakart. VENTO VG05F kasa yerine VENTO VG08FE kasa göndermişler. Faturanın fotoğrafını da aşağı ekledim. Ayrıca kasanın...
Top Bottom