Arama sonuçları: *

1. Zatı Muhterem

🔥İndirim ASUS TUF A15 RTX 4050 R5 7535HS 22.999 TL

Lenovo 22-23 binlere inerse anında alırım. Şuanda da 24 bine alınabilir fiyat ama biraz daha indirim olsa en azından 16 gb ram parası bedavaya gelmiş olacak az bir şey de değil sonuçta
  2. Zatı Muhterem

Acer nitro 5 mi lenovo loq mu hangisi almam daha iyi olur

Kasa kalitesinin düşük olmasının ileride çok sorun oluşturması mümkün gibi değil dimi hocam. Bir de bataryası çok az dayanıyormuş diye duydum. 24.000 liraya alsam mı kararsızım.
  3. Zatı Muhterem

Lenovo Loq I5 12450HX 8gb 512GB SSD Rtx 4050 %100 SRGB Sepette 23.226 TL

Var mı pişmanlık ? Bataryadan memnun musunuz ? 2-2,5 saat mi dayanabiliyor sadece ?
  4. Zatı Muhterem

Bu alınır mı Lenovo LOQ 15IAX9 83GS007WTR

Ürünü aldınız mı ? Tek dezavantajı pili gibi duruyor. Anlatıldığı gibi 2-2,5 saat mi dayanabiliyor sadece ?
  5. Zatı Muhterem

İşlemci değişikliği sonrası tek ram çalışması

En azından Q9550 işlemciye 180 lira vermiştim sorunsuz sağlam çıktı. Çözülmezse sıkıntı olan şu olacak. Şimdi Hi Level 4 gb 1333 mhz yi satmaya kalksam satarım da, alan arkadaş anakartına taktığında çalışmazsa bozuk bu falan diyecek. Biraz anakart seçen bir ram. Benim anakartıma uyum sağladı...
  6. Zatı Muhterem

Evet 8 gb ram sorunsuz çalışıyor eski işlemcim olan E5700 da. Geriye tek seçenek kaldı biosu biraz daha düşereceğim. Belki sorun düzelir.
  7. Zatı Muhterem

Zeppelin ramin tıpa tıp aynısını internette buldum. Olmazsa Hi Level'i satıp yerine Zeppelin 4 gb 1333 mhz alıp 2 li set olarak sorunsuz kullanacağım. Arkadaşlar daha önce söylediğim gibi bir işlemci değişince çalışan ramın çalışmaması tuhaf bir durum. E5700 işlemcim ile 8 gb sorunsuz...
  8. Zatı Muhterem

Yok efendim ben bu anakartta düne kadar 8 gb 1333 mhz ram kullanıyordum E5700 işlemci ile sorunsuz çalışıyordu 8gb
  9. Zatı Muhterem

Merhaba, 775 pin soketli anakartım var. MSİ g41m-p26 modeli. Q9550 işlemciyi bir türlü çalıştıramıyordum. En sonunda 1.ram slotuna 4 gb ram takınca görüntü geldi. Ben diğer 4 gb rami de taktığımda görüntü gelmiyor. Yani 8 gb ramden sadece 4 gb rami kullanınca işlemci çalışıyor. Bunu nasıl...
  10. Zatı Muhterem

Format atmak vs Sıfırlama

Sıfırlama ile uğraşacağına bence format at bir kerede rahat et.
  11. Zatı Muhterem

Ne yapmalıyım sizce ?

Demekki neymiş tanıdıktan iş yapılmazmış. En azından bir yerleri değiştirip çalmaz diye düşündüm. Çalmadı ama kazık attı. Ama benim için çok da büyük kayıp değil. Allah büyük bedelini öder bu dünyada.
  12. Zatı Muhterem

Ne yapmalıyım sizce ?

Güzelce anlattım usta bak ben rahat edemiyorum, eski parçayla yeni taktığın parça arasında çok fark var hiç rahat değil dedim. Başladı sen paranoyasın, biraz kafayı çalıştır yok ben sana 500 600 liralık işçilik yaptım. Ben de dedim usta bana taktığın parça 40 50 liralık bir şey benden 200 lira...
  13. Zatı Muhterem

Ne yapmalıyım sizce ?

İlk attığınız gibiydi. Valla hiçbir türlü kurtarmıyor. Para kolay kazanılmıyor. Dün taktığı parçayı bugün iade almalı.
  14. Zatı Muhterem

Ne yapmalıyım sizce ?

Bugün bisikletçiye gittim. Vites arka aktarıcısı kırılmıştı. Tanıdık bir bisikletçiydi. Adamın abisini tanıyoruz ailecek. Neyse ben ustaya dedim ki bak benim bisiklet kaliteli bir şey ben istersen 300 400 liralık ürünü alıp sana taktırayım dedim. O da yok o kadar para vermene gerek yok...
Top Bottom