Arama sonuçları: *

1. adardemir

16k bandında laptop önerisi

Laptopta çok sistem isteyen AAA oyunlar oynamayacağım, oynasam bile düşük grafikte 30 FPS oynasam yeter. Arada oyun genelde günlük kullanım için bir laptopa ihtiyacım var.
  2. adardemir

20K bütçeye PC önerisi

Tam 20k bütçem var Max 25 civarına genişletebilirim ama o kadar çıkmasa daha iyi hazır sistem tercihimdir ama uzun süredir Abdullah abinin sistemlerini takip etmeme rağmen bir türlü alamıyorum son 5 aydır çıkanlarda da hep şansımı deniyorum her seferinde ya site çöküyor yada zamanlamayı...
  3. adardemir

25-30K arası bütçem var bu iki laptop arasında kaldım sizce hangisini almalıyım

hocam çok fazla hp victus 16 modeli var bahsettğinizi bulamadım rica etsem linkini atabilirmisiniz
  4. adardemir

25-30K arası bütçem var bu iki laptop arasında kaldım sizce hangisini almalıyım

bu ikisi arasında kaldım 4050 olan donanımsal olarak daha iyi fakat casper excalibur alma diyenler var ondan kuşkuya kapıldım 1: https://www.hepsiburada.com/casper-...-15-6-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00003ZQ9WB 2: https://www.hepsiburada.com/lenovo-...FO?magaza=Sepetist&url_src=and-product-detail
  5. adardemir

18.000TL'ye kadar laptop tavsiyesi

18'i aşmayacak gaming laptop. Hem günlük kullanım hem de oyun için kullanılacak oynanacak oyunlar çok Extreme yeni nesil oyunlar değil.
  6. adardemir

Maksimum 15k bütçeli ikinci el veya sıfır laptop önerisi

var bende zaten linkini atarmısın bi bakayım
  7. adardemir

çoğu kişi aceri gömüyor ondan bendede hafiften bi acer fobisi oluştu
  8. adardemir

15 üstüne çıkamam genelde oyun amaçlı kullanacağım 2. el linkler de atabilirsiniz.
  9. adardemir

Blutv pinch gesture çalışmıyor

Şimdiye kadar böyle bir sorun yaşamıyordum daha bugün son güncelleme ile birlikte BluTV mobil uygulamasında "pinch gesture" olarak bilinen iki parmakla en boy oranına göre ekrana sığdırma/boyutlandırma artık yapılamıyor. Not: Telefonum Redmi Note 8 Pro.
  10. adardemir

Dosyalarımı sakla diyerek format sonrası windows yüklenmesinin sonuçlanmaması

nasıl başlatayım o ekranda takılı kaldım ve başlatırsam verilerim gitmezmi
  11. adardemir

Dosyalarımı sakla diyerek format sonrası windows yüklenmesinin sonuçlanmaması

dosyalarımı sakla diyerek format attım 6 saattir %0 da ne yapmalıyım
  12. adardemir

DualSense ps4'e bağlanırmı

sağolun
  13. adardemir

linki var ise atabilirmisimiz acaba
  14. adardemir

PS5 kol almalimiyim zamlanmadan

dualsense ps4'e bağalnıyormu ki
  15. adardemir

DualSense almayı düşünüyorum ilk çıktığında PS4'e bağlanmıyordu şimdi acaba bir güncelleme getirdiler mi bağlanmıyor mu?
  16. adardemir

Orijinal Eurasia garantisiz DS4 V2 nereden bulunur

stick drifting çıkma ihtimali çok yüksek 2. elde
  17. adardemir

sıfır ürün arıyorum
  18. adardemir

Bendeki iki DS4 V2 de stick drifting yapmaya başladı bir tanesi stick drifting dende öte kendiliğinden saçma sapan yönlere gidiyor ben sola çekerken aniden sağa gidiyor titriyor falan bende yeni kol bakayım dedim baktım ki piyasada orijinal olarak sadece Eurasia garantili olanlar kalmış onlarda...
  19. adardemir

2. el temiz kullanılmış 3060 sistem ne kadara gider

8 aydır elimde bulunuyor çok az kullandım termal macunu yakında yeniledim özellikler: inno 3d rtx 3060 12gb (LHR) Ryzen 5 5600 Gıgabyte B450M H: 2000TL Gskill 16gb (2×8) 3200MHz ram Curical P3 M.2 SSD Darkflash Aquarius mesh kasa + 650w 80+ Bronz PSU
  20. adardemir

10-15k arası laptop önerisi

aynen öyle hocam teşekkürler şimdi ileteceğim
Top Bottom