Arama sonuçları: *

1. Ja_Eto

2. MODEMİ AP YAPMAK!

Arkadaşlar Benim türknet fiber 100 mbps internetim var modemin markasıda ZXHN H298A Bu ana modemim salonda duruyor arkda odalara internet çok gelmiyor o yüzden 2. modemimizi arka odaya router şeklinde yapmak istedik ancak ne yaptıysak wireless köprü ayarlayamadık nasıl yapabileceğime dair...
  2. Ja_Eto

İki laptop arasında kaldım sizce hangisini almalıyım?

peki 12. nesil işlemcili laptoplarda daha çok 3050 kullanılıyor ti ile arasında fazla fps farkı varmıdır?
  3. Ja_Eto

doğru lakin şuanda bu ikisi arasındayım hala :D
  4. Ja_Eto

Gigabyte GeForce RTX 2060 6GB 192Bit alınır mı?

Oyunlarda ray tracing kullanırım dlls açrım diyorsan bence kesinlikle 2060 daha iyi ama ben fps odaklı oynarım dlls yerine fsr açarım ray tracing önemli değil diyorsan buna bakmanıda öneririm https://www.hepsiburada.com/sapphire-11310-01-20g-vga-pulse-amd-rx6600-gam-8gb-gddr6-p-HBCV00000U5VD3
  5. Ja_Eto

monster'ı çok tercih etmiyorum ya alan 4 arkadaşım vardı 4 ü de iade etti hemen sorun çıkıyor genelde monsterda o yüzden monsterda tırsıyorum biraz
  6. Ja_Eto

İki laptop arasında kaldım lenovo teknik özellik oalrak daha iyi ama asus da çok şık duruyor sizce hangisini almalıyım ? Lenovo...
  7. Ja_Eto

Yardım G335 Kulaklık Yardım !Çıldırcam! 🤪‼️

Hocam teknosadan bir parça bile almam noktası noktasına haketmiyorlar her aldığım şey nerdeyse ya arızalı yada bozuk çıkıyordu en son aldığım mouse 2 ay dayandı ve gg oldu yani ondan dolayı teknosadan almasaydin keşke ayrıca iade almıyorlar kulaklıklarda hijyenden dolayı
  8. Ja_Eto

Üniversite için Oyuncu laptopu önerisi

Arkadaşım İmen Kullanıcısı Omeni Almanızı şiddetle tavsiye ederim ısınma sorunu oluyor ama abartilcak kadar değil laptop soğutucusu ile o sorunu azaltabilirsiniz Dediğim Gibi Omen efsane
  9. Ja_Eto

Hocam Bu Fiyatlar Halis mi?

Hocam peki soğutma konusunda iyi midir??
  10. Ja_Eto

Evet oyun için alicagim yanımda ayrıca bir laptop da barindirmak istiyorum çünkü
  11. Ja_Eto

Arkadaşlar Aynı özelliklere sahip bir sürü sistem var ama kafam karışıyor dell ile excalibur arasında gidip geliyorum sizinde 14-16bin civarı önerebileceğiniz gaming laptop varsa lütfen yardım edin 😅 1658790557 Bu arada Laptop Alacağım!
  12. Ja_Eto

Bu takas mantıklı mı?

Çok fazla üzmez, YouTube dan bakarsan testlerine daha net karar verebilirsin ama bana kalırsa 5500 hem performans hemde yayın video kayıt gibi işler için iyi
  13. Ja_Eto

Minecraft Microsoft Hesap?

Çok Teşekkürler sağolun, iyi günler
  14. Ja_Eto

Minecraft Microsoft Hesap?

Minecraft'ın bundle nı Alacağım fakat şöyle bir sorum var ben bunu aldıktan sonra mc hesabım benim Microsoft Hesabım Olacak Değilmi ayriyeten mojangdan hesap almama gerek kalmayacak?
  15. Ja_Eto

Ana Konu Yeni DA F/P Sistemi GT2 Çıktı

Saolun hocam iyi günler
  16. Ja_Eto

Ana Konu Yeni DA F/P Sistemi GT2 Çıktı

Hocam amd mi intel mi yayın,video kayıt,oyun gibi işlerle uğraşacağım arada edit de yapacağım sizce hangisini almaliyim ?
  17. Ja_Eto

Çözüldü✓ Rtx 3050 mi rx 6600 mü ?

Teşekkürler Dostum 💜🥺
  18. Ja_Eto

Çok haklısınız hocam Akşam alıyorum 6600 ü 😅
  19. Ja_Eto

Aynen hocam dediğiniz gibi yapacağım teşekkürler yanıtlarınız için
  20. Ja_Eto

Hocam ciddende dedikleri gibi 3050 nin rtx performansı yeni nesil oyunlarda çok iyi değil dlss ile iyi ama ovulecek kadar değil rx in fps ve performans olarak daha iyi olması nedeniyle rx almayı düşünüyorum şuan
Top Bottom