Arama sonuçları: *

1. FyeLowie

minidump incelermisiniz açılışta 1 2 kere başıma geldi

Kaspersky Antivirüs yazılımını kaldırın. HD Tune ile Eror Scan testini Quick Scan'nın tikini kaldırarak yapın ve test sonuçlarını ekran görüntüsünü alarak paylaşın. https://www.hdtune.com/files/hdtunepro_575_trial.exe
  2. FyeLowie

Format sonrasında fps sorunu

1- Sürücüleri hangi yollar ile güncellediniz? 2- FPS Artırma yazılımları kullanıyor musunuz? 3- Windows'u Nasıl etkinleştirdiniz? 4- Windows'u Nereden indirdiniz?
  3. FyeLowie

Mavi Ekran Minidump dosyalarını inceler misiniz ?

Evet. Corsair Yazılımını kaldırın ve hiç bir zaman kurmayın Belirli bir süre kulaklığınızı kullanmayın(1 hafta). fffff800`87870000 fffff800`8787a000 CorsairVHidD Eğer hata almazsanız, bilin ki sorun yazılımsal. Kulaklığın yazılımını kurmadan kullanın.
  4. FyeLowie

Mavi Ekran hiç mavi ekran vermeyen pc şu sıralar 4 5 kere mavi ekran verdi

AMD Ryzen Master Yazılımı üzerinden, Hız aşırtma işlemi yaptıysanız geri alın. Windows Update üzerinden bütün güncelleştirmelerin yüklü olduğundan emin olun. Kullandığınız M.2 SSD'nize, HD Tune ile Eror Scan testini Quick Scan'nın tikini kaldırarak yapın(Test sonuçlarını paylaşın). Test...
  5. FyeLowie

Mavi Ekran hiç mavi ekran vermeyen pc şu sıralar 4 5 kere mavi ekran verdi

C:\Windows\Minidup klasörünün içerisindeki dosyaları masaüstüne kopyalayıp ZIP olarak sıkıştırın. Sıkıştırdığınız dosyayı Dosya.co sitesine yükleyerek size verdiği paylaşma linkini buraya atın.
  6. FyeLowie

Çözüldü✓ Mavi ekrandan sonra disk onarımda takılı kaldı

Onun için root gerekiyor. Onu yapacağına kadar, daha çok işler var. 1648280032 Kapatın ve güvenli modda açmayı deneyin
  7. FyeLowie

Çözüldü✓ Mavi ekrandan sonra disk onarımda takılı kaldı

Hangi programlar yüklü bilgisayarda? Güvenli modda açmayı deneyin.
  8. FyeLowie

Yardım Ssd bazen sistemi windows logosuyla açiyor

Sürücüleri nasıl güncelledin?
  9. FyeLowie

Yardım ssdlerde önbellek dolması mümkünmüdür

Hayır? Neden yalan söylesinler ki? Yoksa yalan borçları mı var?
  10. FyeLowie

Bu yazılımdan dolayı mavi ekran alıyorsunuz eğer bir daha alırsanız tekrar belirtirsiniz.
  11. FyeLowie

Mavi Ekran Mavi Ekran Hatası Aldım

Hangi tür programlar yükledikten sonra oldu? veya ne yaptıktan sonra bu hata ile karşılaştınız?
  12. FyeLowie

Corosair Yazılımını kaldırın, hiçbir zaman kurmayın. fffff804`42190000 fffff804`4219a000 CorsairVHidD
  13. FyeLowie

Cs:go Nedensi̇z Vac Ban

Banlanmışsın uğraşma açılmaz.
  14. FyeLowie

Cs:go Nedensi̇z Vac Ban

CS:GO Oynarken hangi programlar yüklüydü bilgisayarında?
  15. FyeLowie

Corsair Yazılımını kaldırın ve bir süre test edin.
  16. FyeLowie

Çözüldü✓ Pc Yi̇ Topladim Kurdum Ama Görüntü Gelmiyor

Anakartın Arka braketini takmadığınızı görüyorum. Kısa devre olabilir kasa ile anakart arasındaki bakır olan yükseltme vidalarını kontrol edin. Ek olarak; Power Switch kablosunu kontrol edin yanlış takmış olabilirsiniz.
  17. FyeLowie

bilgisayar arızalandı ve verilen fiyat tuhaf geldi?

Bu fiyatlar ne kadar anormal geliyorsa. Bu devirde de fiyatların böyle olması Bir o kadar da normal.
  18. FyeLowie

bilgisayar arızalandı ve verilen fiyat tuhaf geldi?

Bu devirde, Normal.
  19. FyeLowie

gözlerim mi bozuldu ?

Sen en iyisi bir doktora git.
Top Bottom