Arama sonuçları: *

• Users: Mrsel
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Mrsel

Android Samsung Galaxy A9 Alınır mı?

Arkdaşlar telefon fiyatlarının uçmuş olduğu bu zamanda Samsung Galaxy A9 almak ne kadar mantıklıdır fiyatını hak eder mi? size şuan internette 2300-2500 TL civarlarında bulabiliyorsunuz.Sizce kamerası,işlemcisi,bataryası vb. diğer özellikleri nasıldır yorumlarınızı bekliyorum.
  2. Mrsel

S10e vs. S8 Plus

Arkadaşlar bu zamanda alınabilecek telefonlar arasında en çok bunlar arasında kaldım.S8 plusın eskimemesi ayrı bir mesele fakat bu zamanda fiyat bandının S10e ile yakın olması düşündürüyor.Batarya ve ekran çözünürlülüğünde önde olsada kamera ve diğer yeni teknolojiler açısından yana S10e'yi...
  3. Mrsel

Samsung Galaxy Watch Active vs Active 2

Arkadaşlar Samsung Galaxy Watch Actıve mi almak daha mantıklıdır yoksa Actıve 2 mi aralarında fiyat farkı var ama 2.el almayı düşünüyorum aralarındaki farklar nelerdir yorumlarınızı bekliyorum
  4. Mrsel

GT1030 alınır mı??

Arkadaşlar bu zamanda PUBG,CS:GO,GTA V vb. oyunları oynamak için GT1030 almak yeterli olurmu?
  5. Mrsel

Steam Kayıp Uygulama Dosyası HATASI Veriyor

Arkadaşlar steamden ets 2ye girerken kayıp uygulama dosyası hatası veriyor bir sürü şey denedim yardımcı olursanız sevinirim
  6. Mrsel

Xbox'ın Hangi Serisi Forza Horizon 4'ü Açar

Arkadaşlar Xbox'ın Hangi Serisi Forza Horizon 4'ü Açar Fikirlerinizi Alabilirmiyim?
  7. Mrsel

Forza Horizon 4 PS4'de var mı?

Arkadaşlar Forza Horizon 4 PS4'de varmı bilgilerinizi alabilirmiyim?
Top Bottom