Arama sonuçları: *

1. P

Yardım Msi steel series klavye renk değişmeme sorunu

Arkadaşlar elimde Msi gl65 10 sfk ürün var. Yaklaşık 2 hafta önce klavye renklerini steelseries engine 3 ten değiştirebiliyordum. Fakat şu anda klavyenin rengini hiç bir şekilde değiştiremiyorum. Ne standart profillerle değiştirebiliyorum ne elle yaptığım profiller arasında değiştirebiliyorum...
  2. P

Öneri Amazon.com (amerika) dan ürün almak.

Öncelikle herkese iyi günler,akşamlar ya da güzel bir sabah dileyerek konuma başlıyorum. Yaklaşık 1 ay önce amazon.com dan laptop aldım ve bununla ilgili ufak bir rehber tarzı konu oluşturmak istedim :) Çünkü aldığım zaman aralığında bu tarz bilgilendirici bir yazı bulamamıştım ve aklıma...
  3. P

Yardım Yurtdışından laptop almak

Öncelikle herkese günaydın ,iyi günler ya da iyi akşamlar. 1- yurt dışından laptop almak istiyorum. Laptopun fiyatı 1300 dolar. Bu laptop için gümrükte ne kadar vergi veririm ? Detaylı bilgi sahibi arkadaşları bekliyorum. :)
  4. P

Yurt dışından akraba vasıtası ile laptop getirtmek.

Öncelikle herkese iyi forumlar. Aklıma takıldı biraz araştırdım fakat bu konu ile pek alakam olmadığı için kesin cevaplar alamadığım bir konu. Yurt dışındaki akrabama oradan laptop aldırıp kişisel bilgisayarı olarak getirmesi durumunda herhangi bir vergi vb ödenmesi gerekir mi ? Bazı forumlarda...
  5. P

Apu sistem toplamak mantıklı mı ?

Öncelikle hepinize iyi günler dilerim.Sistem toplamak için para biriktiriyorum fakat dolar ve parçaların pahalılığından dolayı iyi bir sisteme erişemedim. Size sorum sizce apu sistem toplamak mantıklı mı ? Öneri hazır apu sistem varsa atar mısınız ? Gelecektede rahat ettirecek bir işlemci ve...
Top Bottom