Arama sonuçları: *

1. K

Yardım grand rp ye giremiyorum

yok kanka giremiyorum ekranım böyle kalıyor işte normalde bu ekran gelmiyor direk oyuna girmesi lazım ama giremiyorum sadece bu ekran kalıyor buradan bir sunucu seçtiğimde de açmıyor
  2. K

Yardım grand rp ye giremiyorum

merhaba grand rp' ye giremiyorum oyunu rockstardan almıştım grand rp ye tıklıyorum beni rockstara atıyor anti-cheat açılıyor sonra böyle ekran geliyor hiçbir şekilde giremiyorum bu ekran gelmese bile rockstarda kalıyorum hiçbir şekilde giremiyorum yardımcı olabilirmisiniz
  3. K

4000-5000 TL`ye laptop öresi

evet ama 2. ele bulaşmak istemiyorum fazla
  4. K

4000-5000 TL`ye laptop öresi

Merhaba. 4000 - 5000 TL bütçem var dizi, film izlemek için wattpad ve logo tasarlayabileceğim uygun laptop arıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
  5. K

Yardım İris xe ile NFS payback oynanır mı

Crackli indirmediğim için soruyorum hocam zaten kaldırmayacak bir şey için boş yere o kadar para vermek mantıklı mı sence oynayıp bilenler varsa en azından söyler ona göre alır veya almam o yüzden
  6. K

Yardım İris xe ile NFS payback oynanır mı

sistem özelliklerim 11. Nesil i5 1135g7 işlemci, 8gb RAM, iris xe graphics ve 500gb SSD var bu sistem ile NFS payback oynayabilir miyim? Kaç fps alırım?
  7. K

Yardım İris xe graphics ile Gta 5 oynanır mı

teşekkür ederim hocam eyvallah
  8. K

Yardım Sistemimle hangi oyunları oynayabilirim

8 GB RAM ile verir mi cidden 30 fps
  9. K

Peki bu dediğin fps oranlarında kasma olmaz akıcı gider değil mi
  10. K

Evet onu biliyorum zaten de işte ne kadar fps alırım onu bilmiyorum kasma yaşarmıyım onu bilemedim
  11. K

16 GB RAM var ama bunda bende ki 8 GB yine bunun gibi olur mu
  12. K

Sistem özelliklerim 11. Nesil i5 1135g7 işlemci, intel iris xe graphics, 8 GB RAM ve 500 GB SSD var. Bu sistem ile Gta 5 oynayabilir miyim? Kaç fps alırım?
  13. K

Bu sistem ile forza horizon 3 oynayabilir miyim

Merhaba arkadaşlar. Sistem özelliklerim intel i5 1135g7, 8 GB RAM, 4 GB intel iris xe graphics ve 500 GB SSD var. Bu sistem ile Forza horizon 3 oynayabilir miyim? Oynayabilirsem kaç fps alırım?
  14. K

Yardım İris xe graphics ile forza horizon 3 oynayabilir miyim?

Merhaba arkadaşlar. Sistem özelliklerim intel i5 1135g7, 8 GB RAM, 4 GB intel iris xe graphics ve 500 GB SSD var. Bu sistem ile Forza horizon 3 oynayabilir miyim? Oynayabilirsem kaç fps alırım?
  15. K

İris xe ile Gta 5 oynayabilir miyim

30 fps yeterli benim için oynayabileyim de 30 fps alim sorun değil
  16. K

İris xe ile Gta 5 oynayabilir miyim

Merhaba arkadaşlar. Gta 5 oynamak istiyorum. Sistem özelliklerim intel i5 1135g7, 8 GB RAM, 4 GB intel iris xe graphics ve 500 GB SSD var. Bu sistem ile Gta 5 oynayabilir miyim? Oynayabilirsem kaç fps alırım?
  17. K

Peki forza filan oynayabilirmiyim
  18. K

Oynayabilirmiyim
  19. K

Merhaba. Sistem özelliklerim işlemcim 11. Nesil intel i5 1135g7, 8 GB RAM, iris xe graphics 4gb ekran kartı ve 500 GB SSD var. Ben bu sistemle hangi oyunları oynayabilirim Gta 5 forza horizon 4 red frat redemption 2 ve call of duty tarzı oyunlar istiyorum bunları oynayabilir miyim?
  20. K

İntel İris xe graphics ile forza horizon 4 oynayabilir miyim

Ben şu an 8gb RAM ile cs:go, ets2 oynayabiliyorum ama işte gta 5 ve forza horizon 4 oynamak istiyorum sistemim oynatır mı onu bilmiyorum
Top Bottom