Arama sonuçları: *

1. P

AMD LAPTOP SORUNSALI

Dostlar laptop açıldığı andan itibaren fanlar hızlıca dönmeye başlıyor görev yöneticisinden kontrol ettiğimde işlemci 100 derecelerde görünüyor ve sıcak hava tahliye yerinden buz gibi soğuk hava gelmekte. Laptop kasasına dokunduğumda kasanın ısındığını görüyorum. Servise yolladım termal macun vs...
  2. P

WİNDOWS 7 GÜNCELLEME YENİDEN BAŞLATMA DÖNGÜSÜ

Dostlar son yapılan windows 7 güncellemesinden sonra sistem resimde görüldüğü üzere güncelleme tamamlanıp yeniden başlıyor fakat yeniden başladığında yine ayni döngüde devam ediyor masaütüne hiçbir şekilde erişim bulunmamakta.
  3. P

LAPTOP 100 DERECEDE AÇILIYOR

1645343085 hocam oyun oynatmıyor takılıp duruyor sürekli
  4. P

Hocam o esnada chorme da sadece bir sekme açıktı. Fanlar laptop açıldığı andan itibaren gürültülü bir şekilde çalışıyor fakat soğuk hava tahliye ediyor.Pc açıldığı andan itibaren bu sıcaklık değerleri. Hardware monitörü de indireceğim.
  5. P

Dostlar laptop açıldığı andan itibaren fanlar hızlıca dönmeye başlıyor görev yöneticisinden kontrol ettiğimde işlemci 100 derecelerde görünüyor ve sıcak hava tahliye yerinden buz gibi soğuk hava gelmekte. Laptop kasasına dokunduğumda kasanın ısındığını görüyorum. Servise yolladım termal macun vs...
Top Bottom