Arama sonuçları: *

1. M

15000 TL Bütçeye Laptop

15.000 TL bütçem var hem oyun hem film hemde dersler için leptop arıyorum satın almam için önerebileceginiz leptop varmıdır acaba
  2. M

12.000 TL kasa almam lazım yardımcı olur musunuz

İyi günler 12.000 bin TL bütçem var masa üstü pc alıcam monitör sonradan alicam kasaya 12.000 bütçem var sıfır yada ikinci el temiz açılmamış pc lazım acaba önerebileceginiz Kasa varmı acaba 1687866534 Ekran karti rx 6600 olsa iyi olur 1687866536 Ekran karti rx 6600 olsa iyi olur
  3. M

13.000 TL hem oyun hem ders PC acil

İyi aksam kardeşime pc alicaz 13.000 TL bütçemiz var acaba önerebileceginiz bir pc varmi indirim de olsa iyi olur kendisi ders ve oyun amaçlı kullanicak sizce hangi marka ve model almanızı önerisiniz yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
  4. M

Paraya ihtiyacım var pc ne kadar eder sizce

https://link.dolap.com/Nk4tJ Link ekledim pc bu sizce ne kadar fiyata satayım ben bi fiyat yazdım fazlamı oldu Az Mı oldu pek anliyamadım ne kadar yazmam gerek acaba yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
  5. M

Bu oyunu bilen varmı acaba

6. M

Öneri 250.000 TL ye araba alıcam sizce değermi

İyi günler yakın zamnda 250.000 TL araba almayi düşünüyorum alacagim araba toyata Corolla 2004 model sol paket 165.000 binde vurugu ve herhangi bir sorunu yok ihtiyactan dolayı bu paraya satıyorum diyor sizce bu parayla bu arabayı alsam zarar edermiyim siz olsanız alirmiydiniz
  7. M

Öneri Hangi Ramı tercih etmeliyim

Pc Ramını 32 gb çıkarmak istiyorum fakat hangi modeli almalıyım
  8. M

Pc Ramı cok fazla kullanıyor nasıl düzeltebiliriz

Pc sistemim da gt2 16 gb ram var fakat görev yöneticisinden baktığımda 12 gb kullanabilirim gösteriyor az önce forza horizon 5 de oyundayken bir anda bellek suan read hatası verdi bunu nasıl düzeltebilirim kasadan ram söksem acaba düzelir mi yoksa ne yapamam lazım yardımcı olursanız sevinirim...
  9. M

Yardım Bellek şuan read hatası vardı ne yapamam lazım

İyi aksamlar az önce forza horizon 5 girerken bellek suan read hatası verdi sistemim da gt2 Sizce bunun sebebi nedir ve nasıl çözebilirim bu sorunu
  10. M

Steamden cüzdan kod aldım bozuk çıktı

İyi günler dün 100 ve 50 TL lik trendyoldan steam cüzdan kodu aldım fakat kodları girince aktif olmuyor aldığım sayfayla iletişime de geçtim bana steam sunucularında sorun var dendi yarım saate bir deneyin dendi denedik yine olmadı bizde steam desteğe başvurdum fakat orada geri dönüş 1 gündür...
  11. M

Pc sistemimi satmayı düşünüyorum ne kadar eder sizce

Pc Özellikleri ANAKART =} Asus prime h610 m-k d4 İŞLEMCİ =} İntel İ3 12100f EKRAN KARTI =} asus dual rx 6600 8 gb RAM =} Corsair 8x2 vengeance 3200mhz cl16 SSD =} wd sn570 500gb 3500mb / 2300 mb PSU =} psp hydro 550w 80+bronze KASA =} vento vg05f artı kasanın ön camını mesh panele...
  12. M

Call of duty black ops war 2020 hesabı olan varmı

İyi günler call of duty black ops 2020 hesabı olan varmı acaba kac gb alan kapsıyor
  13. M

Oyun oynarken bir anda siyah ekran geliyor yardımcı olurmusunuz

İyi günler sistemim da gt2 intel olan sistem oyun oynarken bir anda takılıyor forza horizon da direk ekran takılıp en az 10 saniye donuk kalıyor call of duty modern warfare 2019 oyunundada siyah ekran verdi bende yeniden başlattım sistemi buna sebep olan denir ekran karti driver sorunumu yoksa...
  14. M

Yardımınıza ihtiyacım var bilgisi olan yardım edebilirmi

İyi günler bende asus tuf gaming h3 wireless kulaklığım var ve ben kulaklığıma kumas ped almak istiyorum internette asus tuf gaming h5 kumas pedlerini bulabildim h3 model olanından yoktu ben h5 model olanından alsam ve h3 modeline taksam acaba uyum sağlar mı ölçüleri tutarmı yardımcı olursanız...
  15. M

Bu call of duty serisini bilen varmı

COD serilerini bir türlü anlıyamadım youtube den bir kaç video denk geliyor heveslenip indirmek istiyorum fakat google yazdığımda çıkmıyor ki steam yada baska siteden indiriyim örnek vermek gerekirse call of duty modern warfare 2019 hangi seri bu youtube izledigim kanalın açıklamasında bu oyun...
  16. M

Epic games ten gta 5 indirdim fakat açılmıyor yardım edebilirmisiniz

İyi günler az önce epic games ten gta 5 indirdim fakat açılmadı yani anliyamadim ne sorun oldu da açılmadı daha önce böyle bisey başına gelen varmı acaba
  17. M

Yardım Corsair Void Elite Wireless Alınır mı?

Bir kac gun once paylasmistim ama tekrardan sormak istedim corsair void elite wireless kulaklık almayı düşünüyorum fiyatı 1100 TL kulaklık 16 ay garantisi varmış sizce bu fiyatı verip aliyimmi eğer alın derseniz simdi siparis vericem kulaklığı kullanan varmı aranızda nasıldır tam bilemiyorum...
  18. M

Çözüldü✓ 2. El Corsair void elite wireless kulaklık almayı düşünüyorum doğrumu yapıyorum

İyi günler wireless kulaklık almayı düşünüyorum bütçem 1000 TL fakat iyi bir kulaklık almaya kalksam 1000 TL bence piyasada cok fazla yok varsada araştırmak lazım bende ikinci elllere baktım ve bir tane hosuma giden buldum sizce bu paraya ikinci el Corsair void elite wireless almaya değer mi...
  19. M

Pc Kasa kablolarından anlıyan biri yardımcı olabilirmi

İyi günler kasama argb led takmak istiyorum fakat hangi kaboluyu hangisine takmam lazım onu bilemiyorum internetten nzxt rgb underglow 300mm led aydınlatma buldum 4 pinli fakat benim kasanın kontrolcusu 6 pinli Ama anakartta beyaz renk 4 pin rgb soket var acaba ona taksam çalışırmı bilen varsa...
  20. M

Pc masasını argb led aydınlatmak istiyorum

Yeni oc almıştım ve odanın görselini bi renk katmak istiyorum o yüzden argb led döşemek istiyorum böyle bildiğiniz uygun fiyatli argb led öneriniz varmı
Top Bottom