Arama sonuçları: *

• Users: Kerem_38
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. K

iPhone se 2. nesil ne zaman desteği biter

Mediamarkt da 12599 TL'ye sıfırdan farksız pil olarak da 90+ çiziksiz yenilenmiş telefon var sizce alınır mı kaç yıl sonra desteği biter
  2. K

iphone se 2020 alınır mı

iphone se 2020 2024 de alınır mı şuan redmi note 11s kullanıyorum yurtdışı onu satıp 9500 TL'ye easycepden iphone se 2020 almayı düşünüyorum fiyat olarak da uygun geldi ama biraz eski iphone kullanmak istiyorum sizce alınır mı
  3. K

Hangi sistem daha mantıklı

bütçe: 26000 https://www.sinerji.gen.tr/sapphire-radeon-rx-7600-pulse-8gb-gddr6-128-bit-ekran-karti-p-48117[/URL] https://www.vatanbilgisayar.com/asus-prime-b550m-k-argb-5100mhz-oc-ddr4-soket-am4-m-2-hdmi-vga-dvi-matx-anakart.html...
  4. K

ps5 kolum orjinalmidir

ps5 i ıraktan getirtdim ama asya versiyon çıktı birde kol aldım içinden çıkan kolla ayrıca aldığım kol arkasındaki yazılar farklı ikiside orjinalmidir
  5. K

Ps5 de PUBG klavye mouse destekliyormu

ps5 de PUBG de klavye mouse kullanılıyormu
  6. K

Bunlar Ps5 e zarar verirmi

arkadaşlar 2 sorum var 1. ben 3-4 aydır ps5 kullanıyorum dijital versiyonu ben dik kullanmadım hiç bozulur diye o riski almak istemedim şimdi de bozulmuyor diye haberler duydum yatay kullanmak hem görüntü olarak hoşuma gitmiyor hemde çok yer kaplıyor dik kullansam sıkıntı olurmu 2. bir keresinde...
  7. K

Instagram düzgün çalışmıyor

Instagram hesabımı yeni açtığımda gelen mesajı seçerek yanıtlama yoktu ilk başta sonradan geldi sonra tema değişme özelliği hiç olmadı sonra telefon değiştirdim bugün aeroinstayı indirdim onunla tema değiştirme özelliği geldi aeroinstayı sildim tema değişme özelliği normal instada kaldı ama ben...
  8. K

Konuşma sınavı için site varmı

Konuşma sınavı için konuşmayı hazırlayacak bir site varmı
  9. K

PS5'e bu iz sizce neden olmuştur

bu iz sizce neden olmuştur alalı 2 buçuk hafta oldu ps yi bazıları fazla ısınmadan kararma yapmıştır diyo o kadar ısınması mümkün değil 2 buçuk haftada kullandığım sürede hep hava alacağı yerdeydi ve dikey değil yatay kullandım deterjanla sildim yıkadım ama geçmedi bunu gidermenin bir yolu varmıdır
  10. K

Ps5 teki siyahlık nasıl geçer

Ps5 i alalı 2 buçuk hafta oldu ve 1 hafta önce böyle bir şey fark ettim sadece ışık ta yansıyınca belli oluyor normalde üst tafındakini fark etmiştim ama altta da vardı bir kaç kere sildim ama geçmiyor izopropil alkolle çıkar diye duydum işe yararmı alt taki iki fotoğraf siyahlık olan kısmın...
  11. K

ps5 te bu izi izopropil alkol geçirir mi

ps5 te böyle bir iz var hafifçe sildim ama geçmedi alalı 2.5 hafta falan oldu izopropil alkol bunu geçirir mi
  12. K

ps5 te böyle bişey var

ps5 te böyle bir şey var alalı 2.5 hafta falan oluyor 1 hafta önce gördüm birkaç kere sildim çıkmıyor ama kir gibi biraz dağılıyor ve yukardan bakınca gözükmüyor ışık yansıyınca gözüküyor bunu gidermenin bir yolu varmı
  13. K

EA Play nedir ne işe yarar

ps5 te fifa 24 oynamak istiyorum ama 1400 çok pahalı olduğu için ea play aboneliğini gördüm fifa 23 var diye gördüm ama hiçbir yerde tam olarak varmı yok mu yazmıyor ve ea play tam olarak nedir 1698334619 oyun kütüphanesindeki oyunları ücretsiz oynaya biliyor muyuz yoksa indirimli bir şekildemi...
  14. K

ps5 aldım ama asya versiyon

ps5 digital aldım ama asya versiyon olduğu için kullanamıyorum güç kablosundan dolayı bu yüzden bir kaç elektrikçiye dönüştürücü sordum bulduklarım baya kalitesizdi vatanda slink diye bir markanın ürünü 200 TL onu almalıyım yoksa güç kablosumu birde başka forumlarda voltaj uymaz gibi şeyler...
  15. K

ps5 diskli versiyon alınır mı?

ıraktan ps5 getirtebilirim ama diskli olanı dijital versiyon yokmuş ilerde diskli olmayacak falan diye duymuştum o yüzden dijital alacaktım ama yokmuş diskli alınır mı?
  16. K

bu ilanlardan hangisi alınır

bu ilanlardan hangisi alınır yada alınır mı? https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-ps4-slim-500-gb-1107389740/detay https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-ps4-slim-2-kol-plus1-oyun-1059784775/detay...
  17. K

Elimdeki nintendo wii ne kadar eder

İçinde; - Nintendo wii - Kumanda - Joystick - Paintball 2009 oyunu - Güç kablosu - Wii 2 hdmi (normal kutunun içinden çıkan kablo tvye uymuyorsa hdmi ile bağlamak için çevirici - 2 adet silah - Direksiyon - Tvye bağlamak için kablo Kutusu ve garantisi yok almanyadan hediye olarak geldi satsam...
  18. K

ddr5 varken ddr4 tercih edilirmi

bilgisayarımı güçlendiricem ama en baştan yapıcam genel olarak ama ddr4 daha ucuz olur ama ddr5 varken ne kadar uzun ömürlü olur hala tercih edilirmi ddr4
  19. K

Sporcu Masaj tabancası önerisi

Ucuz olanlar hemen bozuluyormus galiba hemen bozulmayacak ucuz bir şey arıyorum
  20. K

Bilgisayarımı satsam kaç para eder

Amd Athlon 3000g Msi b450 gaming plus max Kingston 8gb 3200mhz Kingston a2000 500gb Coolermaster k501l 600w v4 Msi g241 Rampage kbr18 Rampage shine Rampage k9 paladin Ortalama olarak kaç paraya satarım
Top Bottom