Arama sonuçları: *

1. M

Xiaomi'nin cozulemeyen sorunlari

hocam yanlış anlamayın ama giriş segment cihazdan bahsediyorsunuz. mi 11 lite var bende amiral gemisi alamadığım için bunu almıştım zamanında 3 yıldır kullanıyorum hala cayır cayır çalışıyor en ufak kasma yaşamadım.
  2. M

Robot Süpürge önerisi

hayırlı ramazanlar herkese, öncelikle aynı konudan defalarca kez açıldığı için yeniden açmak istemedim. robot süpürge almak istiyoruz ama karar veremedik henüz. alternatifler arasında xiaominin s10+ modeli ve mop 2 pro modeli vardı sonrasında bütçeyi biraz daha arttırıp roborock q7 max modeline...
  3. M

Öneri Kacak POCO X6 Pro alinir mi?

ben 3 tane yurtdışı cihaz aldım sorunsuz kullandım şuanki cihazım mi 11 lite 3 yıldır kullanıyorum. imei bi sefer attırdım sorun yaşamadım. yakın zamanda mi 14 falan almak istiyorum onu da kaçak alırım büyük ihtimalle
  4. M

Araç alacağım tavsiyelerinize ihtiyacım var.

bizim bi ustaya gösterdim opel corsa için 1.4 benzinli olanları tercih ederim diyo. ama onlarında şehir içi yakıt tüketimi bir tık fazla gibi geldi bana 1703084571 1703084635 bakıyorum hocam, sedan egea urbanlar nasıldır peki
  5. M

Araç alacağım tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Hayırlı günler herkese. İlk aracımı alacağım yaklaşık bütçem 500-600 bin arası. Yeni evliyim aynı zamanda hanım da kullanacağı için hatchback araç bakıyoruz genel olarak park konusunda sıkıntı yaşamamak için. Önceliğim piyasa aracı olması ve önümüzdeki yıllarda paraya sıkıştığım zaman rahatça...
  6. M

Xiaomi Main menu'den cikamiyorum

kardeşimde de aynı sorun olmuştu telefoncuya götürmüştü. cihaz sıfırlanmadan açılmıştı. eğer önemli dosyalarınız varsa bilen birinin bakması daha iyi olur.
  7. M

Gönüllü deprem bölgesine gidiyorum

hocam yanlış anlamazsanız bi soru sormak istiyorum maddi olarak çok yardımcı olamıyoruz ama evdeki giyilmeyen temiz kıyafetleri göndersek sorun olur mu? twitterda genelde sıfır eşyaları tercih ettiklerini söylemişler.
  8. M

Yardım Bios siyah ekranda kalıyor

1 ay önce hazır sistem aldım itopyadan. asker olduğum için görevdeydim bakamamıştım. daha yeni sistemi kurdum sıkıntısız çalışıyor ama biosa giremiyorum siyah ekranda takılı kalıyor. Ramlari söktüm taktım, bios pilini çıkartıp 10dk bekletip taktım yok. Anakart Gigabyte H510M H. Forumdaki benzer...
  9. M

Çözüldü✓ linkteki sistem alınır mı? indirime girmişken

itopyada şuan bbl focus var 8200 tl üstüne monitör alırsın 2.el tamamdır
  10. M

Laptopum Ne Kadar Ediyor?

https://www.amazon.com.tr/dp/B09C688WD1/ref=cm_sw_r_apan_i_YFA30W6W1H94CP1810SY hocam yanlış anlamayın ama 12k fiyat bandında 3050ti satılırken bu ürüne 14k tl vermek isteyen olur mu bilemedim
  11. M

itopya & Donanım Arşivi Ayın Ürünü İndirimi Ne Olsun?

şuan fiyatlar uçmuşken 2k civarı 144hz bi monitöre hayır diyemem
  12. M

Çözüldü✓ Babam Vatandan PC Almış, Bakar Mısınız?

hangi monitörü aldınız hocam? bende o sistemi aldım monitör arayışındayım
  13. M

Çözüldü✓ Babam Vatandan PC Almış, Bakar Mısınız?

forumun 2.el kısmından daha iyi pc ler bulabilirsiniz bu fiyata
  14. M

Windows 10 Pro Retail Key 60 TL

pttavm den 12.5 a almıştım ben 😂
  15. M

Clash Royale 4800+ Kupa Deste Önerisi (Kart level fotoları mevcut)

iskelet ordusu-tomruk-fırın-minyon sürüsü-alev topu-ayna-goblin fıçısı-dart goblini bu desteyle 5k kupalardaydım en son hepsi 13 leveldi 3 4 tanesi 14 level bende
  16. M

Sistem alicam yardim?

geçen indirimde 6999 tl ye gtk 1650 li sistemler vardı
  17. M

Çözüldü✓ Gigabayte rtx2060 ekran kartı yük altında 80 dereceyi görmesi normalmidir

10 gün önce test ettim hocam izindeydim ertesi gün göreve geldim tam hatırlamıyorum şuan. Ama önümüzdeki hafta gidebilirim eve tekrar denerim
  18. M

LG 27GL63T-B.APD 27" 144hz 1ms(mbr) monitör nasıldır?

27 inç fazla bence de. bende 24 bekliyorum
  19. M

🔥İndirim Gaming.gen.tr Pazar İndirimi Web'e Özel

şöyle 2k civarında bi monitör gelseydi keşke
Top Bottom