Arama sonuçları: *

1. berkay enes

Eski okulumun yanında Roblox türkiye var

Cezzar Mustafa Ersin orta okulunu google mapsde arattığınızda hemen yanında Roblox Türkiye var ve sayfaları falan var müdüre sizce bunu demelimiyiz ? Arkadaşlarımla kendimi gülmemek için çok zor tutuyoz. google mapsdeki yeri Yer 2 çocuk tarafından açılmış ama lütfen telefon numarasını...
  2. berkay enes

Cinamarine 15 TL hediye kartını nasıl alabilirim ?

Oturduğum yerde tek 2 tane sinama var bu 2 tane sinamada cinamarine orion adlı alışveriş merkezinde, sitesinde kampanyalar bölümünde bunu gördüm ama ne bir detayı var nede her hangi bir açıklaması. Bilgisi olan lütfen yardım edebilirmi ? http://www.orionavm.com.tr/# kampanyalar bölümünde yer...
  3. berkay enes

Ping'im yurt dışı serverlada düşük iken Tr sunucusunda yüksek

Normalde Yurt dışındaki sunuculardaki ping'im örneğin 100-300 ise şuan en kötü 200 aliyorum ama anlık ping 2000 kadar çıkabiliyor Valorant da ise sabit 60-57 eskiden 25 den fazla olmayan ping şimdi neden böyle ? Gıbınet konya En son komşum bağlandı internete ve ondan 1-2 gün sonra...
  4. berkay enes

En iyi kart hangisi ? Papara vs Tosla ve diğerleri

Forumlardada çok tartışıliyor belki alacak kişilerden biri bu anketi görürde yardımcı olabilir diye bunu açiyorum hangi kartın + veya - leri var getirme süreci kullanımı uygulması vs nası bunları söylerseniz sevirim. Bildiğim kartları yazdım bilmediğimi belirtirseniz sevinirim bide ''Papara.''...
  5. berkay enes

Uygulamalar hata vermeden kendiliğinden kapaniyor.

Başlıkta olduğu gibi Minecraft açiyorum o çerçeve, yani pencereye geliyor tam yüklenmeden sonra hiç bir hata vermeden kapaniyor aynı şekilde Zoom onda ise hiç açilmiyo arka plan uygulamarında gözüküp yine kapaniyor örnek resim
  6. berkay enes

işlemci için termal macun önerebilirmisiniz ?

Merhabalar yeni bir konu açmak istedim çoğu kişi MX4 öneriyor sizce yeterlimi fiyat bakımından 100 lira bütçem var. (hepsi buradan önerirseniz sevinirim orada 50 TL kuponum var) i5 7400
  7. berkay enes

350 TL ile ne yapabilirim ?

350 liram var ney yapayım drone alasam geldi bi an kuruttular içimi :D şaka bir yana önerileriniz varmı ? sistem konusunda bir ihtiyacım yok beyler
  8. berkay enes

300 TL ile drone alınır mı?

Merhaba elimde 300 lira var bunla oyun parası vs almak yerine drone alasım geldi önerilere baktı azcık eskiler yeni bir tane açayım dedim drone kullanma amacım eğlenmek maksat video çeksin tost makinası ile olmiyacak şekilde (7k liralık bir drone beklemiyorum sadece video ne olup bittiği...
  9. berkay enes

Türknet vs Fixnet (Tekirdağ )

ÖNEMLİ:burada noktalama işaretlerine önem vermedim ve bu yazıyıda eve HER GELEN ekipden sonra birinin internetinin gitmesi üzerine açiyorum konuyu ÖZET: Türk Net alın geçin ucuz bunuz diye olamadı milleni com deneyin sonra bunlara yönelin sonuçta 2 side Türk Telekom ekibi Şans işimiş...
  10. berkay enes

Kulaklık tavsiyesi(200-700)

Arkadaşlar bütçem 250 lira ama kulaklık iyise 700 liraya kadar bütçem çıkabilir istediğim özellikler 7.1 olması kulağı ped içine alcak o ortadaki kısıma yani 8 saat taksam ağritmayacak mikrofonu iyi olsun olabilirse mikrofonunda ışık olmasın kulak boyutum 8 cm biraz büyük bundan dolayı...
  11. berkay enes

Amazondan (USA) ram alınır mı? ?

örnek ram geçenlerde bunun aynı marka aynı model trendyolda 500 lira idi şimdi güncel dolar kuru ilede aynı yani 2. elden dönüşüm vs değilse kargo sıkıntısı yoksa sipariş verebilirmiyim ?
  12. berkay enes

james dankey 710 mu 711 konfor açısından

elimde logitech g231 var kafamı üsten baskısı çok diye kulaklığımı değiştirmek istiyorum james dankey var aklımda kafayı sıkıyomu bide pet boyutları nedir merak ediyorum kullanan arkadaşlar varsa söylesin 711 ile 710 un kafaya baskı sağliyomu hangisi daha az sağliyo onu soruyorum 710 da 711 de...
  13. berkay enes

elimdeki 8 gb ram ne kadar eder ?

Kasamda 8 GB lik bi RAM var bunu 16 GB çıkarmak istiyordum elime bi bütçe geçti ve internet'ten aynı RAM baktım yoktu. Öncedende (5-6 ay önce) bi fiyatlarına bakayım demiştim yurt dışından bulmuştum ozm 28 30 32 dolara satiyorladı nedenini bilmiyorum şimdi ise elime bütçe geçti 240 lira 1 ay...
  14. berkay enes

16 gb ye en uygun ram tavsiyileri nedir ?

arkadaşlar elimde 8 gb lik bi ram var internten baktım sadece yurt dışında var ddr4 2400 pc4-19200 8gb xpg ve adata nın rami 2. elden kaça satarım 16 gb içinde en uygun ram hangisi sistemimde ram 3 gb kullaniyo boşta oyunlarda olsun ister istemez 8 gb yakınlarına geliyo örneğin minecraft...
  15. berkay enes

kişisel bilgisiyarımda bitcoin kazarmayım ?

karşıma son aralar acayip derece nicehash reklamı çıkıyo sizde iyi bir yermi sistemim: 1050ti 2 fanlı 4 gb i5 7400 8gb ram sdd+hdd 650w kasam var günlük olarak 9 dan açiyorum akşama kadar kapatmiyorum ama bitcoin 1 saat kazamakla ne kadar gelir hiç bir bilgim yok çünkü 0 başka bir şeyde...
  16. berkay enes

Minecraft'ta nası modlu survival için sunucu açarım ?

Minecraft'ta modlu survival ı arkaşınmızla oynamak için sunucu kiralamak gerekir bunun içinde araştırmaya girdim en iyi sunucu kiralama sunucusu hangisi ? 1-ATERNOS (bedava az mod kurarak sizde 1.7 gb lik ramına rağzı gelinirmi ?) 2-server kurma 3-axibilisim.com ve diğer max 40 lira olanlar...
  17. berkay enes

Yardım bilgisiyarda internet var ama çok az bir kısmını kullaniyorum

bilgisiyarımda dün yani (15.10.2020) de hiç bir sıkıntı yoktu ama bügün kalktığımda internette bir yavaşlama hissettim modemi yeniden başlattım ama işe yaramadı telefondan giriyorum normal hızımı alıyorum patır patır açıyor ama bilgisiyarım hayır spotify, steam tam bağlanamiyorum spotify da...
  18. berkay enes

Öneri kasamda 2.5 lik depolama birimleri için yer var ama 3.0 hdd takmak istiyorum nası olacak ?

https://www.hepsiburada.com/seagate-barracuda-1tb-3-5-7200rpm-64mb-cache-sata-3-sabit-disk-st1000dm010-p-HBV000003FDEG olan modeli almak istiyorum uygunda ama baktım baktım yok kasada 2. el aldım uygunmu diye 500 lira ucuz diye zamanında şimdi bimbir turlu sorun çıkartıyor alt kısımda...
  19. berkay enes

Öneri RAZER Cynosa Chrom mı Logitech 213 mu ?

ikisinden birini kullananlar varsa sorularımı cevaplayabilirmi ? 1-klik sesi çokmu yüksek ? 2-ışık seviye nası ? 3-temizleme kolaymı ? 4-bilek desteği nası ? 5-klavye hissiyatı nası hem yazı yazarken hemde oyunda bi sıkıntısı varmı ? 6-uzun kullanmada yıpranma vb. sıkıntıları varmı ...
  20. berkay enes

realtek hd audio gıgabyte de ses seçemiyorum

bilgisiyarı aldığımdan beri sorunu yaşıyorum logitech 231 adlı kulaklığı almıştım ve mikrofon sesi pc gitmiyor azcık baktım her yol bu uygulamaya çıkıyor ama ben bi türlü ayarlamadım çevirici aldım yine çalışmadı ön ile arka panaldeki mikrofon girişlerine soktuğumda onu tanıyor ama bandicam vb...
Top Bottom