Arama sonuçları: *

1. İsmail Ören

Xxxxx

Şurayada alacak arkadaş için videodan aldıgım testleri atıyım bu arada artık konu sahibi soru sormadıgı sürece yazmayacagım.
  2. İsmail Ören

Xxxxx

Dostum arkadaşımızın bütcesi zaten 10K 8K sını ekran kartınamı versin?
  3. İsmail Ören

Xxxxx

Zaten 2070S ve ramlarıda 3200mhz cl16 yaptı.
  4. İsmail Ören

Xxxxx

Kardeşim adam RTX ile oynamak isterse ne yapıcak bana anlatırmısın? Hem FPS olarakda önde bence daha tartışma zaten SS ler ilede destekledim daha ne diyorsun? ha + olarak 6 ya gitmiyorum merak etme soruna gelecek olursak bence deger sonuç da hem daha iyi bir kart bence daha fazla arkadaşın...
  5. İsmail Ören

Xxxxx

5 e giden birisine ne anlatıyorumki? onun gidip onun gidip sınavlarına çalışması lazım ama işte yapıcak bir şey yok hayır normalde anlatılır ama işte ben video ve ss lerim ile kanıtlıyorum ama arkadaş hala anlamıyor neyse yapıcak bir şey yok zaten arkadaşda RTX 2070 SUPER alıyor degecek konusuna...
  6. İsmail Ören

Xxxxx

.
  7. İsmail Ören

Xxxxx

Ahhh dostum ahhh hala neyi diretiyorsun arkadaş RTX ile oynamak istedi ne yapıcak acaba? eger 5700XT alırsa bu RTX i kullanamayacak ve baştan masraf.
  8. İsmail Ören

Xxxxx

Şuan video ile geldimin farkındasın demi? başta o siteyi kötülüyordun noldu aralarında %1 fark gösterince dogrumu oldu site?
  9. İsmail Ören

Xxxxx

ahahaha ayıptır sorması ingilizcen kaç? ki yaşında küçük belli yazdıgın şeylerden ''Kapasiten yetmez zaten'' gibi yazık sana sen git LGS ne çalış.
  10. İsmail Ören

Xxxxx

Dostum 26 FPS az bir farkmı?
  11. İsmail Ören

Xxxxx

Bana testler ile gel sanki oradaki Nvidia nın kurucusu ben sana testler ile geldim ve önde oldugunu gördün ama hala uzatıyorsun ben işsizim sorun yok.
  12. İsmail Ören

Xxxxx

Dostum daha fazla aglayacakmısın? Sana göre şuan 2070S in önde oldugunu gösteren her test yalan.
  13. İsmail Ören

Xxxxx

Dostum herkesin türkçesi iyi olacak diye bir şey yok deilmi? sen şuan olayımıza odaklan bence haksızsın ve olayı dagıtma daha fazla kendini batırmadan uzaklaş buradan her şey ortada dk yıda verdim işte git ve izle.
  14. İsmail Ören

Xxxxx

Hahahahha Videoyu izle o zaman görürsün drop yiyormu yemiyormu izlemden konuşman biraz garip açıkcası attıgım ss deki yerler 1:10 dan sonra izle o zaman drop yiyormu yemiyormu?
  15. İsmail Ören

Xxxxx

Bence aglamayı kes her şey ortada ve kanıtlı daha ne kadar direteceksin acaba?
  16. İsmail Ören

Xxxxx

Hayır referans kartlar ve normal kartlar araısnda 1 fark var 5700xt ve 2070s arasında degil yukarıda attıgım videoyu izleyebilirsin ve attıgım sslere bakabilirsin.
  17. İsmail Ören

Xxxxx

Aralarında 1 fps ya oynuyor ya oynamıyor.
  18. İsmail Ören

Xxxxx

Birazda türk birisinin testlerine bakmaya ne dersin? bf5 ve c.o.d dışında geçtigi bire oyunu göster ve farklara buradan bak.Ha şu ss lere de bi bakmanı öneririm.
  19. İsmail Ören

Xxxxx

hahahaha 5700XT 3 oyunda daha fazla fps almış 2070Super ise 8 oyunda daha fazla fps almış yazık. World War Z de 9 fps Battlefield V de 15 fps onun dışındakilere bakmaya gerek yok zaten 2070S daha iyi.
  20. İsmail Ören

Xxxxx

Bakıyım bir kaç saniye ve kaç fps ile fark atıyormuş.
Top Bottom