Arama sonuçları: *

• Users: machiqwe
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. machiqwe

Yardım Harici ekran kartım GPU 0 olarak görünüyor

arkadaşlar merhaba bildiğim kadarıyla görev yöneticisinde harici kart gpu 1 dahili kart gpu 0 olarak görünmesi gerekiyor ama bende tam tersi, ve valve donanım anketi falan yaptığımda da laptopumun ekran kartı harici olan değil de dahili olan ekran kartı ( rtx3050 ti yerine 660m ) görünüyor ...
  2. machiqwe

Yardım Aras Kargo takip no nasıl bulabilirim?

Arkadaşlar merhaba, razer orochi v2 mouseyi garantiye gönderdim. Garanti için 850 808 0354 numarasiyla iletişime geçtim, bana bir kargo kodu verdiler bunu verip kargolayin dediler. Dediklerini yaptım şubede benden sadece kodu ve tc kimlik numarami istediler verdim yolladim. ama tarafıma bi kargo...
  3. machiqwe

Instagram Instagram hesabım telefonumda açılmıyor.

Arkadaslar telefonumda insta bi anda çöktü uygulamayı açıyorum anında geri kapatiyor sildim yükledim denedim olmadı başka hesaba girince sorun olmuyor ama kendi hesabima girince uygulamadan atiyor. kendi hesabima ise bilgisayarimdan girebiliyorum çözmeme yardımcı olur musunuz 1688837954 yok mu...
  4. machiqwe

Yardım ACİL YARDIM! Razer Orochi v2 mouse

Razer orochi v2 mousemin dongle ini kirdim, garantiye gönderince yenisini veriyorlar mi? veya napmam lazım
  5. machiqwe

14000 Lira Laptop Önerisi

14000 liraya kadar ev-iş için laptop önerir misiniz? oyuncu laptopu olmasın huawei tarzı küçük kolay taşınabilen iyi işlemcili olursa sevinirim
  6. machiqwe

1000tl civarı kablosuz mouse önerisi

kabloyla şarj edilmesi ve hafif olmasını istiyorum daha cok fps oyunlarına yönelik mouseler önerirseniz sevinirim
  7. machiqwe

DeFacto sipariş adresini nerden değişebilirim? acil yardjm

defacto uygulamasindan bi ürün aldim ama yanlis adresi secmisim nasıl değiştirebilirim
  8. machiqwe

İ5-11400f alınır mı acil

Şimdiki sistemim: msi b560m pro e 8x2 3200mhz cl16 ram XFX Rx 6600 i3-10100f Bu sistemle cs oynarken aşırı derecede drop yiyorum sebebi işlemci kaynaklı diye düşündüğüm için i5-11400f almayı düşünüyorum. sizce doğru bir karar olur mu ve ya drop sorununun basks bir çözümü mü olur?
  9. machiqwe

1500TLye kadar klavye önerisi

Mekanik, Beyaz Renkli ve %60 olması önemli. bağlantısı type c olursa daha iyi olur. kablosuz olursa 2000 2500e kadar esnetebilirim
  10. machiqwe

JBL kulaklığın orjinal olup olmadığını nasıl anlarız?

Arkadaşla sahibinden üzerinden jbl t700bt kablosuz kulaklığı almayi düşünüyorum, sıfır açılmamış kutu yurtdışından geldiğini ve orjinal olduğunu söylüyor sadece garantisi olmuyormus yurtdışından geldiği için. fiyat olarak 600 TL diyor ve param güvende ile de gonderebilirmis. kutusunun da arkalı...
  11. machiqwe

Kablosuz kulaküstü kulaklık önerisi

Hem bilgisayarımda oyun oynarken hem de telefonda müzik dinlemek için, konuşmak için kısacası günlük hayatta kullanmak için şık görünen kablosuz kulaküstü kulaklık önerisi yapabilir misiniz? Mikrofonunun iyi olması,dışarıya ses vermemesi ve bilgisayara bağlayabilmek için bluetooth dışında harici...
  12. machiqwe

CS ve Valorant oynarken ani fps dropları ve takılma yaşıyorum

Rx6600 i3 10100f 16 gb ram sistemim bu sekilde ama valorant ve csgo oynarken ani fps düşüşleri, sık sık oyunda takılmalar yaşıyorum sebebi ve çözümünü bilen var mı?
  13. machiqwe

İşlemci soğutucu önerisi

bütçe 600 lira kule tipi islemci fanı önerir misiniz
  14. machiqwe

4000 TL'ye kadar monitör önerisi

fps için lazım bütçe 4000 civarı ips panel ve en az 144 hz olması tercihim
  15. machiqwe

100-200 TL arası kulakici kulaklık önerisi

100-200 TL arası kablolu kulakici kulaklık onerebilir misiniz
  16. machiqwe

Dokuz Eylül bilgisayar mühendisliği hakkında bilgisi olan?

sıralamam 21700 ve bilgisayar mühendisliği istiyorum ilk olarak egeyi yazacagim ve baya istiyorum ama yukseliste oldugu icin gelmeme ihtimali yuksek, dokuz eylul puan olarak biraz daha kötü egeden sonra yazilir mi sizce? okuyan veya mezun biri artılarını eksilerini yazarsa sevinirim
  17. machiqwe

Pcmden Yani̇k Kokusu Geldi̇ Kaynağini Bulamiyoruz

Az önce bilgisayarimdan (baska koku gelcek bisey yok odamda) feci şekilde yanik kokusu geldi bilgisayar calisirken, koku gelmesine ragmen bilgisayar kapanmadi aynen calismaya devam etti. açıp baktım icinde hicbiseyde sorun yok ama calistirinca koku tekrar geliyor (calismasinda sorun yok ama...
  18. machiqwe

8GB DDR 3 MASAÜSTÜ RAM ÖNERİSİ

soru başlıkta acil
  19. machiqwe

Bu rame uyumlu ram nasil bulurum acill

20. machiqwe

ram uyumluluguna nerden bakabiliriz

arkadaslar selam arkadasimda 4gb ddr3 ram var buna 4 veya 8 ram daha eklemek istiyoruz uyumluluguna nerden bakabiliriz?
Top Bottom