Arama sonuçları: *

1. A

RTX 4060 Windforce 78 dereceyi gördü

Fan hızını arttır
  2. A

Ekran kartı önerisi 2. el

Korozyon nasıl oluşuyor 2. El kart aldım tertemizde neye dikkat etmek lazım
  3. A

pc hocası yeni sistem 4060ti

"INCELEME" satışta olan bir ürünü inceliyor adam sistem çıkarmadı
  4. A

F/P Kasa + PSU buldum alınır mı ?

Kasa olarak maxima v20'ye de bakabilirsin gayer büyük geçen hafta aldım bende ekran kartı ve işlemci soğutucu desteği falan gayet yeterli 2x20cm fan sogutmayı baya iyi yapıyor
  5. A

Öneri 1600 TL ile 2. El xpg kyber 750w alınır mı

Baya uygun biliyorumda baya uzun süre kullabıldıysa sıkıntı olur mu
  6. A

Öneri 1600 TL ile 2. El xpg kyber 750w alınır mı

Merhabalar sarı sitede 1850 TL'ye Xigmatek Shogun G 750W 80 Plus Gold PSU buldum 3 aylık garantisi mevcut. Bir diğer seçenek garantisiz temiz kullanılmış xpg kyber 1600tl ne kadar kullanıldığı hakkında bilgi yok. Bütçem 2-2.5. bu fiyata daha iyi 750W var mı acaba, alınır mı? Veya. 2400 TL'ye...
  7. A

yayın yapmak için öneri

100 de ama sesimin çok az geldiğini söylüyorlar desibeli falanda arttıramıyorum ayrıca discord olsun oyunlar olsun mikrofonun verdiği sesi fullememe rağmen az geliyor
  8. A

yayın yapmak için öneri

Mikrofon için kulaklıkla beraber olarak cloud 2 alınmasını önermişsinizde cloud 2 kullanıcısıyım ve mikrofonun sesi çok az geliyor desibel arttıramıyorum sanırım sizde cloud 2 kullanıyorsunuz bunu nasıl düzeltebilirim internete baktım baya ama sonuç bulamadım ses çok az gidiyor karşı tarafa...
  9. A

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

alıcakken 10dk geçmeden 7 stok bitti ya la 1709926269 bir şeyler oldu f5 aTINCA stok arttı :D
  10. A

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

arkadaşlar msi b650m-s wifi alınır mı 7000tlden 5700tlye düşmüş aklımda itopyadan msi b650m-p vardı 4500tlye hangisini almak daha mantıklı 1200tl farka değer mi?
  11. A

Rx 6600xt Driver Kurarken Si̇yah Ekran Veri̇yor

Hortlatıyor muyum bilmiyorum ama çok sağol reis amd nin yeni kartlarında driver oturana kadar bu sorun oluyor galiba bende de rx 6500 xt vardı aynı sorunu yaşıyordum aldığım yer teknik servise kargolamamı istedi kargoda kırılır felan diye korktuğumdan başka çözümler aramaya başladım senin yazını...
Top Bottom