Arama sonuçları: *

1. saintclow

Lumion programı için sistem tavsiyesi

İlla bunun üstü koymamıza gerek yok bu seviyelere yaklaştırsak da yeterli
  2. saintclow

Lumion programı için sistem tavsiyesi

Herkese merhaba Lumion programı için kasmayan sisteme ihtiyacım var. hazır kasa da olur Parçaları ayrı ayrı tavsiye edersiniz kendim toplayabilirim Bütçe: 35.000 Şimdiden teşekkür ediyorum. Araştırmalarıma göre tablodaki sistem düzeyi işimi görecek gibi. tabloya göre uygun parçaları önermenizi...
  3. saintclow

PSU suz Kasa Tavsiyesi...

Merhaba arkadaşlar, Sistem topladım fakat kasaya karar veremedim. Ekran kartının yerleştirebileceğim mesh kasa önerilerinizi bekliyorum.. Ayrıca Gpu destekleyicisi de lazım. Sistemim: Gpu: Asus ROG-STRIX-RTX3080 İşlemci: RYZEN 7 5800X Anakart: ASUS ROG STRIX B550 - XE GAMING WF Soğutma: Asus...
  4. saintclow

Ana Konu Yeni DA F/P Sistemi GT2 Çıktı

https://www.gaming.gen.tr/sikca-sorulan-sorular/ 11. maddeyi okuyunuz..
  5. saintclow

Ana Konu Yeni DA F/P Sistemi GT2 Çıktı

kargodan teslim alırken kutuları açın bakın arkadaşlar. bi problem olması halinde tutanak tutturun teslim almayın
  6. saintclow

PlayStation 3 Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli

PlayStation 3 alınırken nelere dikkat edilmeli ÇALIŞIYOR OLMASINA
  7. saintclow

10000 TL Ücretli̇ Toplama Kasa

10 k bulmuşun almışın daha mantıklı mı mantıksız mı kafanı karıştırıyorsun, ihtiyacın varsa al geç..
  8. saintclow

10000 TL Ücretli̇ Toplama Kasa

mantıksız iptal et
  9. saintclow

Ps4 Pro Cuh Hakkindaki̇ Bi̇lgi̇leriniz Nedir?

7116 ve 7216 yı kullaandım 7216 daha sessiz ve az ısınıyordu
  10. saintclow

Ps4 Pro Cuh Hakkindaki̇ Bi̇lgi̇leriniz Nedir?

pro da 7216b sürümü sorunsuza yakın
  11. Gigabyte G27QC QHD 165 Hz. 1ms- G Sync & FreeSync Monitör (ÖLÜ PİKSEL YOK)

Kayseri Gigabyte G27QC QHD 165 Hz. 1ms- G Sync & FreeSync Monitör (ÖLÜ PİKSEL YOK)

Gigabyte G27QC monitörümü satıyorum. 4 ay önce alındı 2 ay kullanıldı. Kutulu Faturalı Garantili var. Curved (Kavisli Ekran) Ekran Boyutu: 27" 165 Hz. 1 ms 2560 x 1440 24.02.2022 tarihinde Gencergaming'den alındı. Ölü Piksel yok.
  12. saintclow

Çözüldü✓ Pch attack özelleştirme yardım

Merhabalar, Taner hocayı bu sistemi tanıtırken içine sine sine anlatamadığını sezinledim. Bazı parçalara çok indirim yapmamışlar ya da firma kendi istediği parçayı dayatmış gibi hissettim
  13. PS5 ya da Ps4 Pro (7216b serisi) alınır

PS5 ya da Ps4 Pro (7216b serisi) alınır

Ps5 veya Ps4 7216b serisi satan arkadaşlar mesaj atabilir
  14. saintclow

GİGABYTE 2K G27Q MONİTÖR ALINIR MI ?

@berkedagtas elimde G27QC modeli var. 3 aylık monitör ölü piksel yok düşünürsen özel mesaj at
Top Bottom