Arama sonuçları: *

1. bedirhannayhan

Yeni Ram goruntu sorunu

Kral bu sorunun çek çözümü şu. başka çözüm arama. anakartın 2. slotuna yeni 16 gb ram i tak. 1. slota ise eski ramlardan birini görünü muhakkak verecektir. görüntü alınca eskiyi çıkart yeniyi tak
  2. bedirhannayhan

2500₺ telefon önerisi

2500 tl bandında şuan alabileceğin iphone 7 modellerine bakabilirsin. veya biraz daha ekleyerek iphone se 2. nesil gibi telefonlara yönelebilirsin. fiyatının karşılığını verecek cihazlar. samsung kanadında ise s8 yada s8 plus düşünebilirsin.
  3. bedirhannayhan

XMP ayarımı aktif ettim ayarlarım doğrumu

Beyler selamın aleyküm. Anakartım msi h110m gaming anakartım 2133 mhz ram desteklemekde. Üzerinde 8X2 2400 mhz ram var XMP ayarını enable yapıp 2400 mhz ye aldım yapmış olduğum ayar doğrumudur.
  4. bedirhannayhan

Belleklerim kaç mhz de çalışıyor

Herkeze çok teşekkür ederim. Hayırlı ramazanlar hayırlı sahurlar.
  5. bedirhannayhan

X.m.p açmam bir sorun olur mu. 2133 de çalışıyordu owerclock kısmından 2400 yaptım
  6. bedirhannayhan

Selamın aleyküm. 8x2 16 gb 2400 mhz ram aldım. sisteme takılı. Şuan kaç mhz de çalışıyorlar. ve dual yazıyor dual channel yazması gerekmiyor mu
  7. bedirhannayhan

TruckersMP steam hesap bağlantı hatası

Herkese hayırlı sabahlar. Selamın Aleyküm arkadaşlar. Dün gece TruckersMP sitesi üzerinden kaydol kısmından steam adresime giriş yapıyorum. Bana bu hesabınız başka bir TruckersMP hesabına bağlıdır hatası veriyor. Bu nedenle giriş yapamıyorum. Daha önce o hesabı bir TruckersMP hesabına...
  8. bedirhannayhan

TruckersMP Steam bağlantı hatası

Herkese hayırlı sabahlar. Selamın Aleyküm arkadaşlar. Dün gece TruckersMP sitesi üzerinden kaydol kısmından steam adresime giriş yapıyorum. Bana bu hesabınız başka bir TruckersMP hesabına bağlıdır hatası veriyor. Bu nedenle giriş yapamıyorum. Daha önce o hesabı bir TruckersMP hesabına...
  9. bedirhannayhan

Yardım MSİ GTX 950 2 GB 1500 eder mi?

Evet o arkadaş herkesin parası var istediğini alabileceğini düşünen bir arkadaş. Gerçekden komik. Ve o 1500 gibi bir rakama hemen al derim. Piyasası daha yüksek. Ama kartı alırken güzelce testlerden geçir ucuz vermesinin altında sebepler yatabilir.
  10. bedirhannayhan

Anakartta cpu ışığı yanıyor ve görüntü gelmiyor

Yapman gerek tek şey, işlemciyi sök tekrar tak düzelecektir.
  11. bedirhannayhan

Son Dakika ! : "Asgari ücrete ikinci kez zam mı geliyor?"

Abilerim kardeşlerim. Zam geliyor dolar düşüyor da ne oluyor sanki. Parça fiyatları halen aynı. bir ekran kartı ikinci el iyi bir şey almak istiyorsan 4000,5000 tl zengin yine zengin. zengin açar cayır cayır istediği oyunu oynar bizde çekikleri videoları izleriz dururuz.
  12. bedirhannayhan

Ekran kartının markası ne

Tam marka model kardeşlerim. 1646573543 Tam marka model kardeş. 1646573551 Tam marka model kardeş.
  13. bedirhannayhan

Ekran kartının markası ne

Selamın Aleyküm. Beyler bu ekran kartının markasını ne bilen var mı.
  14. bedirhannayhan

Bilgisayar bios ekranında takılıp kalıyor

Hocam. Kasanın gücünü kesip içini açın. bios pilini çıkartıp 5 dk bekleyin pili tekrar takın. bios kendini sıfırlayacaktır. ve sorununuz büyük ihtimal çözüme ulaşacaktır.
  15. bedirhannayhan

ROG Helios kasaya HX1000 PSU takılır mı?

Evet kardeşim şans ki aynı kasada hx 850 kullanıyorum. Alacağın kasa ve psu fiyatını fazlası ile karşılayan kullanıcıyı memnun eden bileşenler. 1645795556
  16. bedirhannayhan

WİNDOWS 11 GEÇİŞ YAPMALIMIYIM

teşekkür ederin. Söylediğinizi dikkate alacağım.
  17. bedirhannayhan

Yardım i5 11400f 100 derecede başlıyor

Ben teşekkür ederim. en doğrusu fazla hakim değil iseniz. satıcı ile görüşmeniz en doğrusu.
  18. bedirhannayhan

WİNDOWS 11 GEÇİŞ YAPMALIMIYIM

Windows 10 kulanmakdayım. Windows 11 e geçiş yapmayı düşünüyorum. Windows 11 tam anlamıyla çıkış yaptı mı? Geçiş yapsam sorun yaşarmıyım. Sistem gereksinimlerim fazlası ile yetiyor.
  19. bedirhannayhan

Çünkü plog tam işlemciye basmaz ise soğutma gerçekleşmez. Ali kardeşim. Bir de bağlantı kısmını bak 4 pinlik cpufan kısmını takılı olması gerek. Farklı bir bölümde takılı ise fan kendini sıcaklığa göre ayarlamaz tek bir rpm de döner. Ama cpufan soketini takılırsa işlemcinin sıcaklığına göre...
  20. bedirhannayhan

Hazır sistem olmasının bir önemi yok. Oda insan tarafından toplanıyor tam oturmamış olabilir.
Top Bottom