Arama sonuçları: *

1. O

PC Kurulumda Sorun Yaşıyorum

90° çevirirsem ram slotlarının üstünü kapatmış oluyorum, dolayısıyla ram bellekleri takamıyorum. Önerin için teşekkürler ederim.
  2. O

Anladım çok teşekkür ederim değerli vaktinizi ayırdığınız için. Soğutucuyu 180° çevirip birdaha takayım dediğiniz gibi.
  3. O

Mouse ve klavyenin çalışmama sebebi de bunlar mı?
  4. O

Selam hocam. Ekran kartım Asus GTX 1660 Ti, işlemci i5 9400F, 2x16 gb ram takılı, anakart Asus h310m- f R2.0. Ekipmanları taktım fakat ekran kartına gü,çkablosu takamadım (eski psu nedenli), sistemi çalıştırdım fakat ekrana görüntü gelmedi, klavye mouse ışıkları yanmadı, ekran kartının ledi...
  5. O

Öneri Intel Pentium 3420 İşlemciye Evga GTX 970 Takılır mı?

Siz hangi marka soğutucu kullanıyorsunuz?
  6. O

Öneri Intel Pentium 3420 İşlemciye Evga GTX 970 Takılır mı?

Herkese iyi akşamlar öncelikle. Ekran kartı olarak GTX 970 satın almayı düşünüyorum fakat işlemcimin uyumlu olup olmadığını bir de siz tecrübeli insanlara sorayım istedim. Acaba işlemcim ekran kartı için yeterli olur mu, yoksa ona uyumlu bir işlemci mi satın almalıyım. İşlemci olarak I5 4460...
  7. O

Elimdeki PC ne kadar eder? Ne kadar fiyata satabilirim?

Özellikleri bunlar. + birde Windows 8 orijinal format CD' si vereceğim. 1656696590 1656696601
  8. O

Klasörde Donma Sorunu

Hocam öncelikle iyi akşamlar, herkese hayırlı bayramlar dilerim. Benim sorunum klasör içinde herhangi bir simgeye tıklamam sırasında mouse imlecinin (yükleniyor) halnie gelmesi ve klasörün donması, bu esnada klasör içinde hiçbir eylemde bulunamıyorum (kapatma, alta alma vs.). Sorunun çözümünü...
  9. O

IOS Yenilenmiş iPhone 7 alınır mı?

2750 tl ye yenilenmiş iPhone 7 (32gb) telefon almayı düşünüyorum. Fifa, Pes gibi oyunlarla vakit geçiririm sizce almalımıyım?
  10. O

Yardım iPhone 7 vs Samsung Galaxy A21S ??

Samsung Galaxy C7 telefonum bozuldu. Yeni bir telefon alacağım, elimde iki seçenek var. iPhone 7 (Yenilenmiş) 32gb hafızalı 2750tl, ya da Samsung Galaxy A21S 64gb hafızalı 2400 tl. Fifa Mobile, Pes gibi oyunları gün içerisinde ortalama 1, 1 buçuk saat oynarım. Eski kullandığım telefon C7 beni...
  11. O

Samsung Galaxy C7 modelli telefonum suya düştü..

Cevabın için teşekkür ederim. Telefonu 2017 yılında satın almıştım. O günden bu yana benimle beraber çok şey yaşadı kendisi. Olmadı dediğiniz gibi yarın bir telefoncuya götürür baktırırım. Tekrardan teşekkürler.
  12. O

Samsung Galaxy C7 modelli telefonum suya düştü..

Evet. Telefonumu malesef suya düşürdüm. Telefon suda 2 saniye kaldı (Hemen teli sudan aldım). Bilinçsizdim, telefonu açmaya çalıştığımda ekran ilk başta kendi kendine eylem gösteriyordu. Birkaç saniye sonra ekran yavaş yavaş anormal bir aydınlanma yaşadı. Birkaç saniye sonra daha geçti ve...
  13. O

Özürsüz 7.5, özürlü 3 gün. Belge alabilir miyim?

Selam, ben 7,5 özürlü + 3 özürsüz devamsılık kaydına sahibim. Bu durumda belge alamama veya sınıfta kalma durumu olur mu?
Top Bottom