Arama sonuçları: *

• Users: leoo
  • Order by date
  1. L

7800 XT için pcı-e kablo önerisi

Arkadaşlar şu an 2070 super ekran kartını kullanmaktayım 8 pin ve 6 pin güç girişine sahip. 7800 xt ekran kartı aldım o da 2 tane 8 pin güç girişine sahip pcı-e kablosu almam gerekiyor öneride bulunabilir misiniz acaba ? Kullandığım PSU CORSAİR RM750.
  2. L

PSU GÜÇ KABLOSU NEREDEN ALABİLİRİM

Arkadaşlar güç kaynağımın prize takılan kablosunu nereden alabilirim ? Farklı bir kablo alsam sorun yaşar mıyım. (PSU MODEL NZXT C750 NP-C750M-EU 750W 80+ GOLD)
  3. L

Öneri MAKSİMUM 1500TL Sessiz RGB klavye önerisi

Arkadaşlar bütçem maksimum 1500TL başlıktaki özelliklere uygun klavye önerebilir misiniz ?
  4. L

GPU Temp Limiti en düşüğe çekmek zararlı mı

sıfırladıktan sonraki ayarlar bu şekilde.
  5. L

battlefield 5 oyununda deniyorum, bu arada dediğiniz fan curve kısmı nerede rica etsem tarif edebilir misiniz pek bilmiyorum da.
  6. L

ne kadar düşürmemi tavsiye ediyorsunuz, bu arada görselde attığım ayarlar ile oyuna girip test ettim fps olarak herhangi bir düşüş gözlemleyemedim, ekran kartı sıcaklığımda 66 derecelerdeydi.
  7. L

şu anda böyle gözüküyor, fanların 3-5 saniyeliğine %100 e çıkıyor olması kronik bir sorun galiba, youtube da bir kaç tane video izledim ve benimle aynı sorunu yaşayan insanlar var ve aynı markanın ekran kartlarını kullanıyorlar.
  8. L

arkadaşlar ekran kartım 2070 super, bazı oyunlarda ekran kartım 77-78 dereceleri görüyor ve fan hızım aniden 5 saniyeliğine %100'e ulaşıyor, bunu önlemek için gpu temp limiti 65 dereceye indirdim sizce bu zararlı mı ?
  9. L

2070 SUPER, R5 3600x için monitör tavsiyesi

Şu anda 2k 144hz bir monitör kullanmaktayım, oyunlarda aldığım fps'i arttırmak için 27 inç, 1080p bir monitör almayı düşünüyorum 144 hz mi yoksa 240hz mi bir monitör almalıyım yardımcı olur musunuz ? (genellikle forza, cs, battlefield gibi oyunlar oynamaktayım)
  10. L

2070 Super için monitör önerisi

teşekkür ederim sağ olun
  11. L

teşekkür ederim hocam yardımınız için sağ olun
  12. L

oyun amaçlı hocam, genellikle fps ve hikayeli oyunlar oynuyorum 1646014572 teşekkür ederim sağ olun, sıfır bir monitör almayı düşünüyorum :(
  13. L

va panel ya da ıps panelden çok anlamıyorum hocam ya hangisini almak en mantıklıysa onu tercih ederim
  14. L

hayır hocam 2k bu monitör.
  15. L

Arkadaşlar selam. R5 3600X, 2070 Super için monitör önerebilir misiniz? Şu an MSI MPG27CQ monitörünü kullanmaktayım, oyunlarda aldığım FPS'i arttırmak için 1080p monitöre geçmeye düşünüyorum. Sizce bu mantıklı mı? Bir de 27 inç monitör önerirseniz çok sevinirim. Bütçem maksimum 5-6 bin lira
Top Bottom