Arama sonuçları: *

1. L

Xbox game pass satın alma

Merhaba, Azerbaycandan game pass almak istiyordum, kart bilgileri ile ödenmediği için kupon kullandım, şimdi de store bölgenizi değiştirin hatası alıyorum, VPN ile de deniyorum olmuyor, bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirmi?
  2. L

Hava soğutma nasıl çıkarılır?

Arkadaşlar merhaba, termal paste'i değiştirmek için hava soğutmayı sökmek istedim, 2 vidasını söktüm, diğer 2 si ulaşılmaz yerde. Geri de takamadım, lütfen yardım edin, çok panik oldum şu an
  3. L

Dualsense almaya değer mi?

Merhabalar, ben original dualsense almak istiyorum, 1500 tl ye. Onu almaya değer mi? 400 tl ye replika DS4 ve ya 800 TL ye replika dualsense var. Hangisi en uygun?
  4. L

Msi X570 gaming plus nasıl?

https://www.hepsiburada.com/msi-mpg-x570-gaming-plus-am4-ddr4-4400-mhz-oc-2x-m2-usb-32-hdmi-rgb-atx-anakart-p-HBV00000LKRIV?magaza=webdetech&url_src=and-product-detail bu anakart nasıl bir anakart? Alınır mı?
  5. L

Yardım Anakart seçiminde yardım

2000 tl bütçeyle (biraz aşa bilir) en iyi B550 anakart hangisidir?
  6. L

Yardım Telefonum şarj olmuyor

Arkadaşlar telefonum Redmi Note 9 kendi adaptöründen başka hiç bir adaptörde şarj olmuyor. Yani başka adaptöre takıyorum şarj oluyor göstergesi geliyor amma şarj artmıyor. Lütfen yardım
  7. L

Anladım, desteğin için teşekkürler. R5 3600 için 2000 civarı bütçeyle alınabilecek en iyi anakart hangisi peki?
  8. L

R5 3600 için 1648186830 https://www.hepsiburada.com/msi-mpg-x570-gaming-plus-am4-ddr4-4400-mhz-oc-2x-m2-usb-32-hdmi-rgb-atx-anakart-p-HBV00000LKRIV?magaza=webdetech&url_src=and-product-detail Bu nasıl?
  9. L

2000tl bütçeyle en iyi x570 anakart hangisi?
  10. L

MART Ayında İndirim Görmek İstediğiniz Ürünler?

Monitör ve ya klavye
  11. L

Yardım Oyun satın almak istiyorum

Merhaba, Azerbaycanda yaşıyorum, burada steam'de oyunlar $ la geliyor ve çok pahalı. Türkiye mağazasına nasıl geçit yapa bilirim? Yani Türkiyeye özel fiyatlar olan mağazaya.
Top Bottom