Arama sonuçları: *

• Users: saint
  • Order by date
  1. saint

TR'den alınan telefon yurtdışında kullanılır mı ?

Arkadaşlar merhaba. Şöyle bir sorum var bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Ben Türkiye'den iPhone aldım ve yurtdışına çıkma durumum var. Amerikaya çıktığımda elbette yeni hat alacağım fakat biliyorsunuz orda E-Sim muhabbeti falan var. Orda alınan hat benim Türkiye cihazıma uygun olur...
  2. saint

Bilgisayarımın ederini öğrenmek istiyorum

anladım hocam teşekkür ederim.
  3. saint

anladım hocam çok teşekkür ederim 1712763911 anladım hocam teşekkür ederim ilginiz için.
  4. saint

Hocam öncelikle teşekkür ederim piyasadan hiç anlamıyorum fakat verdiğiniz fiyat önerisine monitörü klavyeyi mouseu vesaire dahil ettiniz mi ?
  5. saint

Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımın donanım özelliklerini belirteceğim fakat link de bırakmak istedim. Bu arada bu sistem donanım arşiviyle itopyanın hazır olarak sattığı bir sistemdi. Belki benden başka alan arkadaşlar da vardır. CPU verilerini de bırakayım belki bakmak isteyen olur. Donanımlar...
  6. saint

Yurtdışı iPhone garantisi

merhaba arkadaşlar ben yurtdışından iphone almak alacağım A2894 kodlu. bu kodla üretilen telefonların türkiyede 1 sene uluslararası garantisi var biliyorsunuzdur. ama sorum şu ben garanti sonrası ücreti karşılığında yetkili apple servisinde herhangi bir tamir gerçekleştirebiliyor muyum? çünkü...
  7. saint

GOOGLE CHROME SENKRONİZASYON DURAKLATILDI SORUNU

dostlar merhaba 3 4 gündür google chromeda sürekli senkronizasyon duraklatıldı falan diye bir sorunla karşılaşıyorum her seferinde bu oluyor tekrar girmem gerekiyor. bunun sebebi nedir bilen var mı? neyden olabilir ya da? birde şöyle bir şey var belki mantıksız gelecek ama google chromedan garip...
  8. saint

şu sistem alınır mı??

alınmaz hocam sakın.
  9. saint

PALİT Ekran Kartı Isınır mı?

sağlam markadır hocam. soğutması da iş görüyor diye biliyorum. 1652541497 birde link atabilir misin lütfen?
  10. saint

2000 TL fiyat performans işlemci

hocam yeni yapılan sistemde intel i3 10105f kullanılmış 1200 1300 arası fiyatı var önerebilirim.
  11. saint

🔥Donanım arşivi bomba sistem geldi 🔥

tertemiz sistem valla hocam
  12. saint

1050ti için PSU öneriniz var mı?

merhaba arkadaşlar bir arkadaşım 1050ti almayı düşünüyor da şu an ondaki PSU 300 watt yetersiz olacağını düşünüyor da sizce kaç wattlık bir PSU alması gerekiyor ya da ondaki PSU yeterli mi olur? aydınlatırsanız çok sevinirim teşekkürler.
  13. saint

nvidia yetkili servisi servis point

sorun için daha önce konu açmıştım şurdan bakabilirsiniz https://forum.donanimarsivi.com/konu/yeni-satilan-g4-bilgisayarda-ekran-karti-sorunu.509489/#post-5016709 ayrıca dediğiniz gibi yapayım arayıp sorayım ama yapacaklarını düşünüyorum çünkü itopya beni oraya yönlendirdi.
  14. saint

hocam itopyaya götürdüm bilgisayarı satın aldığım yere yani. oraya yönlendirdiler beni. 1647186425 umarım iade yapmazlar çünkü indirimle 5000 liralık oldu rtx 3050 sistem 9999tlydi durduk yere 4000 lira zarara gireceğim
  15. saint

merhaba arkadaşlar az önce itopya mağazasından çıktım. yeni aldığım g4 sistemin ekran kartında sorun çıktı. götürdüğüm de onlar da sorunun ekran kartında olduğunu ellerinde aynı üründen olsa değiştireceklerini belirttiler ve servise götürmem söylendi. mecidiyeköyde profilo avmnin oradaymış...
  16. saint

Yeni Satılan G4 Bilgisayarda Ekran Kartı Sorunu

hocam sorunla akşam karşılaştım o saate mesai saatleri dışındalardı. yarın arayacağım. 1647025480 hocam monitör de kasa da sıfır. bağlamak için kullandığım kablo da monitörün içerisinden çıktı o da sıfır. yarın müşteri hizmetlerini arayacağım. 1647025512 tam olarak nasıl bakıldığını bilmiyorum...
  17. saint

Yeni Satılan G4 Bilgisayarda Ekran Kartı Sorunu

merhaba daha çarşamba günü gidip acıbadem mağazasından teslim aldığım bilgisayarın üçüncü gününde ekranımda böyle görüntülerle karşılaştım ekran kartı bozuk çıktı. acayip sinirim bozuldu arkadaşlar çok canımı sıktı bu olay. emin olmak adına sizlere de sormak istedim. bu sorun sizlerin de başına...
  18. saint

9000-10000 TL arası tavsiye edebileceğiniz sistem önerisi?

9000 - 10000 tl arası hazır sistem bakıyorum ama bilgisayarlardan çok fazla anlamıyorum. önerebileceğiniz amd işlemcili sistemler neler acaba? yardımcı olunursa çok mutlu olurum. teşekkürler.
  19. saint

psu ve işlemci vesaire uyumluluğu diye bir şey var mı ?

Tamamdır hocam. Ben de öyle düşünmüştüm de yine de bir sormak istedim. Teşekkür ederim tekrar.
  20. saint

psu ve işlemci vesaire uyumluluğu diye bir şey var mı ?

Merhaba dostlar şöyle bir durum var. Ben 1050ti almayı düşünüyorum. 1050ti minimum 450W PSU gerektiriyor. Bendeki PSU'nun sınırı 200w ve ben yeni bir PSU almayı düşünüyorum ekran kartıyla beraber. Alacağım PSU'nun bilgisayarın herhangi bir parçasıyla uyuşmama gibi bir durumu var mı? Yardımcı...
Top Bottom