Arama sonuçları: *

1. M

Güçlü ekran kartını çok eski güçsüz işlemciyle kullanırsak ne olur ?

Saolasın ilk fırsatta r5 5600 alacagım inş . Her şey ateş pahası malesef. Şimdilik böyle idare edeceğim.
  2. M

rx 6700xt ekran kartı. İşlemci olarakta amd nin herhangi eski işlemcisi işte. Ryzen 5 5600 alacagım şuan param yok idareten böyle bir şey yapsam mı diye düşünüyorum
  3. M

Asıl sorum şu oyun oynamayacagım ama sadece webde gezineceğim. Youtube da falan sıkıntı olur mu ? Çökme hata verme gibi .
  4. M

RYZEN 5 5600x dfs bilgisayarda 3771 tl duyurulur.

tamam ne yapmam gerek şimdi ?
  5. M

RYZEN 5 5600x dfs bilgisayarda 3771 tl duyurulur.

https://m.n11.com/urun/amd-ryzen-5-5600x-100-100000065-37-ghz-soket-am4-32-mb-cache-65-w-islemci-tray-1734385?magaza=dfsbilgisayar&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel 1662567969 https://www.dfsbilgisayar.com/ Hatta burada yani kendi sitesinde daha uygun.
  6. M

512 gb ssd gigabyte b450 s2h uyar mı ?

Anakarta m2 ssd takıldıgını biliyorum ama bu elimdeki James Donkey 512 gb modeli gözüme çok küçük gözüktü. Anakart şuan kargo aşamasında oldugu için test edemedim . JD512 ssd nvme m2 model de bu. Eğer uymaz derseniz iade işlemine başlayacagım hemen . 1662556349 .
  7. M

MAX 12 bin tl Laptop önerisi . Öğretmen arkadaşım için

tTeşekkürler inceleyeceğim. Ama işlemcisi 4 core 8 thread miş biraz zayıf değil mi ?
  8. M

MAX 12 bin tl Laptop önerisi . Öğretmen arkadaşım için

Öğretmen arkadaşım için iyi işlemcili laptop önerilerinizi bekliyorum. Önerilerinizi sebebiyle belirtirseniz daha iyi olur. Oyun oynamayacak bu laptopla onunda bilgisini vereyim.
  9. M

Maksimum 324 tl olacak şekilde am4 işlemci soğutucusu önerisi

Arkadaşın kasasına sığmazki senin önerdiğin. 155mm yüksekliği var T6 nın.
  10. M

r5 5600x tekrar indirime girer mi ? yoksa 4250 tl den alınır mı?

Teşekkürler. Bios güncelleme olayını biliyorum . İnternette çokça video var yaparım bir şekilde onu zaten alacagım kart muhtemelen b450 s2h olacak bizzat youtube da videosu var onunda.
  11. M

yok ikilemde kalmadım iki model arasında 5600 ü hiç düşünmemiştim sadece 5600x almaya odaklıydım onu da indirimde yakalayamadım. Neyse madem o kadar önerdiniz valla 5600 ü alacagım 3800 TL'ye var incehesapta ; 3713 tl ye de teknobiyotikte ama fansız şekilde. Fiyat İkilemim bu şekilde ne...
  12. M

silikonu falan farklıymış diye okumuştum o yüzden pek düşünmemiştim r5 5600 ü . 1662300606 3 tane eksiğim var şuan sistemde anakart psu ve işlemci . Hiç birini indirimde yakalayamadım
  13. M

Çok sıkıldım indirim beklemekten . Ama 400-500 tl de az değil ne yapacagımı şaşırdım. Geçen günkü dfs indirimine yetişemedim.
  14. M

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 İşlemci çok sıcak yardım edin

Tüm fanların stabil çalışıyor mu kontrol et. İşlemci fanın tam oturmamış olabilir ; kaliteli termal macunla birlikte tekrar tak. Kasanın ön bölümü ızgara yani mesh değilse yan kapak açık kullanmayı dene . Başka da yapacak bir şey yok zaten.
  15. M

Çözüldü✓ Ekran kartını nasıl bozarım?

ben teşekkür ederim engellediğin için
  16. M

Çözüldü✓ Ekran kartını nasıl bozarım?

Daha önce bu kadar saçma az yorum gördüm. Bozmak kadar kolay bir şey yok çek bir tane kablosunu tamamdır. Ben de babanın yerinde olsam seni topa tutarım nasıl bozuldu diye. Elindeki ekran kartından da ederim :D
  17. M

🔥İndirim Rampage 600W 80 Plus Bronze 4 Adet RGB Fanlı Kasa 1398 TL

Öyle tabi ama yinede çok sıkıntı çıkaracagını düşünmüyorum. Benimki tercih meselesiydi . Kısıtlı bütçemden dolayı Kasadan ödün verdim çünkü Psu çok önemli .
  18. M

🔥İndirim Rampage 600W 80 Plus Bronze 4 Adet RGB Fanlı Kasa 1398 TL

Hava akışı iyi olur muhtemelen ; çünkü mesh. Ama psu çok güven vermiyor. Bende kasa aldım 650 tl ye sharkoon tg4m model. Ama psu almadım . Uygun fiyata düşürebilirsem fsp high power corsair gibi markalardan alacagım pusuya yattım indirimler için.
  19. M

CRUCİAL BALLİSTİX CL15 3000mhz ve FURY BEAST RGB CL16 3000 mhz arasında kaldım .

Alamadım malesef :S 205 tl gümrük masrafı varmış . Amazon TR olunca böyle bir şey olmaz diye düşünüyordum.
Top Bottom