Arama sonuçları: *

• Users: Avaree96
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

H2002D Mİ H2002P Mİ ALMALIYIM

Hocam merhabalar anakartım Asus b450mk kulaklık olarak gamenotun h2002p ve h2002d modelleri arasında kaldım sizce hangisini kullanmalıyım h2002pde sanal 7.1 özelliği bulunuyor ama çok gerekli olmadığını söylüyorlar ve USB girişli. h2002d ise jag girişli ses kartım iyi mi acaba hangi modeli...
  2. A

BAŞLANGIÇ KAYKAY TAVSİYESİ 1000 LİRAYA KADAR BÜTÇE

Merhaba arkadaşlar 1000 liraya kadar kaykay almayı düşünüyorum yeni başlayacağım tavsiyeleriniz ne olur?
  3. A

İNTERNET BAĞLANTISI YOK BAĞLANTINIZI KONTROL EDİN HATASI GOOGLE

Arkadaşlar merhaba yurtdışı resmi note 10 pro cihazımda Google ve Google lens üzerinde bir şey yapamıyorum internet bağlantısı yok hatası alıyorum play store veya Chromeda sorun yok ancak lens ve Google böyle nasıl çözerim. İyi akşamlar.
  4. A

STEAMDE YÜKLÜ OYUNU X BOX TAŞIMA

Arkadaşlar merhaba steamde forza 4 yüklü bende ve gamepass aldım xboxta galiba tekrar forza indirmem gerekiyor, direk indirmek yerine dosyalarını taşıyabiliyor muyum?
  5. A

Hz Değerim Olması Gerekenden Düşük

Merhabalar 180 hz bir monitörüm var dün akşam bir problem yoktu bugün eve geldim açtım pcyi 60 hz veriyor, ayarlarda 180 hz seçili olmasına rağmen 60 hz alıyorum sebebi ne olabilir lütfen yardımcı olun.
  6. A

VALORANT AÇILMIYOR YARDIM

İyi akşamlar valorantı çift tıklayıp açmaya çalıştığımda oyun açılmıyor nedeni ne olabilir acaba? Uyumluluk sorn gidericisinden de bir kaç şey denedim olmadı.
  7. A

MEMBRAN KLAVYE TAVSİYESİ

300-400 lira kadar bütçem var bütçeyi aşamam malesef tavsiyeleriniz nelerdir?
  8. A

R5 5600X 3600MHZ RAM DESTEKLER Mİ?

Arkadaşlar sorum başlıktaki gibidir toplayacağımiz sistemde R5 5600x kullanacağız ama 3600 MHz ram DESTEKLER demi ana kart 4400e kadar destekliyor
  9. A

350 TL Bütçeye KLAVYE TAVSİYESİ

Arkadaşlar merhaba 300 350 TL'ye kadar bütçem var rahat ve uzun ömürlü bir klavyeye ihtiyacım var ikinci el de düşünürüm temizsse tavsiyeleriniz --
  10. A

Çözüldü✓ GİGABAYTE G24F-2 SES GELMEME SORUNU

Arkadaşlar yeni aldığım hazır sistemi yeni aldığım g24f 2 monitörüme bağladım ancak ses gelmiyor ne yapmam gerekli?
  11. A

RAMPAGE KM404 SETİNİN KLAVYESİ ALINIR MI?

Bir arkadaşım zamanında başlıkta belirttiğim seti almış ama daha sonrasında mekanik bir klavyeye geçmiş rampage klavyesini temiz kullanmış en fazla kaç para verilir sizce o klavyeye?
  12. A

GAMEPOWER MEKANİK KLAVYE ALINIR MI

Arkadaşlar merhaba yeni bir sistem aldım ve sistemin tüm parçalarını aldım tek klavye kaldı bu klavyeyi almak mantıklı olur mu? Bu fiyat bandında veya daha aşağısında klavye tavsiyeniz var mıdır? https://ty.gl/q5b9j5vjvh
  13. A

İKİNCİ EL KLAVYE ALINIR MI

Arkadaşlar 300 lira kadar bütçem var bu fiyata kaliteli klavyeler bulamadığım için 2. Elin mantıklı olabileceğini düşündüm sizce mantıklı mı tavsiyeniz var mıdır?
  14. A

200-300 TL Oyuncu Klavye Tavsi̇yesi̇

Arkadaşlar sorum başlıktaki gibidir mekanik olmak zorunda değil zaten bu fiyata mekanik olmaz. Bilek desteği olması iyi olur fiyat performans olması önemli. Yorumlarınızı bekliyorum..
  15. A

Çözüldü✓ Gigabyte G24F-2 mi Asus VG248Q1B mi?

Arkadaşlar hangisini almam daha mantıklı olur anlayan arkadaşlar cevap verirse sevinirim https://www.itopya.com/gigabyte-238-g24f-2-165hz-180hz-oc-1ms-2xhdmi-dp-3xusb-ss-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monito_u20017...
  16. A

Ekran gelmiyor yardım

Geçtiğimiz günlerde PC kolik üzerinden bir sisten aldım sistem dün geldi ve dün akşam sistemin ekran kartını takıp çalıştırdım monitörüm şuan olmadığı için televizyon üzerinden hdmi kablosuyla bağlantı sağlamayı denedim ancak televizyondan sinyal yok uyarısı alıyorum nedeni nedir? Sistemde...
  17. A

EKRANA GÖRÜNTÜ GELMİYOR

Merhabalar geçenlerde PC hocasının çıkardığı sistemi satın aldım bugün sistem elime ulaştı ekran kartını taktım ve şuan monitör olmadığı için denemek amacıyla pcyi hdmi ve VGA kablosuyla televizyona bağladım bilgisayar çalışmasına rağmen TV'ye görüntü gelmiyor nedeni ne olabilir?
  18. A

500 TL Klavye/mouse Tavsi̇ye

500 TL kadar bütçem var klavye mouse set olmak zorunda değil tavsiyelerinizi bekliyorum.
  19. A

MAX 17K LAPTOP TAVSİYE

Hem oyun oynayabileceğim hem de tasarım açısından işimi görebilecek uzun ömürlü bir laptop lazım ne önerirsiniz?
  20. A

13000 TL laptop tavsiye

13000 TL'ye kadar bütçem var hem AutoCAD hem de oyunlar açısından iyi bir laptopa ihtiyacım var sıfır veya sıfır ayarında 2. El uygundur.
Top Bottom