Arama sonuçları: *

1. K

Çözüldü✓ 1660 super mi 2060 super mi

Ekran kartı alacağım 1660 super ve 2060 super arasında kararsızım ikisi aradında fiyat fsrkı yok 2060 daha ağır basıyor RTX olduğu için ama siz hangisini tavdiye edersiniz
  2. K

7.000 Tl paramı nasıl çoğaltabilirim

kenarda olan 7.000 TL paramı gerek ticaret gerek iş sermayesi olarak kullanmak istiyorum ne gibi işler yapabilirim iş önerileriniz var mıdır
  3. K

Bu sistem ne kadar beni götürür

Böyle bir sistem topladım ilerleyen zamanda upgrade düşünüyorum upgrade etmeden ne kadar götürür valo lol falan oynuyorum yüksek grafikli hikaye oyunları oynamayıcam
  4. K

İtopya kasa alırken işletim sistemi oluyor mu

Merhaba bugün itopyadan hazır sistem alacağım sistemi gönderirken içinde windows kurulu mu geliyor? Geliyorsa windows 10 mu 11 mi kurulu oluyor?
  5. K

Bu kaç tl eder satsam

557 ye falan vardıbaktığımda
  6. K

Bu kaç tl eder satsam

Bu ramı uzun zamandır kullanmıyorum satsam kaç tl eder 8GB DDR4 3000mhz bilgi verebilir misiniz
  7. K

Foruma uzun zamandır üyeyim ama fazla aktif değilim sistemi alma hakkım olcak mı

Foruma uzun zamandır üyeyim arada giriyorum bakıyorum neler var neler yok diye ama cevap sv yazmıyorum sistemi alma hakkım olur mu
  8. K

Bugün çıkacak G4 sistem hakkında ne düşünüyorsunuz alınır mı

Bugün G4 sistem satışa sunulacak ve bende almayı düşünüyorum. V4.5 gibi almaya değer mi? V4.5 i kaçırdığım için üzülüyorum telafi eder mi?
Top Bottom