Arama sonuçları: *

• Users: Theaks81
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Theaks81

//Dualsense Tavsiyesi

Arkadaşlar ikinci kol bakıyorum ama çok fazla çakma var zaten ithalatçı garantili çoğu kol. ben bunu buldum alınır mı ? https://www.n11.com/urun/sony-playstation-5-dualsense-controller-ps5-kol-beyaz-3100872?magaza=n11
  2. Theaks81

Giyilebilir Sağlık Teknojileri ile ilgili bir anket çalışması;

Düzce Üniversitesi Sağlık Yönetimi Yüksek Lisans öğrencisiyim. Aynı zamanda bir devlet kurumunda hemşire olarak görev yapmaktayım. Bir teknoloji forumu olduğu için bu anketi burada paylaşmak istedim. Katılan bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim. ❗anket linki ❗
  3. Theaks81

Yardım Armory crate anakartı görmüyor?

Arkadaşlar iyi forumlar. Armory Crate rog strix b550 gaming f anakartı görmüyor aynı zamanda icude görmüyor. Çözümü nedir?
  4. Theaks81

İnceleme ASUS ROG STRIX B550-F GAMING AM4

Arkadaşlar iyi forumlar.🔱 ♦️Asus B450 mk-2 anakart kullanıcısıydım. Giriş seviyesi olan bu kart artık işimi görmemeye başlayınca daha önce takip ettiğim B550 indirime girince 3620 liraya Vatan Bilgisayardan bu kartı aldım. ⬇️Karttan biraz bahsedecek olursak; ❗PCIe® 4.0, Çift M.2, USB 3.2...
  5. Theaks81

Yardım Rog strix b550 gaming f rgb?

Öncelikle merhaba. 2 3 gün önce vatanda akşam indirimlerinden rog strix b550 gaming f aldım. Montajını felan gayet iyi bir şekilde yaptım fakat armory programı ilk başta anakartı görüyordu şuan görmüyor ve program takılıyor. Çözümü nedir? Pembe ayarlamıştım o şekil kaldı 😅 (epimanlar full...
  6. Theaks81

Yardım İşlemci temizliği nasıl olmalı?

İşlemcinin üzerindeki eski termal macunu neyle temizliyorsunuz? İlk defa yapıcam yanlış bir şey yapmak istemiyorum. Şimdiden cevaplar için teşekkürler..
  7. Theaks81

Yardım FlyTecholohy güvenilir mi?

Arkadaşlar direksiyon seti alıcam bu site güvenilir mi? link
  8. Theaks81

Aynı alışverişte hem kredi hem banka kartı kullanımı

İphone 13 almayı planlıyorum ama fiyatlar malum. 10 bin lira nakit, kalanı 3 taksit yaptırmak istiyorum Amazonda bu mümkün mü?
  9. Theaks81

Üniversite öğrencileri ve İnternet kullanımı

link Yüksek lisans ödevim için üniversite öğrencilerinin internet bağımlılığı seviyesini ölçüyorum. Üniversite okuyan kardeşlerim doldurursa çok sevinirim. link
  10. Theaks81

İnceleme Corsair LCD Upgrade Kit ve H100i Elite Capellix inceleme

Öncelikle h100i elite capelix 240mm + ryzen 5 5600x + Asus B450 M-k 2 üçlüsü kullanıyorum. WZ 2.0'da işlemcinin 55 dereceyi geçtiği görmedim. Bu sıvı soğutmayı almamın nedeni giriş seviye anakartımın pump girişi olmaması. Soğutucunun kutusundan çıkan hubla bütün sıkıntı çözülüyor 6 tane aynı...
  11. Theaks81

Çözüldü✓ Corsair vengeance rgb pro SL mavi ekran?

Eski ramlerlerimle de denedim açılıyor ama bu ramleri taktıktan sonra 5 snde bir mavi ekran alıyorum sebebi nedir? Değişim mi yapmalıyım Cevaplarınız için teşekkürler... 1671205163
  12. Theaks81

Yardım Sıvı soğutma sıcaklık normal mi?

Corsair H100i Elite Capellix 240mm kullanıyorum warzone da 55-65 dereceleri görüyordum. Bilgisayardan anlayan Bi abim 😅 1.35 voltajı 1.1'e düşürdü şuan warzone da 46 dereceyi geçmiyor boşta 30 32 derece bu kadar fark eder mi? İşlemi yapana güvenim tam ama sormak istedim 😅 Oyunlarda drop felan...
  13. Theaks81

CORSAİR H100İ ELİTE CAPELLİX HO GO?

Forumu çok darlamıştım sıvı soğutma sıvı soğutma diye en sonunda nasip oldu. Montajı çok basit ben bile tek seferde taktıysam siz çok rahat takarsınız 😅 anakartımda rgb desteği yok pompa desteği yok kutunun içinden çıkan commenderla bu işi çözüyorsunuz.. İCUE programından renk pompa her türlü...
  14. Theaks81

Yardım B450 mk 2 için en uygun Sıvı Soğutma?

Ryzen 5 5600x Kasa Thermaltake Asus B450 mk 2 kullanıyorum. Bilindiği gibi anakartın cpu pump girişi fan takmak için gerekli pin sayısı yok. Şimdi gelelim soruma; Corsair iCUE H100i Elite Capellix alıp bunu içindeki rgb kontrolcüsüyle thermaltake'nin rgb kontrolcüsünü değiştirip tüm fanları...
  15. Theaks81

Öneri Sizce bu ekipmanlar iş yapar mı? HO mu GO mu?

Öncelikle cevaplar için teşekkürler. tak tuk mekanik klavye istemiyorurum. Biraz Akakçe'den baktım en ucuz İtopyada şuan. düzeltme; klavyenin videosu; kulaklığın videosu; bu iki videoyu seyredip aldım inş patlamam aknsdlkaşdla
  16. Theaks81

Yardım Steelseries Apex 5 alınır mı?

bu fiyata alınır mı arkadaşlar? yoksa öneriniz var mı? https://www.itopya.com/steelseries-apex-5-hybrid-blue-turkce-rgb-mekanik-gaming-klavye_u10077
  17. Theaks81

TAYVAN ÇİN ABD KRİZİ

Olası Tayvan Çin savaşında yeni bir çip krizi yolda gibi gözüküyor. Hakkımızda hayırlısı...
  18. Theaks81

Yardım DA Ayın ürünü hakkında

Arkadaşlar bu etkinlik artık yapılmıyor mu? Yoksa var ama ben konuyu mu kaçırdım?
  19. Theaks81

Çözüldü✓ Ekran kartım güncel mi?

ilk kez amd ekran kartı kullandığım için tam anlayamadım. Nvidia'da uyarı veriyordu ben yüklüyordum exper. açıp ama bunu alalı kaç ay oldı SIFIR güncelleme :D
  20. Theaks81

Sistem fotoğraflarınızı bekliyoruz 😌

Hayalimdeki sisteme yakın bir build yaptım.. Bir kaç dokunuş daha yapınca tam olacak.
Top Bottom