Arama sonuçları: *

1. bahtsizbedevi23

Böyle ders çalışmak verimli olur mu

İşte kütüphaneye gitmeme sebeplerimden biride arkadaş sorunu. Önceden arkadaşlarla gidiyordum ama onlar ilk seneden üniversiteye girdiğinden ben sap gibi kaldım
  2. bahtsizbedevi23

Kütüphaneye de gidiyorum ama kütüphanede evdeki kadar imkanım olmuyor evde açıkçası çok fazla şımarıyorum rahatlık olunca 1715634890 Hocam öncelikle okuduğun dönemin derslerinde güncel kal geride kalma dersleri çok iyi dinle lise kaçsın bilmiyorum ama 9-10 falansan günde lise derslerine ek...
  3. bahtsizbedevi23

Şimdi benim normal çalışma planım uyandığım saat ile öğlen 12 ye kadar 2 saat öğlen 12 den akşam 6 ya kadar 3 saat akşam 6 dan gece 12 ye kadar 3 saat toplamda 8 saat olarak ayarlı ama gün içerisinde çok fazla isim çıkıyor sürekli masa başından kalkmak zorunda kalıyorum 4 saat anca çalışıyorum...
  4. bahtsizbedevi23

English Home kahve makinesi çalışmaya başlamıyor

Mutfak tezgahindaki primleri takıyorum beyaz ışık yanıyor tuşa basıyorum kaynamaya başlamıyor ordan çıkarıp başka bir prize taktım beyaz ışıktan kırmızı ışığa geçiyor ama yine kaynatmiyor. Hazneye fazla yada az su koymadım verilen sınırlar kadar koydum
  5. bahtsizbedevi23

Tek bir priz ile bu kadar cihaz kullanabilirmiyim

Üstünde 362,5mm² 300/500W yazıyor diğer üçlü uzatma kablosuda bundan daha ince bunun kadar kaliteli değil 1715252593 Öyle bir düşüncem vardi bir kaç senedir geçici yerlerde oturuyorum o yüzden masraf yapmak istemiyorum birkaç ay sonra burdan da tasinirim kalıcı sabit bir yerde oturacağım zaman...
  6. bahtsizbedevi23

Aslında banada pek birsey olmaz gibi geliyor ama ben çok şanssız biriyim kullanıcı adımdan da belli olduğu gibi bir sorun olacağı yoksa da ben yapınca olacakmış gibi hissediyorum 1715252308 Üçlü prizden bir tanesi kalin 5mm lik elektrikçide kendim yaptırdım ama kısa. İlk önce bunu duvara takip...
  7. bahtsizbedevi23

Türktelekom fiber modem arayüzüne nasıl giricem

Oldu girebildim sonunda çok sağolasin hocam
  8. bahtsizbedevi23

Duvardaki prize bir üçlü priz takip fiber modemi (2 fişi var) ve bir üçlü priz daha takip Bilgisayarı ve 50wattlik subwooferi ve kalan bir tanesi ile de telefonun şarj makinesini takmayı düşünüyorum sorun olur mu
  9. bahtsizbedevi23

Türktelekom fiber modem arayüzüne nasıl giricem

Normalde kullanici adi admin şifre turktelekom yazar girerdik ama olmuyor turknet abonesiyim turknet yazdım yine giremedim Modem Türktelekom Zte modeli
  10. bahtsizbedevi23

Sanki bu kalemden sadece 1 tane üretilmis

Geçenlerde bir 07 uçlu kalem aldım rastgele ucuz bir kalemdi kullanmaya başladıktan sonra çok beğendim alıştım birkaç gün içinde sinirlendim birine fırlattım kalem paramparça oldu. Kalemi aldığım mağazaya gittim kalem yok bitmiş. Ne zaman gelecek diye sordum 1 hafta dediler 1 hafta sonra gittim...
  11. bahtsizbedevi23

Utanç verici bir ismim var değiştirmek istiyorum ama ailem izin vermiyor.

Dostum öyle insanlar var senin adınla dalga geçmese başka birseyle dalga geçer sen en mükemmel insan olsanda o illaki birsey bulur dalga geçer yani öylelerini hayatından uzak tutarsın seni seven dostların zaten seni öyle sever takma ne derse ne desinler
  12. bahtsizbedevi23

Günlük uyku süresi ne kadar olmalı?

8 saat ideal olanı. Ama eğer akşam 9 gibi yatarsanız vücut melatonin hormonu salgılayacak ve 5-6 saatlik uyku ile 8 saat uyumuş gibi dinlenmiş olarak kalkacaksınız ama bunda önemli şart saat 10 dan önce ve karanlık sessiz bir yerde uyumak. Aslında en mantıklı uyku düzeni böyle ama maalesef...
  13. bahtsizbedevi23

Lise 1 Öğrencisi için Yaz işleri

Düğün salonunda calisabilirsin iş zordur ama o yaşlarda yapılabilecek bir iş sıkılmazsın azda olsa bahşiş toplarsin
  14. bahtsizbedevi23

İlişki Konusunda Tavsiyenize İhtiyacım Var

Kendini boşa yorarsın hocam uzaktan sevgili olmuyor maalesef. Hele triplisi hiç çekilmez
  15. bahtsizbedevi23

Anlam veremediğim olay ben mi suçluyum?

Sevdiğim bir arkadaşım vardı o baska takimli ben baska takimliyim normal herkes gibi oda bende takım maç kazandığında paylaşım yapardık. Tabi o biraz daha küfürlü imalı paylaşımlar yapıyordu ben sadece maç sonu skoru paylaşıyordum. Ben onun paylaşımları üstüme alinmiyordum tabi ama bir defa beni...
  16. bahtsizbedevi23

Utanç verici bir ismim var değiştirmek istiyorum ama ailem izin vermiyor.

Hocam takma zaten kaç kişi beritanin anlamını biliyordur ki isim o kadar önemli değil başkalarıyla karistirmasinlar diye ismimiz var işte. Banada kötü bir isim takmışlar ismi söylemeye nefesim yetmiyor sırf birine rüyasında ak sakallı dede çocuğa bu ismi koy dedi diye koymuşlar ak sakallı...
  17. bahtsizbedevi23

Kız boynumu vatoz gibi emdi napmaliyim

En yakın hdp binasına uğra ben kadrolu elemaniniz olmak istiyorum de bir puşi taksinlar sana
  18. bahtsizbedevi23

İşçi bayramını böyle kutlamışlar :)

Niye hor görüyorsun işçiyi kardeşim oda bir iş
  19. bahtsizbedevi23

Üstekinin profil fotoğrafını eleştirme

Haberin yokmuş gibi çekme o fotoğrafı tüm minibüs şahit senin çektiğine
  20. bahtsizbedevi23

İlk defa bu konuda tavsiye istiyorum

Arada bir ortak arkadaşımız var ve bu kızla çok yakın arkadaşlar. Onun hikayelerinden kızıda görüyordum. Normalde çokta düzgün naif bir kız ama ortak arkadaşımızın storysinde sigara falan içtiğini gördüm arkadaş çevresinde cok bozuk insanlar vardı tabi bu 2 sene önceydi 2 sene boyunca hiç...
Top Bottom