Arama sonuçları: *

• Users: Anatolia
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

Corsair farenin usb alıcıyı algılamaması

Hiçbir sorun yoktu. Usb alıcıyı çıkarıp şarj için kabloyu taktım. Sonrasında usb alıcıyı tekrar takınca çalışmadı. 3 yıldır kullanıyorum. İlk defa böyle bir şey yaşadım. Yazılımı silip baştan yükledim lakin düzelmedi. Sizce yazılımsal bir şey midir? Fotoğrafta yer alan ''pair'' kısmı ile de...
  2. A

CS 2 bob ayarı kalktı mı?

Bir dönem bob ayarı gelmişti. Şu an baktığım zaman göremedim. Tekrar mı kalktı?
  3. A

R5 3600'den R7 5800x3d geçilmesine rağmen fps'de yeteri kadar fark olmaması

CS2 oynuyorum. İşlemci ağırlık bir oyun. Elimde ise GTX 1070 var. Normal şartlarda 1920x1080'de 250'nin altına inmemesi gerekir. Ama 150 dahi görüyorum. Acaba format şart mı?
  4. A

R7 5800x3d için rtx ekran kartı önerisi

Bu işlemci için 3000 serisi bir kart alacağım. Rtx 3000 serisinden en fazla hangisine kadar besleyebilir? 1920×1080 monitöre ve msi 850w mpg a850g psu'ya sahibim.
  5. A

İşlemci değişimi sonrası American Megatrends ekranında ne yapılmalı?

R5 3600'den r7 5800x3d'ye geçtim. Bios'um güncel. Fotoğrafta yer alan ekranda y ve n tusuşuna basmam söyleniyor. Hangisi doğru olan?
  6. A

gigabyte b450m s2h v2 hangi bios sürümüne güncellemek gerekir

Elimde r7 5800x3d işlemci var. Bios sürümü desteklemiyor. Güncel bios sürümüm ise F1. Bazı durumlarda aradaki bios sürümlerini de indirmek gerekiyormuş galiba. Direkt en son sürüme mi geçmem gerekiyor yoksa aradakileri de indirmem gerekir mi? Fotoğrafta görünen bu.
  7. A

kasa kapağı sıvı soğutma borusuna bastırıyor

Sıvı soğutma borusu biraz uzun olduğundan kasa kapağı boruya bastırıyor. Ufak bir baskı. Uzun vadade sorun olur mu?
  8. A

Arctic sıvı soğutma montajı

Arctic 360mm 2. nesil sıvı soğutmanın montajını yaptım. Lakin kafamda kalan bir soru var. Linkteki videoda 0:45'inci saniyedeki plakette 2 adet yuva var. 1 ve 2 numaralı yuvalar. Ben 2. yuvadan montajını yaptım. 2. yuva ryzen 3000 ve 5000 serisi icin oneriliyor anladığım kadarıyla. Elimdeki...
  9. A

Bios güncel olmadığı zaman sistemin fanları çalışıp ekranın gelmemesi mümkün mü?

Yeni işlemci aldım. Aldığım işlemci için güncel bios yok. Sistem çalışıyor, fanlar dönüyor, görüntü gelmiyor. Bios güncel olmadığı zaman sisteme güç gitmesi mümkün mü?
  10. A

İşlemci değişimi sonrası sistemde ekranın gelmemesi

Elimde r5 3600 vardı. R7 5800x3d'ye geçtim. Sistemi açtığımda ekran gelmedi. Aklıma bios geldi. Uyumlu mu değil mi bilmiyorum ama tahminimce uyumlu değil. Bir başka durumda sıvı soğutmanın anakartın bobinlerine baskı yapıyor olması. Bu duruma aldırış etmeden devam ettim. Fazla baskı yapmıyordu...
  11. A

Kasada anakartın oturduğunu yer içine çöküyor

Corsair 3000d kasa aldım. Fotoğrafta yer alan kısım (ankartın üstüne geldiği yer) içine çöküyor. Kasanın diğer tarafına ittirebiliyorum. Sert durumda, kolay kolay anakarta doğru gelmez. Ama yine de emin olamadım. Sizce kısa devreye sebep olur mu? 1712244587 Fotoğraflar
  12. A

Alacağım parçalar uyumlu mu?

Alacağım parçalar uyumlu mu bakmanızı istiyorum. Az, biraz anlıyoruz. Ama emin olmak istedim. Elimdeki parçalar gigabyte b450m s2s v2 anakart gigabyte gtx 1070 msi 850w mpg a850g Alacağım parçalar Corsair 3000d Arctic liduid freezer R7 5800x3d
  13. A

NZXT H5 Flow vs Corsair 3000D

Bu 2 kasa arasında kaldım. Alacağım işlemci R7 5800x3D olacak. 360mm veya 280mm sıvı soğutma alacağım. Corsair 360 desteklese de NZXT kadar premium durmuyor. Ama Corsair daha hoşuma gitti niyeyse. Daha sade ve ön tarafı tamamiyle kullanmışlar. Sizce ileriye dönük olması için Corsair alsam iyi...
  14. A

corsair 3000d beyaz mı yoksa siyah mı almalı?

Bu kasadan almayı planlıyorum. 2 renk arasında kaldım. Hangi sizce daha hoş?
  15. A

NZXT H5 Flow vs NZXT H5 Flow RGB

İki kasa arasındaki tek fark bildiğim kadarıyla 2 adet RGB fan ve fan kontrolcüsü. RGB modelini almaya değer mi acaba diye düşünüyorum. Aradaki fiyat farkı 1000 TL. RGB ve fan kontrolcüsü için değer gibi duruyor. Yine de emin olamadım. Sizlerin fikri nedir?
  16. A

Turkcell vs Vodafone Redbox

Bulunduğum odaya bu 2 internet sağlayıcısından birisini almak istiyorum. Hali hazırda Vodafone mobil kullanıyorum. Malesef telefondan maksimum 2-3 diş çekiyor odam arkada kaldığı için. 4.5G ile telefondan rahat interneti kullanıyorum yine de. Ama bu kutu olarak gelecek mobil sağlayıcılarda nasıl...
  17. A

Yaşlı birisi için PTT'ye gitmeden e-Devlet şifresi alma

PTT'ye gitmeye uygun olmayan birisi için e-Devlet şifresi almam gerekli. Banka hesabı yoluyla veya mobil imza yoluyla halledemedik. 65 yaş üzeri olmadığı için de adrese teslim yolunu kullanamadık. Bunun farklı bir yolu var mı?
  18. A

Corsair fare için skatez önerisi

Corsair farem için skatez almak istiyorum. Lakin orijinaline en yakın hissiyatını vereni almak istiyorum. Tabi kalite ve fiyatı da önemli. Bu konuda hic bilgim yok. Öneride bulunabilecek var mıydı?
  19. A

NVIDIA 3D ayarlarda uygulama ekleme yapılmıyor

Fotoğrafta yer alan 3D uygulama ekleme kısmında CS2'yi eklemek istiyorum lakin çıkmıyor. Bilgisi olan var mıydı?
  20. A

Hiçbir sebep yokken VAC ban yedim

Ne bir hile ile ne de hile kullanan (en azından benim bildiğim kadarıyla) arkadaşla girmedim. Hile zaten kullanmadım, yıllardır oynuyorum. Şimdi gördüm hastayım zaten kafayı yedim. Nasıl böyle bir şey mümkün olabilir? Bilgisi olan Allah aşkına yardımcı olsun.
Top Bottom